Top 10 Fitness Bank Klappbar – Nastavitelné fitness lavičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JOROTO

#ad

Lavička pro trénink celého těla | MD80, JOROTO Posilovací lavice Premium | praktická fitness lavice, vhodná jako šikmá lavice a plochá lavice, skládací plochá nastavitelná břicho

#ad
JOROTO #ad - Banka má 1 rok náhradní díly zdarma! odpověď týmu zákaznických služeb do 24 hodin e-mailem a telefonicky! 100% spokojené řešení problémů! Vynikající kompilace pro vaši domácí posilovnu. Prodloužené opěradlo 86 cm může perfektně podepřít hlavu a krk pro lidi různých velikostí. Hmotnostní kapacita činí 450 kg. Kapacita 450 kg joroto md80 je jako odolná, 77 mm * 70 mm * 2 mm běžným ocelovým materiálem, nastavitelná tréninková lavice pro domácí použití s 24 kg netto hmotností, několika trojúhelníkovými strukturami, dvěma opěrnými trubkami zad a 100 mm rozšířeným stabilizátorem proti skluzu.

Použití tlumicích šroubů namísto běžných šroubů, proti uvolnění a proti otěru, bezpečnější a stabilnější. Ultra dlouhá životnost sedadlo a opěradlo jsou vybaveny zesílenou opěrnou deskou, společně se stabilním a odolným ocelovým rámem s dlouhou životností, tloušťka celkem 6 cm, která je polstrovaná vysoce hustými houbami proti kolapsu a kompletně obalena kůží odolnou proti roztržení, tato tréninková lavice může při dlouhodobém tréninku vždy perfektně podporovat tělo uživatele a má dlouhou životnost.

Vynikající a ergonomické detaily ① tato fitness lavice je vybavena praktickými koly a pohodlnými držadly, aby se s ní snadno pohybovala, zatímco s ní váží. U všech produktů joroto jsou rozměry a kapacita skutečnými výsledky, nejedná se o loužené číslo! Balíček obsahuje instalační nástroje. Nakupujte s důvěroujoroto se již tři desetiletí vyvíjí v oblasti tréninku a fitness a slouží více než 100 0000 rodinám. Může provádět různé tréninkové formy, které mohou uživatelé používat společně s krátkými činkami, dlouhými činkami nebo stojany na dlouhé činky a trénujte celé svalstvo těla.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška17.72
Délka47.24
Hmotnost52.91
Šířka19.69
Číslo díluMD80

2. Profihantel

#ad

Profihantel | Skládací posilovací lavice Deluxe | šetří místo a rychle skládací | 21 poloh nastavitelná šikmá lavice | extrémní zatížitelnost 550 kg | s držákem na nohy | skládací a stabilní tréninková lavice

#ad
Profihantel #ad - Názory zákazníků | s více než 900 pěti hvězdičkami je skládací tréninková lavice Deluxe od roku 2012 jednou z nejlepších tréninkových lavic pro domácí trénink. Profesionální kvalita | skládací posilovací lavice deluxe je originální profesionální činkový produkt z Německa s kontrolovanou kvalitou a rychlým odesláním do 24 hodin.

Vlastnosti výrobku | stabilní konstrukce z ocelového rámu | bezpečný systém nastavení | ergonomicky tvarované polstrování | díky držáku nohou je možný také trénink břicha.

Výhody produktu | 21 různých tréninkových poloh | nosnost až 550 kg | držák na nohy | během sekundy rozložený | včetně nářadí pro montáž. K tomu zdarma | dodáváme vám ke skládací posilovací lavici deluxe velký profesionální tréninkový průvodce činkami s 33 nejlepšími cviky, tréninkovým plánem a tipy na výživu.
ZnačkaProfihantel #ad
VýrobceProfihantel #ad
Výška39.37
Délka39.37
Hmotnost41.89
Šířka39.37
Číslo dílu8
ModelkaKDH
Záruka2 roky

3. PASYOU

#ad

Extrémní nosnost 660 kg, fitness lavice pro trénink celého těla, plochá lavice, tréninková lavice, PASYOU PW100 posilovací lavice

#ad
PASYOU #ad - Lze ji použít také v kombinaci s přihrádkami na dlouhé činky a těžkými závažími. Koncové krytky lze otočit, aby byly pro optimální stabilitu jednoduše přizpůsobeny. Ergonomicky tvarované polstrovánídodává se s 9 cm měkkým polštářem ze 6 vrstev konstrukce. Nabízí perfektní tréninkový zážitek a je nepostradatelnou posilovací lavicí pro domácí trénink.

Různé tréninkové pozicepasyou plochá lavice je výkonná tréninková lavice, která podporuje širokou škálu fitness cvičení, jako jsou benchpress a cvičení krátkých činek. Díky odolné kůži a silnému polstrování jsou praktické a pohodlné. Tato tréninková lavice prošla 100 přísnými testy, které prokázaly svou pozoruhodnou schopnost. Rychlá montáž a snadné skladováníplochou lavici pasyou lze sestavit pouze ve dvou jednoduchých krocích, takže ji můžete bez námahy přepravovat ve svém fitness studiu nebo ji uložit, včetně návodu a všech potřebných montážních dílů. Nabízíme 24/7 profesionálních zákaznických služeb, vyřešíme každý problém včas a nabízíme 100% uspokojivá řešení, pokud se vyskytnou nějaké problémy! Aby byla zajištěna bezpečnost uživatele a dlouhá životnost výrobku, činí doporučená maximální zatížitelnost 660 kg, odpovídá a je dostatečná pro většinu uživatelů.

Nakupujte s důvěrouvšechny nové ploché činky pasyou se dodávají s 1letou zárukou. Má vylepšené pěnové polštáře high density a vynikající šicí umění, aby poskytovaly pohodlný a trvanlivý tréninkový zážitek, aby se zabránilo deformacím a poškozením. Všechny tyto komponenty působí společně, který vydrží dlouholeté každodenní používání.
ZnačkaPASYOU #ad
VýrobcePASYOU #ad
Výška18.11
Délka41.34
Hmotnost19.84
Šířka11.02
Číslo díluPW100
ModelkaPW100

4. Elseluck

#ad

Elseluck Hantelbank, Faltbares Krafttraining Bankdrücken für Ganzkörper mit Widerstandsseil, Verstellbare Trainingsbank für Home Gym

#ad
Elseluck #ad - International products have separate terms, including fit, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.2023 premium rohrstahl elseluck hantelbank aus hochwertigem stahlrohr, die dreieckige Struktur bietet zusätzliche Haltbarkeit während des Trainings, die stabil genug ist, um 408 kg zu belasten, ohne sich Sorgen um Instabilität machen zu müssen.

Hervorragende verstellbarkeit: diese verstellbare hantelbank mit 9 rückenlehnen, die zu Ihnen passen, 8 cm Kopfstütze. Verbesserte version: elseluck trainingsbank mit verbreitertem, keine Sorge über Rutschen, verstellbarem Fußboden und stabiler rutschfester Fußabdeckung, die guten Halt hat und Bodenunebenheiten löst, Herunterfallen und Verletzungen.

Sie ziehen einfach den schnellen bolzen, 4-sitzern, 91 cm Positionen und einer abnehmbaren 19, Flach- und Neigungspositionen an, passen sich an Neigungs-, und sperren automatisch.
ZnačkaElseluck #ad
Výška45.3
Délka45.3
Hmotnost34
Šířka20.5

5. PASYOU

#ad

PASYOU Hantelbank Klappbar Verstellbar, Multifunktions Trainingsbank Schrägbank für Ganzkörper-workout,7 in 1 Fitnessbank für zu Hause oder im Fitnessstudio, 230kg Gewichtskapazität

#ad
PASYOU #ad - Sie brauchen nur die vordere& hintere Stützrohre zu montieren. Gefaltete größe: 90 x 40 x 25 cm. Mit dem schlitzdesign können Sie Ihre ideale Rückenlehneposition einfach durch Anheben der Rückenlehne-Stützstange einzustellen. Verstellbare hantelbänkepasyou multifunktions sit up bank verfügt über 7 rückenlehnenpositionen, die alle Ihre Bedürfnisse während des Trainings zu Hause oder im Fitnessstudio erfüllen können.

1 jahr garantiewir bieten 1 jahr garantie und lebenslangen professionellen After-Sales-Service, wenn Sie irgendwelche Fragen hätte, bitte Sie sich an uns wenden. Die länge der rückenlehne beträgt 75cm, geeignet für Benutzer bis zu 185 cm groß. Mit einem einzigartige dreieckige Design kann die Hantelbank 230 kg unterstützen. Benutzergröße bis zu 185cmdie rückenlehne und der sitz sind aus reißfesten und utschfesten Leder mit weichem Schaumstoff gefüllt.

Robuste&rutschfeste konstruktionunsere bankdrücken bank besteht aus hochleistungsstahl, der sehr robust und langlebig ist. Die verstellbare rutschfeste fußabdeckung halten die schrägbank beim Training stabil und schützt den Boden vor Kratzern, bietet Ihnen ein sicheres Trainingserlebnis! Sparen sie 80% platzdie flachbank ist fast komplett montiert, das paket enthält aufbauenanleitung und werkzeuge. Sparen sie 80% Platz. 100% zufriedenstellende Lösungen!. 24/7 kundendienst, um die Probleme rechtzeitig zu lösen.
ZnačkaPASYOU #ad
VýrobcePASYOU #ad
Výška20
Délka55.12
Hmotnost24.25
Šířka15.75
Číslo díluPA300
ModelkaPA300

6. Fitness Reality

#ad

Multifunkční posilovací lavice pro domácí trénink, Fitness Reality 1000 Super Max posilovací lavice s 12 nastavitelnými polohami, nosnost až 363 kg

#ad
Fitness Reality #ad - Domácí cvičení: posilovací lavice se optimálně hodí jako posilovač břišních svalů, pro trénink celého těla a silový trénink a bench press s činkami. Připevněná kolečka zajišťují praktickou přepravu.

Sestavte si vlastní fitness studio tím, že do fitness reality Power Rack Cage vložíte sportovní lavici nebo další příslušenství k dostání samostatně. Ideální benchpress pro fitness a sport doma. Domácí trenažér má nosnost až 363 kg. Doporučuje se velikost uživatele až 1, 95 m. Ve složeném stavu má velikost 129, 5 cm x 59, 5 cm x 23 cm. Díky dvěma nastavením na předních nohách lze fitness lavici výškově nastavit o 12 různých poloh.

Rozsah dodávky: posilovací lavice. Stabilní: držák na nohy zajišťuje dodatečnou stabilitu a je trojnásobně nastavitelný a odnímatelný. Nastavitelné: opěradlo lze individuálně nastavit mezi -20 a 80 stupni. Kompaktní: pro snadné skladování lze tréninkovou lavici sklopit. Bezpečnost testována podle EN ISO 20957-1.
ZnačkaFitness Reality #ad
VýrobceFitness Reality #ad
Výška48.5
Délka59
Hmotnost35
Šířka23.5
Číslo dílu2804
Modelka2804

7. Bowflex

#ad

Jednotná velikost, černá, Bowflex Nastavitelná posilovací lavice Unisex-Adult 3.1S

#ad
Bowflex #ad - Stabilní, vícenásobně nastavitelná posilovací lavice s vysoce kvalitním polstrováním pro rozsáhlý a pestrý trénink činek. Maximální hmotnost uživatele 218 kg. Přepravní kolečka jsou k dispozici a moderní, prostorově úsporný design: svisle vysoký/uložený: 69 cm d x 59, 5 cm Š x 135, 2 cm V. Opěradlo ve 4 polohách nastavitelné: 0, 45, 90 stupňů, navíc 20 stupňů záporný. Vyrovnání výšky pod rámem. Přizpůsobení sedadla pro maximální možnosti cvičení a komfort.
ZnačkaBowflex #ad
VýrobceNautilus Inc. #ad
Výška41.18
Délka60.98
Hmotnost33.07
Šířka27.09
Číslo dílu100917
Modelka100917
Záruka2 roky

8. Profihantel

#ad

Extrémně stabilní konstrukce, bezpečný systém nastavení, Posilovací lavice na profi činky Premium Line – držák na nohy pro trénování břicha, vč.tréninkového plakátu, zatížitelnost až 550 kg, jednoduchá montáž, vysoce kvalitní 5,5 cm silné polstrování, tréninkového plánu a průvodce český jazyk nelze zaručit

#ad
Profihantel #ad - Jednoduchá montáž:návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit, mnoho detailních obrázků a vysvětlivek zajišťuje snadnou a správnou montáž posilovací lavice Premium Line.

Bezpečný systém nastavení:zajištěný sedák, stabilní konstrukce, nastavitelná v 7 polohách na principu žebříku, absolutně bezpečná opěra zad, nastavitelný ve 3 polohách, široké patky, které nekloužou. Ve více než 450 případech hodnocení pěti hvězdičkami a více než 60 000 prodaných jednotek. Kvalitní polstrování:nepromokavý, pachově neutrální a odolný potah z umělé kůže s dlouhou životností.

Polstrování zaručuje stabilní polohu a zvyšuje bezpečnost při tréninku. Flexibilita:perfektní pro trénování zad, vhodné pro začátečníky, ramenou, bicepsů a tricepsů, pokročilé i profesionály, břicha, hrudníku, 21 různých nastavení polohy. Kontrola kvality před odesláním.
ZnačkaProfihantel #ad
VýrobceProfihantel #ad
Výška17.13
Délka56.69
Hmotnost35.27
Šířka18.11
Číslo dílu001
Modelka001
Záruka2 roky

9. PASYOU

#ad

Lavice pro domácnost, rychle skládací lavice, šikmá lavice, zatížení 400 kg, PASYOU Nastavitelná posilovací lavice s 90stupňovou multifunkční tréninkovou lavicí

#ad
PASYOU #ad - Tým pasyou vyrábí výrobky nejvyšší kvality a nejvyšší hodnoty ve prospěch našich zákazníků. Nastavitelné pozice 7 × 3 × 180°: posilovací lavice s posilovačem nohou na doma má 7 poloh opěradla a 3 polohy k sezení, aby plně splnila všechny vaše tréninkové požadavky. Velké, široké sedadlo: 385 mm x 300 mm.

Skutečné zatížení! 100% skládací: sklopnou posilovací lavici lze kompletně složit, ušetříte 80 % místa. S automatickým zamykáním jednoduše nejprve zatáhnete knoflíkem a pak jej otočte, bez obav o stabilitu a bezpečnost. Zatížení 400 kg/880lbs: naše fitness lavice je vybavena jedinečným trojúhelníkovým strukturovaným rámem z 1, 5 mm těžké komerční oceli, která je velmi silná a má dlouhou životnost. Pasyou 2022 nový design: multifunkční nastavitelná posilovací lavice pasyou pa500 byla vyvinuta s technickou strukturou založenou na ergonomii lidských mechanismů.

24/7 zákaznická podpora, která váš problém včas vyřeší. 100% uspokojivé řešení problémů! Vertikální poloha 90° poloha opěradla, hodí se pro různé velikosti chodidel, činkový lis Incline Decline a plochá poloha. Tento cvičební stůl unese až 400 kg. Opěrka nohou tréninkové lavice je nastavitelná o 180 ° a také odnímatelná, můžete ji také podle potřeby odstranit při různých cvičeních. 55 mm silný ergonomický polštář: opěradlo a sedací polstrování jsou vyplněny pěnou o tloušťce 55 mm s vysokou hustotou a ovinuté kvalitní kůží, která chrání vaše záda a pas.
ZnačkaPASYOU #ad
VýrobcePASYOU #ad
Výška17.72
Délka50.79
Hmotnost39.24
Šířka17.72
Číslo díluPA500

10. Body-Solid

#ad

PFID125 X, Powerline FID Bench skládací posilovací lavice

#ad
Body-Solid #ad - 7 pozicích přizpůsobení. Kompaktní a skládací. Není nutná žádná montáž. Ideální pro soukromé použití. Přepravní kola pro mobilitu.
ZnačkaBody-Solid #ad
VýrobcePowerline #ad
Výška17
Délka59
Hmotnost44.09
Šířka19
Číslo díluPFID125X
ModelkaPFID125X
Záruka2 Jahre Herstellergarantie