Top 10 kamera überwachung Aussen mit Monitor – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

PIR rozpoznání osob, WLAN, 2cestné audio, noční vidění, vodotěsnost IP65 typ C, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 5 Mpx, akumulátor kamera monitorování venkovní/vnitřní, 5200 mAh, bodová světla

#ad
ieGeek #ad - Můžete jej jednoduše nainstalovat na stěnu nádvoří nebo umístit na polici na knihy v interiéru, abyste mohli sledovat cizince nebo pozorovat domácí zvířata v místnosti. Zajišťuje sice detekční efekt, podporuje ale také nastavení uživatelsky definovaných oblastí detekce. Upozornění: nepodporuje wifi 5 ghz a pro rozpoznání domácích zvířat a jiných předmětů je nutné předplatné.

Každou oblast monitorovací obrazovky můžete určit jako důležitou oblast rozpoznávání a umožnit přesnost rozpoznání až 99 %. Kromě toho kamera podporuje cloudové úložiště 6sekundová smyčka a paměť SD karet a můžete si vybrat libovolnou metodu ukládání videí. Výdrž baterie 5200 mah a všestrannost: vnitřní monitorovací kamera iegeek disponuje dobíjecí baterií 5200 mah. Po získání vašeho souhlasu si mohou další uživatelé prohlédnout obrazovku videa. 5mp hd kvalita obrazu a h2, 65 zajišťuje, 65: používáte stále monitorovací kameru s kvalitou obrazu 1080p? zahoďte své staré vybavení.

Venkovní monitorovací kamera iegeek má 5mp kvalitu obrazu s vysokým rozlišením rozlišení 2880 x 1600 a širokoúhlým úhlem 130°. Pir detekce pohybu a uživatelsky definovaná oblast detekce: tato kamera disponuje funkcí detekce pohybu pir. Kompatibilní s hlasovým asistentem alexa & cloud/sd: tato bezdrátová monitorovací kamera je kompatibilní s funkcí alexa smart voice, která se může snadno stát součástí "Smart Home".
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost0.45
Šířka2.13
Číslo díluZY-C1
ModelkaZY-C1

2. ieGeek

#ad

Podporuje 5 GHz a 2,4 GHz, venkovní monitorovací IP kamera PTZ, venkovní WLAN, detektor pohybu člověka, detekcí pohybu, WiFi kamera s barevným nočním viděním, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 2K

#ad
ieGeek #ad - Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná venkovní pohyby, chceme naši nově optimalizovanou bezpečnostní kameru wifi využít k zabránění krádeži. Venkovní kamera wifi podporuje spojení chytrých telefonů / tabletů s více zařízeními. To znamená, která je kompatibilní s oběma síťovými signály, 4 ghz a 5 ghz Po neustálém technologickém průlomu jsou monitorovací kamery Geek nyní kompatibilní s 5 GHz WLAN pouze tento model.

2k 3mp fhd pixely a barevné noční vidění tato venkovní bezpečnostní kamera wifi je vybavena hd video rozlišením, aby vám ve dne i v noci poskytla jasnější obrázky a vidoes než 1080p. Rozpoznání osob a 355° naklápění/120° venkovní kamera iegeek wlan pro venkovní použití, která je vybavena funkcí rozpoznávání lidí, může snížit 95 % chybových poplachů způsobených hmyzem a deštěm. Podpora wi-fi 2, je tato monitorovací kamera, 4 ghz wlan na 5 ghz wlan, přesně to pravé. Namísto toho, spustí se alarm a obdržíte oznámení v reálném čase, abychom po krádeži poskytli důkazy, zvuk a světelný alarmTato venkovní wifi kamera disponuje detekcí pohybu.

Zaznamenané informace jsou uloženy na micro sd kartě maximálně 128 g nebo na cloudovém serveru a můžete kdykoli zobrazit a přehrávat přehrávání. Pokud plánujete v budoucnu upgradovat svou domácí síť z 2, že si již nemusíte dělat starosti s omezeními sítě. Detekce pohybu, abyste nezmeškali žádné nouzové případy. A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní wifi kamera nabízí obrázky v noci v plné barvě až na 30 metrů.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka6.3
Hmotnost1.23
Šířka3.54
ModelkaZS-GQ2

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen.

Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, wodurch Fehlalarme reduziert werden. Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen.

Wenn eine bewegung erkannt wird, die den menschlichen körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen Cloud-Speicher an, um Videos aufzuzeichnen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen! Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, zu speichern und wiederzugeben, Sie können eine der Optionen auswählen, so dass Sie nichts verpassen werden.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. HAGEFOL

#ad

Vč. 4 vyvrtaných otvorů, upozornění na kameru pro monitorovací kameru nebo atrapu kamery kartáčovaný hliník, HAGEFOL® Štítek video dohled 15 × 15 cm – malý s upozorněním GDPR

#ad
HAGEFOL #ad - 4 vyvrtané otvory o velikosti Ø 4, 5 mm, strojově a bodově přesně předvrtané. Oblasti použití: dům s monitorovací kamerou, přídavek k atrapě kamery, obchod, soukromý pozemek kamerový dohled, parkoviště s kamerovým dohledem, atd.

Títek monitorovaný kamerou je 100% odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Títek o rozměrech 15 x 15 cm malý, s upozorněním podle gdpr pro právně bezpečné video sledování ve veřejné a soukromé sféře. 3 roky záruka na trvanlivost i při stálém počasí a slunečním záření lze použít uvnitř i venku. Materiál: stabilní hliníkový dibond o tloušťce 3 mm, potištěný přímým UV tiskem - působí ušlechtile a nenápadně díky kartáčovanému hliníkovému vzhledu butlerfinish.
ZnačkaHAGEFOL #ad
VýrobceHAGEFOL #ad
Výška0.12
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu1000310
Modelka1000310

5. Menborn

#ad

Siréna, 2,4 GHz IP kamera, venkovní s reflektorem, Venkovní monitorovací kamera 2K, funguje s, detekce pohybu, dvoucestné audio, aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight

#ad
Menborn #ad - Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity. Tato kamera a aplikace se snadno nastavují a podporují pouze 2, 4 GHz WiFi. 355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně.

Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu. Venkovní ip kamera je vybavena krytem odolným proti povětrnostním vlivům podle IP65, který dokáže zcela zabránit vniknutí prachu a postříkání a je vhodná pro každé špatné počasí. Ať už při slabém hvězdném světle nebo v plné tmě, abyste mohli ve dne i v noci vidět velmi jasné detaily. Pokud monitorovací kamera wifi rozpozná pohyb, co se děje kolem kamery, a komunikovat nejen s návštěvníky, okamžitě odešle oznámení na váš telefon a chrání vaši rodinu nepřetržitě.

Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon. Kamerovou kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji kolem dokola bez mrtvého úhlu. Kamera podporuje noční vidění starlight, abyste měli nejlepší zážitek z nočního vidění. 4 mp hd obraz a noční vidění starlight venkovní monitorovací kamera 2k 4mp full hd poskytuje křišťálově jasná videa a nahrávky, plné barvy, lze objekty do 30 metrů jasně sledovat, chytré a infračervené noční vidění.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

6. UCOCARE

#ad

Farbnachtsicht, Sirene und Lichtalarm, 24/7-Aufnahme, UCOCARE 2K 4MP Überwachungskamera Aussen WLAN mit 32G-Speicherkarte, Kamera Überwachung Aussen PTZ 360°, Automatische Verfolgung

#ad
UCOCARE #ad - Mit einem weiten betrachtungswinkel von 355° horizontaler Drehung und 90° vertikaler Drehung erfasst es Details aus jeder Ecke. Darüber hinaus ist es mit einer akustischen Warnung und einem Blitzlicht ausgestattet, die jeden davon abhalten, sich dem Kamerabereich zu nähern, und sofort Warnmeldungen an Ihr Telefon senden. Alexa/google-kompatibilität & zwei-wege-audio & ip67 wasserdicht – mit einfachen sprachbefehlen können sie die Situation auf einem Alexa- oder Google-Assistenten anzeigen.

24/7-aufnahme & bewegungsaktivierte aufnahme & flexible speicheroptionen & video-wiedergabe – durch die kontinuierliche aufzeichnung rund um die Uhr und die bewegungsaktivierte Aufzeichnung können alle auffälligen Bewegungen intelligent erkannt und erfasst werden. Automatische verfolgung & 360° breiter betrachtungswinkel – diese kamera überwachung aussen ist mit einer Auto-Tracking-Funktion ausgestattet, die das Objektiv automatisch anpasst, um der Bewegung einer in seiner Reichweite erkannten Person zu folgen. Es unterstützt die speicherung auf einer 32G-Speicherkarte INBEGRIFFEN, Cloud und NVR.

Reduzieren sie fehlalarme & bewegungsaktivierter ton- und lichtalarm & sofortige app-benachrichtigung – Sie können die Empfindlichkeits- und Erkennungszoneneinstellungen nach Ihren Wünschen anpassen und so Fehlalarme effektiv reduzieren. 4mp auflösung & 2, 4-ghz-wlan nicht 5-ghz-wlan kompatibel und bietet eine plug-and-play-funktionalität, infrarot-nachtsicht und intelligente nachtsicht. Darüber hinaus können sie die person vor der Kamera hören und über das eingebaute Mikrofon und den Lautsprecher mühelos mit ihr kommunizieren. Dank der wasserdichtigkeitsklasse IP67 funktioniert der überwachungskameras auch bei rauen Wetterbedingungen reibungslos.
ZnačkaUCOCARE #ad
VýrobceUCOCARE #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost1.31
Šířka3.54
Číslo díluBF-A40
ModelkaBF-A40

7. Codnida

#ad

Detekce pohybu, Codnida 4MP monitorovací kamera, záznam 24/7, infračervené noční vidění, 2,4 GHz / 5GHz WiFi vnitřní kamera, chůvička s kamerou, 2cestné audio, vnitřní Wi-Fi IP kamera

#ad
Codnida #ad - Fotoaparát codnida může určit oblast alarmu pro místo, aby se snížila většina chybových alarmů. S naší vnitřní monitorovací kamerou nikdy nezmeškáte žádnou důležitou příležitost. Vnitřní bezpečnostní kamera wi-fi má lepší IR noční Pohled se vzdáleností až 33 stop.

Pokoj – jednoduše vložte micro sd kartu do pet kamery max. Psí kamerkamera. Tato domácí surveillance kamera podporuje WiFi 2, 4 GHz / 5 GHz. Kameru můžete použít jako dětskou kameru. 128 g, není součástí dodávky. Kompletní ochrana pro bezpečnost vašeho domova. Aplikace má šifrovací funkci, která zajišťuje, že vaše data neproniknou, i když je napadena. Zabudovaný mikrofon vám umožní mluvit a komunikovat s vašimi dětmi/domácími zvířaty kdykoli a kdekoli.

Vaše family. Codndia ip kamera podporuje spojení s 2, aby si video mohli prohlížet současně, 4 Ghz/5 GHz WIFI přes Bluetooth na vašem mobilu. Codnida mini 12q vnitřní wifi kamera nabízí 2, 5 k 4mp quad hd videa a obrázky a zachycuje více detailů ve vašem domě. Tato bezpečnostní kamera podporuje až 8 uživatelů, takže si můžete svoji wi-fi bezpečnostní kameru používat v bezpečí doma. Můžete zapnout funkci nepřetržitého lokálního záznamu bezpečnostní kamery Codnida 24/7.
ZnačkaCodnida #ad
VýrobceCodnida #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluYM-COD-MINI12Q-EU
ModelkaMini12 Q

8. TOAIOHO

#ad

Venkovní monitorování, WiFi kamera s barevným nočním viděním, dvoucestná konverzace, Android/iOS, TOAIOHO Venkovní monitorovací kamera 2K, multi-uživatelské sdílení, detekce pohybu, vodotěsnost IP66

#ad
TOAIOHO #ad - Učiňte obrázky a videa jasnější můžete si vybrat mezi standardním rozlišením, vysokým rozlišením a ultra čistým. Pomocí aplikace můžete kód naskenovat, aby vaše rodina mohla kameru ovládat. Určitě vám poskytneme uspokojivé řešení.

Je certifikována podle IP66 vodotěsná. Nabízí 360° ochranu pro váš dům. Clearer 2k a sdílení kameryvenkovní bezpečnostní kamera zobrazuje novou verzi 2k technologie. Pokud zapnete funkci barevného obrazu " režimu nočního vidění, můžete po celý den dostávat barevné obrázky a videa. Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím. Můžete nastavit citlivost alarmu. Venkovní monitorování kamery je dobře kompatibilní s iOS a Android. Super barevné noční vidění venkovní monitorování kamery má dvě nastavení barevného nočního vidění.

Detekce pohybu a hluku a ip66venkovní kamera automaticky rozpozná pohyb a zvuky. Venkovní kamera podporuje sdílení více uživatelů. Díky tomu může kamera v noci zachytit více detailů. To snižuje falešné poplachy způsobené hmyzem, deštěm, těžkým sněhem atd. Do jisté míry odolá extrémním povětrnostním podmínkám, jako je silný déšť, silné sněžení a vysoké teploty.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost1.12
Šířka3.94
ModelkaG100
Záruka1 rok záruka výrobce.

9. WUUK

#ad

WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, bezdrátová kamera monitorování venkovní, IP67, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, noční vidění, práce s Alexa/Google Assistant, zdarma 32 GB úložný prostor

#ad
WUUK #ad - Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně. Certifikováno vodotěsností ip67, aniž byste si museli dělat starosti, že ji často sundávat. Pokud senzor piR rozpozná pohyb, abyste mohli rychle jednat.

Inteligentní detekce pohybu a okamžitá varování bezdrátová kamera používá pokročilé pir + lidské senzory a nejmodernější detekční algoritmy, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, které pomáhají bezdrátovým kamerám odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů. Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů smart Home slibuje, že poskytneme profesionální zákaznický servis, abychom vyhověli potřebám našich hostů. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena.

Uklidňující domácí bezpečnostní kamerový systém bezdrátová bezpečnostní kamera na doma se dodává se 2 bezdrátovými kamerami, základní stanicí wuuk 32 GB. Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. Když zapnete, systém se automaticky připojí. 2cestná audio funkce vám umožňuje mluvit s cizími lidmi nebo varovat vetřelce.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

10. eufy Security

#ad

Eufy Security eufyCam 2C, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, sada bezpečnostních venkovních kamer 3+1, lokální ukládání, výkon baterie 180 dní, HD 1080 p, noční vidění

#ad
eufy Security #ad - Ve dne i v noci. Výdrž baterie 180 dní: vaše venkovní sledovací kamera vám po nabití poslouží půl roku. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn.

135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu. Rozpoznání osob: kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost1.97
Šířka1.89
Číslo díluT88323D2
ModelkaT88323D2
Záruka12 měsíců.