Top 10 Dr Koffer für Kinder – Sady pro hru na doktora

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa and Doug Hračka pro veterináře Děti | Pet Doctor Veterinář Sada na hraní | Příslušenství pro plyšové zvířátko | Sada pro děti s veterinářem | Dívčí dárky 7 let a mladší | Hračka pro dívky od 3

#ad
Melissa & Doug #ad - Kvalitní hrací věci a nápady na dárky pro objevovatele: u hracích sad a kostýmů melissa a doug – od fascinujících hraček veterinářů a zubních lékařů až po kostým pro děti – je zaměřen na vývoj malých dětí a obohacující herní zážitek. Ať už jako dárek k narozeninám nebo pro radost v době, tato hrací sada se postará o spoustu zábavy ze hry.

Obě roztomilá plyšová zvířátka již čekají na to, aby je malí veterináři doktorovali s rozmanitým příslušenstvím a opět se o ně zdravě ošetřovali. S touto krásnou hračkou pro dívky a chlapce lze celou rodinu plyšových zvířat v mžiku opět uzdravit. Hra veterinárního lékaře podporuje jemnou motoriku, fantazii a schopnost empatie dětí: malí vklouznou do role veterináře a dokáží prokázat své velké srdce pro zvířata. Mimořádný dárek pro chlapce a dívky 3 roky + pro každou příležitost: s touto kompletní sadou pro děti s veterináři se mohou malí milovníci zvířat při hraní rolí skvěle starat o zraněná a nemocná zvířata a objevovat tak fascinující veterinářskou profesi.

S touto kompletní sadou péče o zvířata se děti naučí manipulovat se zvířaty: sada obsahuje kromě velkého množství potřeb také hračku, pes, děti a kočku pro děti. Skvělá 24dílná sada veterinářů pro děti od melissa & doug pro malé přátele se zvířaty: sada na hraní od 3 let zaujme různými potřebami pro vyšetření a ošetření mimo jiné 1 dětský stetoskop, 1 sádrový obvaz a více, 1 ušní přístroj, 1 límec na krk, 1 teploměr, 1 opakovaně použitelný oboustranný kontrolní seznam, 1 praktická úložná taška a 1 plyšová hračka pes hračka děti a 1 plyšová hračka kočka hračka pro děti.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška13.75
Délka10.7
Hmotnost0.18
Šířka3.5
Číslo dílu8520
Modelka8520

2. Learning Resources

#ad

Learning Resources Pretend & Play Doktorset

#ad
Learning Resources #ad - Ideal geeignet für fantasievolles Spielen. Einschließlich stethoskop, Mobiltelefon, Pager, Pflaster, Pinzette, Thermometer und vieles mehr. Set ist in einem stabilen Tragekoffer verpackt. Mobiltelefon benötigt 2 AAA Batterien, die nicht im Lieferumfang enthalten sind. Das smartphone benötigt 2 AAA-Batterien nicht enthalten.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources Ltd #ad
Výška3.4
Délka14.6
Hmotnost1.05
Šířka11.7
Číslo díluLER9048
ModelkaLER9048

3. New Classic Toys

#ad

New Classic Toys 18291 Doctor Set

#ad
New Classic Toys #ad - Bezpečnost: chceme děti vyzvat, nadchnout a užívat si je vysoce kvalitními hračkami. Děti trávily hodně času hraním a rodiče si konečně mohli odpočinout. Na to jsme velmi pyšní.

Barva je velmi světlá. Pedagogické: stavění, stohování, třídění a počítání. Rodiče, je učí porozumět tvaru a vlastnostem hudebních nástrojů a rozvíjet kognitivní schopnosti dětí. Hra a učení jdou ruku v ruce s kolekcí "Educational" od New Classic Toys. Zábava: tato krásná hračka je pestrá a má spoustu zábavy při hraní.

Naše výrobky vydrží celé generace. Věk: tato hračka byla vyvinuta pro všechny od 3 let a může si ji užívat každé dítě v rodině. Učení: kultivujte vnímání barev dětí ve hře a trénujte koordinaci rukou, kteří si hrají s dětmi, mozku a očí dětí. Všechny výrobky splňují nejpřísnější bezpečnostní požadavky a odpovídají normě EN-71.
ZnačkaNew Classic Toys #ad
VýrobceNew Classic Toys #ad
Výška2.7
Délka8.8
Hmotnost0.88
Šířka6.7
Číslo dílu18291
Modelka18291

4. Ophy

#ad

5 Jahre Medizinische Spielzeug Mit Echtem Stethoskop Rollenspiel Kinder Spielzeug EfficientGrip, 4, Ophy Arztkoffer Kinder Holz Spielset, Doktorkoffer für Kinder ab 3

#ad
Ophy #ad - Vielfältige auswahl an zubehörunser doktorkoffer wird mit einer vielzahl von medizinischen werkzeugen und zubehör geliefert, Zahnschablonen, Spritzen, Thermometer, die es Kindern ermöglichen, realistische Stethoskope, sich vollständig in die Rolle eines Arztes zu versetzen. Es bietet nicht nur einen pädagogischen Wert, sondern bringt auch endlose Freude für Kinder.

Mit glatten kanten und ohne scharfe Teile können Eltern beruhigt sein, während Kinder eine angenehme Spielerfahrung haben. Perfekte geschenkwahlob zu weihnachten oder zum geburtstag, das Ophy Arztkoffer Kinder Holz Spielset ist eine ideale Geschenkwahl. Indem sie das kostüm eines Kinderzahnarztes anziehen, zum Arzt zu gehen. Realistisches erlebnismit einem lebensechten stethoskop, bietet unser arztkoffer kinder ab 3 jahre ein immersives Spielerlebnis, das authentische Herzschlaggeräusche erzeugt, das die Vorstellungskraft anregt und dem Rollenspiel eines Arztes eine zusätzliche Spannungsebene verleiht. Das vielfältige zubehör ermöglicht es Kindern, frei die Rollen von Arzt/Krankenschwester/Zahnarzt zu spielen.

Sicherheit und qualitäthergestellt aus hochwertigem holz, garantiert unser Arztkoffer Kinder Holz Spielset sowohl Sicherheit als auch Langlebigkeit. Angst überwinden und fähigkeiten verbesserndas ophy medizinische spielzeug ist ein pädagogisches spielzeug, das Kindern hilft, werden Kinder mit medizinischen Produkten vertraut und haben keine Angst mehr, die Angst vor Ärzten zu überwinden und gleichzeitig die Kommunikations-, Konzentrations-, vorgeben Fieber zu messen und den Herzschlag zu hören, Vorstellungs- und Koordinationsfähigkeiten verbessert. Dazu gehören zum beispiel Arztkleidung und -hüte, Zahnbürsten und Zahnpasta usw.
ZnačkaOphy #ad
VýrobceOphy #ad
Výška3.94
Délka9.06
Šířka5.91
Číslo díluys001
Modelkays0001
ZárukaGarantie innerhalb von 2 Jahren

5. Klein

#ad

27 cm + Prestige lékař, Theo Klein 4383, Kufr na lékaře 10dílný

#ad
Klein #ad - Používat pouze pod dohledem dospělých. Doporučený věk: od 3 do 8 let. D x Š x v: 30 x 22, 5 x 0, 5 cm. Lékařská lžička. Pozor: nevhodné pro děti do 3 let.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad

6. Anby families

#ad

Dárek pro děti, hračka, chlapec, doktor hračka, Lékařský kufřík Děti Doktorský kufřík hračka, hračka od 3 let, dívka

#ad
Anby families #ad - Perfektní na večírky, školní třídy, sváteční hračky, hry na role, vánoční dárky a další. Pomáhá chlapcům a dívkám naučit se lékařské znalosti a současně nabízí zábavný a atraktivní způsob hraní.

S roztomilým úložným boxem ribbit s plastovou taškou, která vašemu dítěti umožní vzít si ji všude s sebou a kdykoli si s ní hrát. Perfektní dárky tato sada pro pediatry byla doporučena pro děti od 3 let. Bezpečnost a vysoká kvalita hladké a zaoblené hrany, žádné ostré špičky nebo rohy, což je bezpečné pro děti při hraní. Vzdělávací hračka pro děti s touto sadou hraček pro lékaře je hraní nejen zábavné, ale také poučné.

Můžete se oblékat jako lékař s čepicí. 43dílná sada na hraní pro lékařevčetně elektronického stetoskopu se zvukem a světlem, zubního kartáčku, lahvičkami na tablety, pinzety, teploměrem, mýdla, obvazem, reflexním kladivem, nůžkami, lžíce, ušním otoskopem, brýlemi, úložného boxu atd.
ZnačkaAnby families #ad
VýrobceAnby families #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka5.12
Číslo díludeRX-698AB
ModelkadeRX-698AB
Záruka90 dní

7. Klein

#ad

Teploměrem, stříkačkou a praktickým držadlem | Rozměry: 28 cm x 9,5 cm x 22 cm | Hračka pro děti od 3 let, Klein Theo 4383 Kufr na lékaře | 14dílný doktorský kufřík se stetoskopem

#ad
Klein #ad - Pěkné příslušenství vhodné pro děti hravě trénuje motoriku a může pomoci zmírnit obavy před návštěvou lékaře. S teploměrem, průvodcem první pomocí, ušním zrcátkem a stetoskopem lze rychle vyšetřit a pečovat o panenky a plyšová zvířata. Tento červený kufr na hračky pro doktora je kdykoli připraven k použití první pomoci. Made in germany i "hraj dobře" - ocenění i rozměry: 28 cm x 9, 5 cm x 22 cm I Vhodné pro děti od tří let. Kufr a nástroje jsou optimálně přizpůsobeny malým dětským rukám.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška9.06
Délka10.83
Hmotnost1.13
Šířka3.74
Číslo dílu4383
Modelka4383
Zárukaze zákona

8. Battat

#ad

Spritze – Trolley Transportbox, Stethoskop, Battat Tierarztkoffer zum Rollen für Kinder mit Kuscheltier Hund, Tierarzt Spielzeug ab 2 Jahren, Arztkoffer

#ad
Battat #ad - Pädagogisch wertvoll: das spielzeug hilft dem kind dabei in eine fürsorgliche Rolle zu schlüpfen und dabei Empathie und soziale Kompetenzen zu entwickeln, ein niedliches Geschenk für Jungs und Mädchen zum Geburtstag und mehr.

Das tierarzt spielzeug ist geeignet für Kinder ab 2 Jahren, keine Batterien notwendig. Die 12-teilige doktorkoffer tierklinik enthält eine rollende transportbox, einen Plüschtier Hund, eine Bürste, eine Zange, einen Spiegel, ein Stethoskop, eine Schere, ein Otoskop, eine Spritze, ein Thermometer und eine Pinzette mit kleinem Wännchen.33

30 x 25 x 24 cm groß. Das kinderspielzeug ist ca. Der praktische trolley koffer hat außerdem einen ausziehbaren Griff, der höhenverstellbar ist, die Box kann vom Kind entweder getragen oder hinter sich hergezogen werden und dient gleichzeitig auch als Aufbewahrungsbox für das ganze Zubehör. Eltern lieben uns: battat ist ein Familienunternehmen, das 1897 gegründet wurde.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford Limited #ad
Výška19.49
Délka11.61
Hmotnost2
Šířka9.84
Číslo díluBT2507Z
ModelkaBT2625C1Z

9. Janod

#ad

10 Solid Wood Accessories Included, Prentend Play Toy, J06513, Janod, Doctor's Suitcase for Children, For Children from the Age of 3, Red

#ad
Janod #ad - Kompletní sada: krásný lékařský kufřík se všemi potřebnými nástroji pro uzdravení všech zranění rodina, panenky, přátelé, ústní špachtle, teploměr, otoskop s lupou, kladivo pro reflexní testy, láhev dezinfekčního prostředku, stetoskop, plyšová zvířata kompletní s různými díly příslušenství z masivního dřeva: injekční stříkačka s vnitřním perem, blok receptů 30 stran s tužkou, obvaz.

Vzdělávací: tato fantasy hračka pomáhá dítěti rozvíjet jeho představivost, jazyk a jeho kompetence tím, že napodobuje dospělé. Praktické: krásný červeno-černý kufr 24 x 16, 5 cm se zipem a dvěma látkovými rukojeťmi umožňuje vašemu dítěti přepravovat své nářadí všude a po ukončení hraní uschovat.

Francouzský design. Srolrol. Použitý materiály: příslušenství z masivního dřeva a kufr z PVC. Ideální pro děti od tří do osmi let. Realistické: 10dílné realistické příslušenství umožňuje hraní celé hodiny.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJuratoys #ad
Výška6.5
Délka9.45
Hmotnost0.77
Šířka3.74
Číslo díluJ06513
ModelkaJ06513
Záruka6 měsíců

10. CoComelon

#ad

CoComelon Musical Doctor Checkup Set, hudební lékař hrací sada anglická verze

#ad
CoComelon #ad - Tato hrací sada pro lékaře pro děti přehrává 9 zvuků a sad. Zatlačte píst na stříkačku dolů. S touto skvělou sadou na hraní pro lékaře může vaše dítě hrát svůj sen o tom, že je lékařem. Teploměr lze nastavit z červené na zelenou a opět posunout zpět. Obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje, aby si představilo den v ordinaci lékaře.
ZnačkaCoComelon #ad
VýrobceJazwares #ad
Výška3.79
Délka9.15
Hmotnost0.22
Šířka8.09
Číslo díluWT80120
ModelkaWT80120