Top 10 Mülleimer 2 Fächer 60 Liter – Vestavné odpadkové koše

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brabantia

#ad

30 litrů, 30 l, Odpadkový koš Brabantia s dotykovým ovládáním

#ad
Brabantia #ad - Odnímatelné víko z ušlechtilé oceli, pevné držadlo a vyjímatelná plastová vložka – jednoduchá výměna pytlů na odpadky a bezproblémové čištění. Systém soft-touch pro otevírání a zavírání – jednoduché a téměř tiché ovládání bez námahy. Speciální větrací otvory ve vkládacím kbelíku umožňují únik přebytečného vzduchu při vkládání pytle na odpadky a zabraňují vzniku vakua. Vyrobeno z korozivzdorných materiálů s ochranným okrajem z plastu pro zabránění poškrábání podlah. Záruka 10 let! .
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška28.35
Délka12.6
Hmotnost8.16
Šířka11.61
Číslo dílu115301
Modelka115301

2. simplehuman

#ad

Vestavný odpadkový koš do kuchyně, 5 let záruka, simplehuman CW1124 30 litrů, odolný ocelový rám, výsuvný odpadkový koš

#ad
simplehuman #ad - Zcela jednoduše: předmontovaná, jednodílná kolejnice se dá jednoduše nainstalovat. Kolejnice s kuličkovými ložisky: jemně klouže na obzvlášť robustních kolejnicích kuličkových ložisek.

Snadno přístupné rukojeti: odpadkový koš rychle vytáhněte ze skříně na velké ocelové rukojeti. K dostání náhradní vnitřní kbelík: pokud se váš vnitřní kbelík v průběhu času zašpiní, osvěžte svůj odpadkový koš cenově výhodným vnitřním kbelíkem. Ze skříně: vyklouzne zcela ze skříně na kompletně výsuvných kolejnicích, aby byl kbelík snadno přístupný.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSIMPLEHUMAN #ad
Výška10
Délka20
Hmotnost9.92
Šířka19
Číslo díluCW1124
ModelkaCW1124
ZárukaŽádná záruka.

3. simplehuman

#ad

Záruka 10 let, třídění odpadků, kartáčovaná ocel, odpadkový koš do kuchyně, recyklace, obdélníkový recyklační systém, 2 přihrádky, Simplehuman CW1830 46 litrů, odpadkový koš

#ad
simplehuman #ad - Protiskluzová základna: protiskluzová základna má gumové výstupky, které chrání vaše podlahy a udržují odpadkový koš stabilní.

Tiché zavírání víka: naše patentovaná technologie lid shox řídí pohyb víka pro pomalé, tiché zavírání. Etrnost k životnímu prostředí tak šetří místo. Silný ocelový pedál: náš odolný ocelový pedál byl navržen pro více než 150 000 ovládacích prvků – to je více než 20 ovládání denně, po dobu 20 let. Víko zůstává otevřené: víko zůstává otevřené tak dlouho, jak si přejete – perfektní pro náročné domácí práce. Roztřiďte si svůj odpad a své cenné látky pomocí tohoto dvojitého recyklace. Recyklovat.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška25.7
Délka19.8
Hmotnost17.6
Šířka12.8
Číslo díluCW1830
ModelkaCW1830

4. SONGMICS

#ad

Pedály z kovu, 2 x 30 l, 2 vnitřní kbelíky z plastu, uzávěr z měkkosti, rukojeti, víko, s 15 pytli na odpadky, stříbrná a černá LTB60NL, SONGMICS Odpadkový koš se 2 přihrádkami

#ad
SONGMICS #ad - Ukazuje také jemné strany ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento odpadkový koš také své jemné strany – díky zabudovanému tlumiči se víko náhle nezavírá, ale zavírá se pomalu a tiše. Co dostanete odpadkový koš se dvěma 30litrovými vnitřními kbelíky z plastu, 15 pytlů na odpadky a tichým zavíráním víka pro snadnou likvidaci odpadu.

Pokud by se sáček na odpadky roztrhl, můžete odpadkový koš bez problémů vyčistit. Kbelík v kbelíku oba vnitřní kbelíky můžete jednoduše vytáhnout z nádoby na odpadky pomocí praktických kovových rukojetí. Hotovo v jednom kroku nášlapný koš je vybaven pedály, a má 2 vnitřní nádoby, které umožňují jednoduché a hygienické otevírání, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálů – likvidace a třídění odpadu je tak hračka.

Skutečné požehnání pro vaši kuchyni odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky elegantní stříbrné a černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška25.59
Délka23.07
Hmotnost23.15
Šířka12.6
Číslo díluLTB60NL
ModelkaLTB60NL

5. SONGMICS

#ad

S nožními pedály a rukojetí, vnitřní kbelík z plastu, nášlapný koš do kuchyně, SONGMICS Odpadkový koš, Softclose, systém třídění odpadu se 2 přihrádkami, černý LTB48BK, odpadkový koš, 58,5 x 32 x 54,5

#ad
SONGMICS #ad - Co dostanete: 48litrový odpadkový koš se 2 přihrádkami, který je vybaven praktickými pedály a vyjímatelnými vnitřními kbelíky. Víko při otevření nenarušuje. Zobrazuje také jemné strany: ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento kbelík také své jemné strany – díky zabudovanému tlumiči se víko zavírá pomalu; díky vzduchotěsnému uzávěru budete chráněni před nepříjemným zápachem.

Vyrobeno v jednom kroku: nášlapný koš je vybaven pedály, které umožňují snadné a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní nádoby, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálu. Perfektně se hodí do každého rohu: obdélníkový odpadkový koš, který zabírá méně místa než kulatý model, můžete zcela jednoduše postavit do rohu nebo na stěnu.

Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky elegantní černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni. Likvidace a třídění odpadu tak bude hračka.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška8.45
Délka9.07
Hmotnost17.64
Šířka4.96
Číslo díluLTB48BK
ModelkaLTB48BK

6. SONGMICS

#ad

Vnitřní kbelík, nášlapný koš, SONGMICS Odpadkový koš do kuchyně, ocel,, víko Softclose, bio odpad, systém třídění odpadu, 2 x 15 litrů, odpadkový koš, pro malou rodinu, 2 přihrádky, pro žlutý pytel

#ad
SONGMICS #ad - Perfektní pro malé kuchyně tento kompaktní odpadkový koš se dvěma 15litrovými přihrádkami se perfektně hodí do malých kuchyní, abyste si mohli uložit odpadky, bytů nebo malých domků, např. Obalový odpad a bioodpad, hravě jednoduché třídění.

Snadné čištění a moderní odpadkový koš z oceli je odolný proti korozi a otiskům prstů a snadno se čistí. Nožní pedály & víko softclose víčka tohoto 2násobného odpadkového koše lze otevřít jedním krokem, aniž byste se museli ručně dotýkat odpadkového koše. Snadné třídění odpadu 2 přihrádky tohoto systému třídění odpadu mají vždy vyjímatelný vnitřní kbelík, nožní pedál a víko, abyste mohli přihrádky jednotlivě otevírat a zavírat a třídit odpady.

Kromě toho se víka zavírají tiše a jemně se nezavírají. Praktické rukojeti pokud chcete vyčistit kuchyňskou podlahu, přesuňte tento odpadkový koš jednoduše pomocí bočních rukojetí na jiné místo. Barva zeleno-šedá propůjčuje pedálovému kbelíku moderní vzhled, aby se hodil k různým stylům zařízení.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška18.5
Délka16.14
Hmotnost11.24
Šířka14.17
Číslo díluLTB30GS
ModelkaLTB30GS

7. SONGMICS

#ad

Sklopné víko, z kovu, SONGMICS Odpadkový koš, kuchyňský odpadkový koš, nášlapný koš, 2 x 30 l, 2 přihrádky, 15 pytlů na odpadky, systém třídění odpadu, vnitřní kbelík z plastu, softclose,

#ad
SONGMICS #ad - Co dostanete: odpadkový koš se dvěma 30litrovými vnitřními kbelíky z plastu, 15 pytlů na odpadky a tiše uzavíratelnými víčky pro snadnou likvidaci odpadu. Ukazuje také jemné strany: ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento odpadkový koš také jemné strany.

Postaráno v jednom kroku: nášlapný koš je vybaven pedály, a má 2 vnitřní nádoby, které umožňují jednoduché a hygienické otevírání, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálů. Odstranění a třídění odpadu bude hračka. Pokud by se sáček na odpadky roztrhl, můžete odpadkový koš bez problémů vyčistit. Kbelík v kbelíku: oba vnitřní kbelíky můžete jednoduše vytáhnout z nádoby na odpadky pomocí praktických rukojetí.

Díky zabudovanému tlumiči se víko náhle nezavírá, ale zavírá se pomalu a tiše. Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky své elegantní černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška25.67
Délka23.23
Hmotnost30.38
Šířka12.8
Číslo díluLTB60BK
ModelkaLTB60BK

8. simplehuman

#ad

Rozměry: 51 x 62,6 x 26 cm, kapacita: 40 l, CW1392, Simplehuman Úzký nášlapný koš z bílého plastu

#ad
simplehuman #ad - Silný ocelový pedál: ocelový pedál byl navržen pro dlouhou životnost a nabízí spolehlivou obsluhu. Technologie lid shox: inovativní technologie zajišťuje pokaždé jemné a tiché zavírání víka.

Upínací okraj z ušlechtilé oceli: praktický upínací okraj umožňuje snadný přístup k sáčku na odpadky a poté se uzavře přes sáček, aby se upevnil a řádně zakryl. Prostorově úsporný tvar: Úzký pedálový koš byl speciálně navržen tak, aby se vešel do úzkých oblastí jako mezi skříněmi. Materiál a kapacita: nášlapný koš je vyroben z bílého plastu a s kapacitou 40 litrů je funkční i esteticky příjemný.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška24.6
Délka20.1
Hmotnost7.69
Šířka10.2
Číslo díluCW1392
ModelkaCW1392

9. Curver

#ad

Recycling-Abfalleimer, CURVER Ready to Collect 100% recyceltes Küchenzubehör, Rauchgrau mit hellgrauem Deckel

#ad
Curver #ad - Platzsparend mit modularem stapelbarem Design und auch mit einer Wandhalterung zum Aufhängen an einer Wand oder einer Schranktür. Hergestellt aus 100 % recyceltem Harz. Deckel mit vollständiger Öffnung, einfach zu befüllen und mit einem Beutelhalter, um Ihren Kotbeutel an Ort und Stelle zu halten. Eine ideale modulare recycling-mülllösung für Zuhause oder am Arbeitsplatz, die leicht, strapazierfähig und einfach zu reinigen ist. Maße: 24, 6 x 36, 7 x 55, 1 cm l x B x H.
ZnačkaCurver #ad
VýrobceCurver #ad
Výška21.65
Délka14.57
Hmotnost3.42
Šířka9.84
Číslo dílu253338
Modelka253338

10. Amazon Basics

#ad

Jemně uzavírací odpadkový koš, 12 l, stříbrná/černá, Amazon Basics – Obdélníkový, satinovaný nikl, 3,1

#ad
Amazon Basics #ad - Obdélníkový odpadkový koš z ušlechtilé oceli 12l s manuální nožní pákou. Povrch odolný proti otiskům prstů a nečistotám odpuzující povrch. Zavěšovač víka lze ručně nastavit při 90° otvoru pro snadnou výměnu pytle na odpadky. Jemně uzavírací víko snižuje hluk při otevírání/zavírání a prodlužuje životnost výrobku. Robustní plastový vnitřní kbelík lze snadno vyjmout pro snadné vyprazdňování odpadu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška15.12
Délka11.3
Hmotnost3.63
Šířka9.92
Číslo díluC-10074FM-9.8L
ModelkaC-10074FM-12L