Top 10 Amazon Basics HDMI kabel – HDMI kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

AmazonBasics kabel HDMI 2.0, 1.8m, Ethernet, 4K prehravani videa a ARC, 3D

#ad
Amazon Basics #ad - Vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpor. Vyhovuje standardu hdmi 2. 0 přehrávání videa 4k při 60 hz, 2160p, barevná hloubka 48 bbp, který podporuje šířku pásma až 18 Gbit / s a je kompatibilní s předchozími standardy HDMI.

Kovové opletení a dvouvrstvý hliníkový mylarový štít chrání před interferencí vnějšího signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují maximální odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Kabel hdmi zástrčka a do zástrčky a: podporuje přehrávání videa Ethernet a 3D, zpětného zvuku ARC. Kabel umožňuje používat připojení k internetu s různými zařízeními, aniž byste museli připojovat další ethernetový kabel.

Kryt ze 100% polyethylenu o vysoké hustotě a plášť z polyvinylchloridu chrání před interferencí signálu zvenčí. Se základní zárukou Amazon. Kompatibilní se všemi 3d přehrávači blu-ray, xbox, real 3d tv, playstation 4 ps4, av přijímači s Full HD a Ultra HD Podporuje všechna rozlišení pro Playstation 3 PS3, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.43
Délka72
Hmotnost0.26
Šířka0.8
Číslo díluHDMI-6FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-6FT-BLACK-1P

2. Amazon Basics

#ad

0,9 m, Amazon Basics Vysokorychlostní kabel, černý, Ultra HD HDMI 2.0, podporuje 3D formáty, s Audio Return Channel

#ad
Amazon Basics #ad - Hdmi kabel a konektor na konektor a: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný audio kanál ARC. Kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste museli připojovat další ethernetový kabel.

Odpovídá standardu hdmi 2. 0 přehrávání videa 4k při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevná hloubka, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a je zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy. Se zárukou Amazon Basic. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové mylarové stínění chrání před externím rušením signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpory.

Kryt ze 100% polyetylenu s vysokou hustotou a polyvinylchloridové opláštění chrání před rušení signálu zvenčí. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechna rozlišení pro Playstation 3 PS3, real-3d tv, xbox, playstation 4 ps4, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka36
Hmotnost0.15
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-3FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-3FT-BLACK-1P

3. Amazon Basics

#ad

Kabel HDMI 2.0 3 m, barva cerna, AmazonBasics

#ad
Amazon Basics #ad - Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory.

Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 48 bbp barevné hloubce, 2160p, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je. Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC.

Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, real-3d-tv, av přijímači s full hd a ultra HD podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, playstation 4 ps4, xbox, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Se zárukou Amazon Basics.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka120
Hmotnost0.3
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-10FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-10FT-BLACK-1P

4. Amazon Basics

#ad

1,8 m, Vysokorychlostní prodlužovací kabel HDMI PBH-1441 AmazonBasics

#ad
Amazon Basics #ad - Isté měděné vodiče o průměru 30 awg 0, 25 mm a trojité stínění zaručují absolutní robustnost a vynikající ochranu proti rušivým signálům; černý plášť z PVC a 24karátové konektory HDMI potažené zlatem zajišťují optimální přenos signálu.

Podporuje funkce hdmi, 32 zvukových kanálů, uhd, hd, hluboké barvy až 48 bitů, audio return channel arc, hdmi ethernet channel hec, jako jsou 3d video, HDCP a True HD Dolby 7.11 a dts-hd master audio; podporuje rozlišení až 4k2k uhD a rychlost přenosu dat až 340 MHz nebo 10, 2 Gbit / s. Feritové jádro zajišťuje, že šum pozadí je odfiltrován; kabel měří 1, 8 m; s jednoletou omezenou zárukou od AmazonBasics.

Pro připojení k televizoru hdtv, ultra hd 4k, projektoru, multimediálnímu přehrávači Roku, dvd přehrávači, počítači, monitoru, vaší herní konzoli nebo jinému zařízení kompatibilnímu s HDMI. Praktický vysokorychlostní prodlužovací kabel HDMI samec / samice přenáší audio i video signály.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0
Délka75
Hmotnost0.3
Šířka0
Číslo díluPBH-1441
ModelkaPBH-1441

5. Amazon Basics

#ad

0,9 m, HDMI A na HDMI A, Ultra HD HDMI 2.0, se zadním audio kanálem, 3 stopy, Amazon Basics Vysokorychlostní kabel, 2 kusy, podporované 3D formáty, černý

#ad
Amazon Basics #ad - Se zárukou Amazon Basics. Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.

Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevné hloubce, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je. Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu.

Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, playstation 4 ps4, av přijímači s full HD a ultra HD podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, xbox, real-3d-tv, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka36
Hmotnost0.28
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-3FT-BLACK-2P
ModelkaHDMI-3FT-BLACK-2P

6. Amazon Basics

#ad

Podporuje 3D formáty, Amazon Basics – Vysokorychlostní kabel, Ultra HD HDMI 2.0, 2 kusy, s audio Return Channel, 1,8 m

#ad
Amazon Basics #ad - Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu.

Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevné hloubce, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je.

Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Se zárukou Amazon Basics. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, Real-3D-TV, Xbox, Playstation 4 PS4, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka72
Hmotnost0.43
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-6FT-BLACK-2P
ModelkaHDMI-6FT-BLACK-2P

7. Amazon Basics

#ad

7,6 m, Amazon Basics HDMI-A vysokorychlostní kabel 2.0, černý, s Audio Return Channel, podporuje 3D formáty

#ad
Amazon Basics #ad - Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, playstation 4 ps4, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, Real-3D-TV, Xbox, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.

Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Se zárukou Amazon Basics. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 48 bbp barevné hloubce, 2160p, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je.

Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka300
Hmotnost1.62
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-25FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-25FT-BLACK-1P

8. Amazon Basics

#ad

Ethernet, 4K přehrávání videa a ARC, Amazon Basics Vysokorychlostní HDMI kabel 2.0, 1,8 m, zlatý, balení 3 ks, 3D

#ad
Amazon Basics #ad - Kryt ze 100% polyetylenu s vysokou hustotou a polyvinylchloridové opláštění chrání před rušení signálu zvenčí. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové mylarové stínění chrání před externím rušením signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.

Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, real-3d tv, xbox, playstation 4 ps4, av přijímači s full hd a Ultra HD Podporuje všechna rozlišení pro Playstation 3 PS3, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Se zárukou Amazon Basic. Kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste museli připojovat další ethernetový kabel. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.

Vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Odpovídá standardu hdmi 2. 0 přehrávání videa 4k při 60 hz, 48 bbp barevná hloubka, 2160p, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a je zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy. Hdmi kabel a konektor na konektor a: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný audio kanál ARC.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka72
Hmotnost0.61
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-6FT-BLACK-3P
ModelkaHDMI-6FT-BLACK-3P

9. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics Pletený HDMI kabel, černý, 3 m

#ad
Amazon Basics #ad - Odpovídá nejnovějšímu standardu hdmi přehrávání videa 4k při 60 hz, 48 bbp barevná hloubka, 2160p, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a je zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy.

Pro připojení blu-ray přehrávačů, ps3, xbox one, počítače a dalších zařízení s podporou HDMI k televizoru, apple tv, ps4, xbox 360, obrazovce, fire tv, AV přijímači atd. Kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste je museli jednotlivě připojovat přes přídavný ethernetový kabel. Splétaný hdmi kabel konektor na a konektor: podporuje Ethernet, 3D, přehrávání videa 4K a audio return kanál ARC. Délka kabelu: 3 m.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.4
Délka120
Hmotnost0.31
Šířka0.78
Číslo díluHDMI-BRAID-10FT-1P
ModelkaT0YQ_B_10

10. Amazon Basics

#ad

Ultra HD HDMI 2.0, 3 m, Amazon Basics – Vysokorychlostní kabel, podporuje 3D formáty, 2 kusy, s audio Return Channel

#ad
Amazon Basics #ad - Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Se zárukou Amazon Basics. Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály.

Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 48 bbp barevné hloubce, 2160p, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je.

Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, real-3d-tv, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, xbox, Playstation 4 PS4, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka120
Hmotnost0.68
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-10FT-BLACK-2P
ModelkaHDMI-10FT-BLACK-2P