Top 10 Auto Ladegerät Zigarettenanzünder Adapter – Cestovní adaptéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YOYIAG

#ad

S zdířkou pro zapalovač cigaret, autonabíječka, YOYIAG síťový zdroj adaptér střídač, DVR, 60 W 5A nabíječka do auta konvertor 240 V až 12 V, Síťový adaptér měnič napětí, střídač AC-DC pro navigaci

#ad
YOYIAG #ad - Díky tomu je transformátor napětí perfektní pro použití v celé Evropě a výrazně usnadňuje použití. Snadné použití manipulace s tímto měničem napětí je velmi jednoduchá. Jeho osvědčený výkon a spolehlivost zajišťují, že vaše 12voltová zařízení a příslušenství mohou být provozovány bez problémů.

Jeho kompatibilita je působivá a otevírá mnoho možností použití. Efektivní přeměna proudu síťový adaptér yoyiag měnič napětí umožňuje snadnou přeměnu síťového proudu 240 v na spolehlivý stejnosměrný proud 12 V DC. Vezměte prosím na vědomí, mezi nimi je ochrana před přetížením, že byl vyvinut speciálně pro přístroje s intenzitou proudu menší než 5 A a výkonem pod 60 W. Všestranný rozsah vstupního napětí Široký rozsah vstupního napětí 110 – 240 ac odpovídá evropským normám a je opatřen praktickou 3pólovitou zástrčkou pro Evropu. Bezpečnostní záruka tento měnič napětí je vybaven integrovanými bezpečnostními funkcemi, přepětím a podpětí a ochranou proti zkratu.

Jednoduše jej připojte k běžné zásuvce ve vaší domácnosti a pak k autonomnímu přístroji s zdířkou zapalovače cigaret. Ihned můžete používat svá 12voltová zařízení, aniž byste museli provádět náročnou instalaci. Rozsáhlá kompatibilita tento mimořádně všestranný měnič napětí najde uplatnění v široké škále vozidel, vozidel s kyslíkovými bary, zesilovačů, leštiček, včetně aut, autochladniček, vysavačů, praček, televizorů a dokonce i holicích strojků v autě.
ZnačkaYOYIAG #ad
VýrobceYOYIAG #ad
ZárukaNo Warranty

2. RUNCCI-YUN

#ad

Připojovací kabel pro přenosné DVD přehrávače, RUNCCI-YUN Prodlužovací kabel do zapalovače do automobilu, 4 stopy, konektor 12–24 V, zapalovač cigaret na DC 5,5 mm × 2,1 mm/4,0 mm × 1,7 mm, auto,

#ad
RUNCCI-YUN #ad - Délka: 1, 5 x 2, 0 x 1, dc konektory jsou k dostání ve dvou velikostech: 5, 2 m 4 stopy, 1 mm a 4, 7 mm. Specifikace: vyvinuto a vyrobeno z kvalitních materiálů a postupů, s vynikající teplotní odolností, 12 V DC napájení pro napájení LED do auta, ochrana pro vaše vozidlo a vaše vybavení, chemickou odolností a odolností proti opotřebení.

Zákazníkům budeme sloužit z celého srdce. Je k dostání ve dvou velikostech. Použitelné pro domácí spotřebiče, nákladní automobily, CCTV pásky, elektroniku, autobusy, kamery, auta, dodávky atd. Konektor zapalovače cigaret na dc přípojce.

Vysoce kvalitní dvojitě izolovaný kabel, vestavěný konektor, zásuvková pojistka, dlouhá životnost a bezpečné používání. Výstupní výkon: 12 v dc 3 a. Záruka: pokud máte dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím poprvé. Zkontrolujte, a ujistěte se, zda je tento konektor vhodný pro váš DVD přehrávač, že máte správný konektor.
ZnačkaRUNCCI-YUN #ad
VýrobceRUNCCI-YUN #ad
Hmotnost0.19
Číslo díluR098
Modelka.

3. TOP CHARGEUR

#ad

TOP CHARGEUR * Auto Ladegerät Zigarettenanzünder Output Ausgang DC 12V 2A 2000mA 24W CE-Zertifizierung Stecker: 4.0mm * 1.7mm Doppelter Ausgang

#ad
TOP CHARGEUR #ad - Entspricht CE-Normen. Kabellänge: 150 cm. Marke: TopChargeur. Hochwertiges Produkt. Kompatibel mit 12 v 0, 25 a / 1, 25 a / 1 a / 0, 5 a / 1, 75 a / 1, 75 a / 0, 5 a / 2 A.
ZnačkaTOP CHARGEUR #ad
VýrobceTOP CHARGEUR #ad
Výška3.11
Délka1.77
Hmotnost0.15
Šířka2.72
Číslo dílucs-551
Modelkacs-551

4. AGPTEK

#ad

Chladicí box, kompatibilní s iPhone, LED žárovky a ventilátory, AGPTEK Síťový adaptér do auta, měnič napětí 100 až 240 V na 12 V/10 A střídač s zdířkou zapalovače cigaret pro kompresor

#ad
AGPTEK #ad - Podporuje 100 ~ 240v ac vstup, lze použít na síťové napětí různých zemí po celém světě a je kompatibilní s každou zásuvkou v domácnosti. Filtrační kondenzátor s velkou kapacitou eliminuje rušení s jinými elektrickými zařízeními a během provozu je extrémně tichý, aniž by způsoboval rušivé zvuky.

Podporuje vysoký výkon 120 w měnič napětí ac/dc převádí střídavý proud 100 až 240 v ac proud v domácnosti na stejnosměrný proud DC 12 V 10 A autozapalovač. Iroká kompatibilita elektrické přístroje, polštáře na masáž auta, chladničky, automobilové vysavače, autonabíječky/televizory atd. Bezpečnost zaručena vestavěný inteligentní ochranný čip, který nabízí ochranu proti přetížení, přepětí a ochranu proti přehřátí. Snadná obsluha jednoduše připojte konvertor do zásuvky ve vašem domě a připojte jej k 12v stejnosměrnému zapalovači vašeho auta.

Ať už jste na cestách nebo doma, jako např. Díky použití nejnovějšího vylepšeného materiálu proti mrazu se drát nepoškodí ani při nízkých teplotách. Může bez problémů dodávat dostatek proudu pro elektrická zařízení s vozidlem 0–120 W. Efektivní odvod tepla a snížení hluku zabudovaný velkoplošný kovový chladič dokáže efektivně odvádět teplo. Vzduchové kompresory, které splňují téměř všechna rozhraní pro zapalovač cigaret, můžete svou autonabíječku použít pro další účely.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Hmotnost1.39
Číslo díluHJDZ-1210
ModelkaHJDZ-1210

5. JZK

#ad

CCTV-Kamera-DVR, JZK 12V 5A Netzteiladapter Stromversorgung AC 100V-240V 1.8A bis DC 12V 60W Auto ladegerät Konvertertransformator mit Zigarettenanzünder-Buchse für Reifenfüller, LED-Lichtleiste

#ad
JZK #ad - Funktioniert für 12v gleichstromgeräte mit maximal 5 ampere und 60 watt, elektrische Sitzheizung, staubsauger, dVD, autofernseher, LED-Lichtleisten, teleskop motoren, Audio/Video usw. Hinweis: nur für geräte mit weniger als 5a und weniger als 60w verwenden.

B. Größe: 11. 5 x 5. 1 x 3. 1 cm. Sichere stromversorgung: reibungsloser, Ausgangsüberstromschutz, Ausgangskurzschlussschutz, flimmerfreier Ausgang mit umfassendem Schutz: Eingangsüberspannungsschutz, Überlastschutz. Mit diesem 12v-5a-zigarettenanzünder-netzteil können sie ihr altes oder abgenutztes Netzteil ganz einfach durch das neue ersetzen und gewährleisten eine gleichbleibende Stromversorgung und zuverlässige, bewährte Leistung für Ihre Geräte. Ausgang: dc 12v 5a, maximal 60W.

Autoreifenfüller, cctv-Überwachungskamera-DVR, nur zur Verwendung in Innenräumen. Ac-dc-netzteil 12v 5 ampere. Steckertyp: Zigarettenanzünderbuchse. Eingang: 100v-240v 1. 8a 50/60Hz. Der dc 12v 5a netzteiladapter besteht aus schwer entflammbarem abS+PC-Kunststoffmaterial, und das Kabel und die Metallteile bestehen aus hochwertigen Materialien, das gesamte Produkt ist gut verarbeitet und zuverlässig. Unser hochwertiges Netzteil garantiert Ihren sicheren Einsatz.
ZnačkaJZK #ad
VýrobceJZK-78906 #ad
Záruka1

6. Greabuy

#ad

Greabuy Zapalovač do auta zástrčka/zdířka na 5 5 mm x 2 1 mm konektor jack adaptér pro nabíječku do auta UPS baterie záložní zapalovač napájecí kabel

#ad
Greabuy #ad - Délka kabelu: 0, 3 m. Co obdržíte: 1 x samec/samičí konektor zapalovače cigaret na 5, 5 mm x 2, 1 mm. Nanáší se plastovým a kovovým krytem, je odolnější a nedeformuje se. 5, vnitřní rozměr 2, 5 mm, 5 mm x 2, 1 mm – vnější rozměr 5, 1 mm. Jedná se o zdířku zapalovače cigaret pro 5, 5 mm x 2, 1 mm velký 12V stejnosměrný hrot. S tímto kabelem můžete připojit vaše 12v přístroje s samčími zapalovači cigaret buď k nabíječce do auta, k nouzovému napájení UPS nebo k přenosnému generátoru. Lze použít pro vozidla 12 V/24 V.
ZnačkaGreabuy #ad
VýrobceGreabuy #ad
Číslo díluGreabuy

7. Bauer Electronics

#ad

Bauer Electronics | DC 8V-32V na 5 V měnič napětí USB 3A 15W | 12V USB Converter síťový zdroj adaptér 24 V USB 5V stabilizátor napětí regulátor napětí | Stepdown Buck Abwaertsverter nabíječka

#ad
Bauer Electronics #ad - Plánujte při intenzitě proudu kvůli zvýšenému počátečnímu zatížení, vyrovnávací paměti směrem nahoru. Přípojka | dc/dc měnič se dodává s pocínovanými, otevřenými konci. Robustní | díky zalévání elektronických dílů v pouzdru je dosaženo enormní stability a odolnosti vůči vibracím.

Chlazení | modul může dosáhnout maximálního uvedeného výstupního proudu bez aktivního chlazení a pracuje tak bez hluku. Průřez a délka kabelu najdete v příslušném datovém listu. V závislosti na zatížení lze počítat s vývojem tepla. Výroba | díky výrobě v iso 9001 certifikovaném provozu s testy funkcí a kontrolami kvality můžeme minimalizovat vady a optimalizovat pracovní postupy a náklady. Vodotěsnost ip68 | převodník je vodotěsně zalitý epoxidovou pryskyřicí a umožňuje individuální použití např. Ochranné obvody | přepěťová ochrana, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepólování, ochrana proti přetížení a ochrana proti přehřátí zajišťují bezpečnost.

Oblast použití | moduly naleznou široké uplatnění v oblastech automobilů, člunů, zemědělských strojů, mobilních zařízení, fotovoltaiky, kempování, nákladních vozidel, průmyslových zařízení, hobby a domácích kutilů a domu a zahrady. Pozor | nikdy nepoužívejte elektrická zařízení trvale na hranici výkonu, protože by to mohlo vést k poškození. Výkon | při výběru přístroje dbejte na dostatečný prostor v rozsahu napětí nahoru a dolů.
ZnačkaBauer Electronics #ad
VýrobceBauer United #ad
Výška0.55
Délka2.48
Hmotnost0.11
Šířka1.06
Číslo dílu02-01-*
ModelkaInput: 8-32V Output: 5V | 15W | 3A USB

8. Trade-Shop

#ad

Trade-Shop Náhrada za univerzální 2násobný USB adaptér do auta Medion Life E4504 E5005 E5006 E5020 P5005 P5006 P5015 X5520 Auto vícenásobný konektor zapalovač zapalovač nabíječka

#ad
Trade-Shop #ad - 2násobný usb univerzální adaptér do auta. Apple iphone, tabletů, které můžete nabíjet přes USB, digitálních fotoaparátů nebo MP3 přehrávačů. Výstupní výkon 2, 1 A/5 V. Kompatibilní se všemi zařízeními, ipad; samsung galaxy s2 s3 s4 s5, galaxy tab; htc one m8; sony xperia a mnoho dalších smartphonů, např. Nabíjejte svůj chytrý telefon / e-Book / PDA / tablet / navigaci v autě.
ZnačkaTrade-Shop #ad
VýrobceTrade-Shop #ad
Číslo dílu169821537

9. Milisten

#ad

MILISTEN 3st Universeller Adapter Universeller Ac-dc-steckdosenadapter-konverter Ac-dc-wandler Universeller Ac-dc-Adapter Auto Zigarettenanzünder Netzteil Ladegerät Gleichstrom

#ad
Milisten #ad - Eingang: 90–240 v, 50/60 hz. Steckdosen-adapter-konverter – wandelt 220 v wechselstrom von der wandsteckdose in 12 v gleichstrom um, um ein autoladegerät oder einen zigarettenanzünder anzuschließen. Universeller ac-dc-adapter – ausgang: dc 12 v, 500 ma. Kfz-zigarettenanzünder-ladegerät – wandelt 12-volt-gleichstrom im haushalt in 12-volt-produkte und zubehör um. Universaladapter – leichtes und kompaktes design. Universeller ac-dc-steckdosen-adapter-konverter – bequem und einfach zu bedienen.
ZnačkaMilisten #ad
VýrobceMILISTEN #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost0.33
Šířka1.89
Číslo díluZAZ3059831GA909171EXL70SD
ModelkaZAZ3059831GA909171EXL70SD

10. Kobeleen

#ad

3 A, 36 W PD USBC-Ladegerät für elektrische Fahrzeuggeräte, Kobeleen USB-C-zu-Auto-Zigarettenanzünder-Kabelkonverter bis zu 12 V

#ad
Kobeleen #ad - Das boost-modul verfügt über mehrere intelligente Schutzfunktionen gegen Überspannung, Kurzschluss und andere omnidirektionale Funktionen für die Sicherheit von Stromversorgungsgeräten und elektrischen Geräten.

Einfaches einschalten elektronischer Geräte in Ihrem Auto für zusätzliche Leistung z. Der ausgang der autosteckdose beträgt maximal 12 v und 3 a. Aktivieren sie ganz einfach die parküberwachungsfunktion Ihrer Autokamera. Ein Powerbanker. Ihr usb-c-adapter gibt 36 W aus. Geeignet für fahrrekorder, elektronische Hunde, Autoladegeräte und andere elektronische Kfz-Geräte.

Der usb-c-typ-c-eingang muss mit 12 v ausgestattet sein. B. Mit diesem kabel können Sie Ihre elektronischen Geräte im Auto zu Hause verwenden. Unser kabelausgang beträgt 36 w, wenn ihr USB-C-Adapter vorhanden ist Ausgang nur mit 5V, unser Kabelausgang ist 5V. Machen sie sich keine Sorgen mehr, dass die Batterie Ihres Autos leer wird.
ZnačkaKobeleen #ad
VýrobceKobeleen #ad
Číslo dílu4NB104693_YIdanCJLE