Top 10 Infrarot Heizstrahler Standgerät – Terasové ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASNER

#ad

Terasu a balkon černý, VASNER HeatTower – infračervený stojací infrazářič 2500 W, ochrana IP65, 4 stupně topení, elektrický infrazářič s dálkovým ovládáním, pro zahradu

#ad
VASNER #ad - Erná, délka kabelu: 1, 9 kg, komfortní stmívání pomocí dálkového ovládání. Vhodné také pro použití v profesionální venkovní gastronomii. Celokovové pouzdro + moderní trojúhelníkový tvar pro větší stabilitu. Rozměry v x š x h: 104 x 47, s vysoce kvalitním práškovým nástřikem. Elektricky napájeno proudem, bez výfukových plynů.

Terasa se stojatým topným zářičem: výkonný 2500 w prémiový infračervený infrazářič s robustním stojanem na terasu a zahradu. Infračervená karbonová trubice se sníženou světlostí, materiál držadla: ušlechtilá ocel, hmotnost: 8, 5 x 33 cm, 85 m. Jednoduchá montáž topného zářiče: rychlá montáž stojanového infračerveného zářiče: jednodílný stojan připevněte na topný sloupek několika šrouby. Zasuňte síťový kabel a okamžitě použijte elektrický terasový topidlo! Komfortní s dálkovým ovládáním, komfortní dálkovým ovládáním a tlačítkem na přístroji, stmívatelné: silný stojací infrazářič s intenzivním topným výkonem 2500 W, stmívatelné podle potřeby pomocí 4 stupňů topení, moderní karbonová trubice pro okamžité infračervené teplo stiskem tlačítka a snížené světlo při topení.

Ip65 venkovní stojanový zářič: infračervený zářič s dlouhou životností – s třídou ochrany ip65 odolný proti dešti / stříkající vodě, balkóně, trvale použitelný v otevřeném venkovním prostoru: Během několika minut si užívejte příjemné teplo na terase, zahradě nebo venku. Bezpečný proces ohřevu: prvotřídní terasový infrazářič s promyšlenými bezpečnostními funkcemi. Materiál krytu + podstavce: 3 mm plný hliník, vysoce kvalitní.
ZnačkaVASNER #ad
Výška12.99
Délka40.94
Hmotnost19.62
Šířka18.7
Číslo díluVHTB25

2. Enders

#ad

Topení s plynulou regulací, hořák Eco Plus, plynový sálavý ohřívač 9376, Enders Gas Terasový ohřívač Elegance, ochrana proti převrácení, transportní kola

#ad
Enders #ad - 3, 5 – 8 kw stufenlose Leistungsregulierung. Gas-heizstrahl-brenner aus legiertem Edelstahl für langlebige Qualität. Thermoelektrische Zündsicherung und Umkippsicherung zur optimalen Sicherheit. Regler 50 mbar + Schlauch mit integrierter Schlauchbruchsicherung. 76 cm großer enders Standard-Reflektor mit ausgereiftem Reflektions-System. Inkl. Enders eco plus brennertechnologie EEP für sparsamen Verbrauch bei optimierter Wärmestrahlung.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška30.31
Délka9.84
Hmotnost25.35
Šířka21.65
Číslo dílu9376
Modelka4000591093760

3. veito

#ad

VEITO, Infračervené topení – energeticky úsporný infrazářič – okamžité teplo všude – stojanový přístroj – elektrický – terasový zářič s dálkovým ovládáním – elektrické topení – 1700 W – záruka 2J

#ad
veito #ad - Mnohostranně použitelný: veito ch1800 rt se ideálně hodí do obytných místností, ale lze jej použít také na balkóně nebo na terase. Vysoká bezpečnost: energeticky úsporný tepelný zářič má zabudovanou ochranu proti přehřátí a navíc ochranu proti překlopení.

100% neoslňující: mobilní stojací reflektor nemá žádnou fázi zahřívání a příjemné teplo nastane během několika sekund. Karbonová topná tyč svítí v teplé oranžové barvě LOW-GLARE, přímý pohled je možný bez omezení. Vysoká účinnost při nízké spotřebě energie: v tomto infrazářiči je zabudována energeticky účinná uhlíková topná tyč, která po startu potřebuje 2 sekundy, aby dosáhl plného výkonu.

Díky mobilitě jej lze použít téměř všude tam, kde potřebujete teplo. Funguje absolutně bez hluku a zápachu. Několik stupňů ohřevu: infrazářič lze pomocí dálkového ovládání ovládat na dálku mezi 4 stupni teploty cca 800 W – 1100 W – 1500 W a 1700 W při 240 V/50 Hz.
Značkaveito #ad
Výrobceveito #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost5.11
Šířka7.87
Číslo dílu1800rt-2
ModelkaCH1800RT

4. VASNER

#ad

Dálkové ovládání, elektrický terasový ohřívač se stojanem, terasový zářič, infračervený infrazářič, IP65 venkovní ochrana bílý, VASNER HeatTower Mini – stojací infrazářič 1500 W

#ad
VASNER #ad - Komfortní s dálkovým ovládáním ve 4 stupních topení: infračervený stojací infrazářič vč. Napájení proudem pro infračervené teplo bez emisí, podobné slunečnímu záření. Jednoduše zasunout a užívat si tepla. 85 % snížená svítivost díky infračervené trubici ultra star Low Glare Pro krátkovlnné tepelné záření a okamžité teplo bez čekání.

Automatického vypnutí – pro bezpečný topný proces. Zcela odolný proti dešti a paprsku. Vč. Další bezpečnostní prvky: ochrana proti překlopení / ochrana proti přehřátí / časovač vč. Teplo díky 4 stupňům teploty je pro každou situaci jemně regulovatelné, topný výkon až 1500 W. Dálkového ovládání. Elektrický provoz: moderní stojanový zářič na terasu. Vlastnosti topného zářiče: kompaktní mini infračervený zářič s robustním stojanem – ideální pro mobilní použití na měnících se místech.

Integrovaná síťová zástrčka pro rychlé připojení. Dálkového ovládání se 4 stupni topení, délka kabelu: 1, rozměry v x š x h: 89 x 47, hmotnost: 8, 1 kg, 85 m. Topný výkon 1500 wattů, 5 x 33 cm, kvalitní rukojeť z ušlechtilé oceli, materiál podstavce + kryt: 3 mm hliník bílý práškově lakovaný, 85 % snížené světlo díky ultra Star Low Glare trubici.100% vyrobeno z kovu, s hliníkovou nohou pro bezpečné stání.
ZnačkaVASNER #ad
VýrobceVASNER - MankeTech GmbH #ad
Výška35.04
Délka12.99
Hmotnost17.86
Šířka18.7
Číslo díluVHTMW15
Záruka2.

5. Echos

#ad

Uhlíkový infrazářič | terasový zářič | topné zařízení | infračervený zářič | zářič | 1500 wattů | displej | karbonová lampa | časovač 12 h | dálkové ovládání | ochrana proti stříkající vodě | ochrana

#ad
Echos #ad - Mnohostranně použitelný infrazářič. Detaily: rozměry: 76 x 8 x 12 cm Šxhxv, v: 180 cm s trojnožkou pevný napájecí kabel: 180 cm napětí 220-240 V AC, 50/60 hz hmotnost: 4, 35 kg s trojnožkou. Okouzluje pouze svým výkonem a rozmanitostí, ale také velmi kvalitním a moderním designem s křemenným topným tělesem.

Tento infrazářič má rovněž dobře čitelný displej a dodávané dálkové ovládání s časovačem 24 hodin. Dále je součástí dodávky montážní sada na stěnu, resp. Strop. U tohoto přístroje lze zcela prakticky nastavit časovač a 3 stupně výkonu zcela jednoduše pomocí přiloženého dálkového ovládání. Náš uhlíkový infrazářič produkuje stejně jako slunce okamžité a velmi pohodlné teplo.

3 nastavitelné stupně výkonu 500, 1000 nebo 1500 wattů. Top moderní design, silný a mnohostranně použitelný. Tím je nejlépe postaráno o chladné zimní dny. Infrazářič se svým výkonem 2500 w zahřívá velmi rychle a příjemně. Na strop, návod k obsluze. Tento robustní infrazářič odolný proti povětrnostním vlivům je určen pro komerční i domácí topení.
ZnačkaEchos #ad
VýrobceEchos #ad
Hmotnost9.59
Modelka3507

6. Enders

#ad

Elektrický infračervený zářič pro venkovní použití a vnitřní prostory jako terasa, stojanové topení, infračervený infračervený zářič 4923, zimní zahrada, Enders® Terasový radiátor Florenz

#ad
Enders #ad - Infračervená trubice vytváří příjemně osvětlenou atmosféru a zajišťuje okamžité příjemné teplo. Možnost 2 nastavení výkonu: 450 W a 900 W. Spínací funkce oscilace cca 60 °. Možné horizontální a vertikální orientace. S přepravní rukojetí a pojistkou proti překlopení.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška30.51
Délka12.6
Hmotnost6.61
Šířka12.6
Číslo dílu4000591049231
Modelka4000591049231
Záruka2 jahre herstellergarantie.

7. veito

#ad

Elektrický, 4 stupně topení s dálkovým ovládáním, Veito Infračervený infrazářič Blade Mini Design 1200 W, IP55, dětský zářič.

#ad
veito #ad - Oblasti použití tepelného zářiče: dětský přebalovací stůl, koupelny, balkóny, dílny, sklepy, pod markýzy, sportovní haly, wellness, restaurace, dětský pokoj, zahrady, garáže, hotely, dřevěné stropy atd. Dné víření prachu, žádná spotřeba kyslíku, proto vhodné pro alergiky; žádné předehřívání, během několika sekund dosahuje plného výkonu; bez zápachu, žádný hluk; energetická účinnost 70 procent.

Infračervené dálkové ovládání; držák na stěnu a strop nastavitelný úhel; led displej digit; ochrana proti převrácení/přehřátí; testováno TÜV/GS; životnost topné tyče více než 10 000 h; odolná vůči povětrnostním vlivům. Jedinečný a ušlechtilý design; robustní hliníkové pouzdro; ip55 – ochrana proti písku a stříkající vodě; nastavitelný úhel sklonu; montáž na stěnu a strop; teleskopický stativ volitelně; LED displej DIGIT.

Infračervený infrazářič se 4 stupni topení a dálkovým ovládáním; 1200 w; uhlíková topná technika pro optimální tepelné záření v interiéru i exteriéru; vysoká topná plocha, velmi lehká, ale robustní konstrukce, ušlechtilý.
Značkaveito #ad
Výrobceveito #ad
Výška5.12
Délka27.56
Hmotnost6.17
Šířka3.54
Číslo díluBLADE1200
ModelkaBLADE1200

8. blumfeldt

#ad

Bezpečné elektrické topení s ochranou proti převržení, 1200 W, energeticky úsporné topení s IP65, infračervené topení stojanové zařízení, tepelný zářič do interiéru, blumfeldt Infračervené topení, terasový topný radiátor

#ad
blumfeldt #ad - Nastavitelná teplota: pomocí dálkového ovládání nastavte přesnou teplotu nebo naprogramujte infračervený zářič v určitých časech. 2 m dlouhý síťový kabel zajišťuje dodatečnou délku. Připraveno pro venkovní prostory: i když se počasí překládá, je toto vnější topení IP65 chráněno před prachem a lehkým deštěm.

Ochrana proti překlopení přístroj vypne v případě, že je převrácena. Energeticky účinný stojan na infračervené topení, ideální pro vnitřní i venkovní použití. Efektivní zářič: infračervené zářiče nevyzařují co2 a využívají více než 90 % generovaného tepla, mnohem více než běžné elektrické topení. Bezpečný design vás chrání: stojan z nerezové oceli zajišťuje, že se přístroj nepřeklopí a hliníkové pouzdro vydrží i při nejvyšších teplotách.

Spora energie pro mimořádné teploty: bez ohledu na to, zda používáte tento zářič v interiéru nebo venku, toto infračervené stojací topení používá topný článek z uhlíkových vláken pro ohřev vzduchu s topným výkonem 90 %. Topení můžete naprogramovat tak, aby zůstalo zapnuto až 9 hodin.
Značkablumfeldt #ad
VýrobceBlumfeldt #ad
Výška7.87
Délka38.98
Hmotnost12.02
Šířka10.63
Číslo díluHHG6-HeatGuruIn&Out

9. VASNER

#ad

Ideální pro terasu a venkovní použití černý, elektrický terasový zářič s 5 stupni teploty a dálkovým ovládáním, venkovní infrazářič, VASNER SlimLine X20 – infračervený zářič v úzkém designu, 2000 W

#ad
VASNER #ad - Součástí dodávky je modulární držák. Lze namontovat na stěnu, strop. Bezpečně a rychle: elektrický infrazářič s dálkovým ovládáním a infračerveným ohřevem během několika sekund. Vertikální montáž je rovněž možná.

Pro přesné navádění tepla. Vasner vítěz porovnání: elektrické infrazářiče od vasner jsou opakovaně oceněny jako vítěz testu při porovnávání. 2000 w zajišťuje u infrazářič intenzivní teplo na terase, na balkóně, na zahradě, v otevřené zimní zahradě. Vhodné také pro venkovní gastronomii. Bezpečná ochrana ip65 při plném topném výkonu proti dešti, vodě a prachu. Flexibilní montáž: jako nástěnné světlo a stropní reflektor lze jednoduše a flexibilně namontovat na stěnu/strop a stojan + stativ.

Optimální kvalita a topný výkon s inovativní infračervenou technologií. Infračervený zářič v tenkém designu: infračervený zářič je velmi úzký a také ideální pro otevřené zimní zahrady s úzkými profily. Moderní technologie zářičů topení: terasové zářiče s 85 % menším osvětlením.
ZnačkaVASNER #ad
VýrobceVASNER - MankeTech GmbH #ad
Výška2.09
Délka3.27
Hmotnost3.64
Šířka28.94

10. veito

#ad

VEITO Energeticky úsporný infračervený zářič – ohřívač nohou – elektrické topení pro interiér – radiátory – dálkové ovládání – časovač spánku – 1200 W – 30% efektivnější

#ad
veito #ad - Přístroj má 2 stupně topení a časovač. Přístroj je tichý, přitom bez zápachu a vhodný pro alergiky. Iroký reflektor zajišťuje vysoké vyzařování. Rodinný provoz od roku 1977: vysoká kvalita, dlouhá životnost a velmi dobrý servis – i po záruční době –.

Vysoká účinnost: tento topný ventilátor je vybaven uhlíkovou topnou tyčí a má výkon 1 200 wattů. Jeho účinnost je tak až o 30 % vyšší než srovnatelná zařízení. Nejvyšší bezpečnost: infračervené topení má certifikát tÜv/gs. Ovládejte jej pomocí dálkového ovládání, zobrazení se provádí na digitálním displeji. Ideální pro chladné dny: infračervený stojanový přístroj nemá žádnou fázi zahřívání a příjemné teplo nastane během několika sekund.

Kromě toho má termostatické topení ochranu proti přehřátí. Má pevnou stabilitu s ochranou proti překlopení. Mnohostranně použitelný: infračervený zářič se díky ergonomickému držáku na zadní straně a nízké hmotnosti 1, 75 kg ideálně hodí pro rychlé umístění v obytném prostoru, v garáži, na zahradní altánku a ve sklepě.
Značkaveito #ad
Výrobceveito #ad
Hmotnost3.86
Modelka1200RTB
Záruka2 roky záruka výrobce.