Top 10 Ninjago album Für Sammelkarten – Sady a balíčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS

#ad

Balíček s Lego Ninjago série 9 Trading Cards, 1 prázdný pořadač + 5 Booster + Lego Ninjago série 5 XXL6 karta + exkluzivní pouzdra Collect-it

#ad
collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad - Blue ocean lego Ninjago série 9. Navíc obdržíte 1 limitovanou kartu LEGO Ninjago série 5 XXL6. 1 booster obsahuje: 6 karet. 40 collect-it. De my home of cards + TOYS exkluzivních sleeves. Obdržíte 1 pořadač + 5 booster k sérii blue Ocean LEGO Ninjago série 9.
Značkacollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výrobcecollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka9.06

2. collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS

#ad

Bundle s Blue Ocean Lego Ninjago série 8 Trading Cards, 1 prázdný pořadač + 5 Booster + 2 limitované karty Star Wars + exkluzivní pouzdra Collect-it

#ad
collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad - 1 booster obsahuje: 6 karet. 2 limitované karty star wars série 1 LE18 + série 2 LE12. Blue ocean lego ninjago 8 trading cards - bundle s exkluzivními collect-it. De my home of cards + toys Sleeves. Obdržíte 1 prázdný pořadač + 5 booster k sérii LEGO Ninjago 8 Trading Cards. 40 collect-it. De my home of cards + TOYS exkluzivních sleeves.
Značkacollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výrobcecollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka10.24

3. collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS

#ad

1 prázdné desky + Lego Ninjago série 5 XXL6 karta + exkluzivní pouzdra Collect-it, Balíček s Lego Ninjago série 9 Trading Cards

#ad
collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad - Obdržíte 1 prázdný pořadač k sérii Blue Ocean LEGO Ninjago série 9. Blue ocean lego Ninjago série 9. Navíc obdržíte 1 limitovanou kartu LEGO Ninjago série 5 XXL6. 40 collect-it. De my home of cards + TOYS exkluzivních sleeves.
Značkacollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výrobcecollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka9.06
Modelka0

4. ARYUM

#ad

Ninjago, ARYUM Album na karty | album na sběratelské karty | 440 karet 55 stran | Binder kompatibilní s Pokémony, karty Yugioh | Premium album | Pořadač pro sbírání hracích karet drak

#ad
ARYUM #ad - Nabízíme perfektní dárek pro přátele a rodinu. Do tohoto alba můžete přidat karty ninjago, MTG, Ex, Yugioh, Vmax, karty Pokemon Gold nebo jiné hrací karty. V bezpečně uzavřeném obalu jsou sběratelské karty chráněny před nebezpečnými každodenními vlivy. Při výrobě jsme kladli důraz na vysokou kvalitu zpracování.

Tak můžete své drahé sběratelské karty bezpečně a snadno přepravovat. Kompatibilita tento sešit je ideální nejen pro karty pokémon, panini, basketbal, fotbal, ale také perfektní pro celou řadu dalších sběratelských karet. Lze jej použít také jako fotoalbum. Ideální dárekkaždý nadšený sběratel karet bude mít radost z našeho scrapbooku. 3 kvalitní kovové kroužky zajišťují, že se sběratelský sešit snadno otevírá a zavírá. Vysoká kvalita naše album sběratelských karet je vyrobeno z odolné a velmi robustní PU kůže, která odpuzuje vodu a je obzvlášť odolná proti opotřebení.

Perfektní ochrana s naším vysoce kvalitním albem na sběratelské karty zajistěte perfektní ochranu svých milovaných karet. Ať už k vánocům, k narozeninám nebo k jakékoli jiné příležitosti. Mnoho vlastností toto album na karty má velmi robustní 3stranný zip, aby vaše sběratelské karty ideálně uzavřely. Mnoho místa s 55 stranami nabízí náš pořadač na karty dostatek místa až pro 440 karet.
ZnačkaARYUM #ad
VýrobceARYUM #ad
Výška1.97
Délka9.45
Šířka6.69
ModelkaOrdner-03

5. BJBJJIU

#ad

Sběratelské desky na karty, pořadač sešit, sběratelské karty, Album, baseballovými kartami, album kompatibilní se sledovacími kartami, hracími kartami, 400 karet s vyjímatelnými pouzdry draci, album

#ad
BJBJJIU #ad - Design poutka na ruku se hodí k nošení. Vynikající materiál: vnější vrstva alba sběratelských karet je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanového materiálu, odolný proti poškrábání, snadno se čistí a má dlouhou životnost; vnitřní strana je vyrobena z kvalitního PE materiálu, který je vodotěsný, který je odolný proti roztržení, snadno nespadne a vykazuje vysokou transparentnost.

Praktický design: kovový zip má na okraji nádherné švy, které umožňují bezproblémovou manipulaci a zabraňují pádu karet. Průhledné pouzdro na karty lépe chrání a prezentuje karty a můžete karty bez problémů prohledat, aniž byste je museli vyndat. 50 stran / 400 karet: desky mají 50 vnitřních stran, které pojmou až 400 karet; vnitřní strany jsou svařeny vysoce kvalitní technologií zpracování, aby byly pevnější, přesnější a odolnější – perfektní řešení problémů při sbírání karet.

Vysoká kompatibilita: sběratelské album 400 karet je kompatibilní s různými kartami ve standardní velikosti, např. Díky designu prstenu s volnými listy můžete podle libosti přizpůsobit pořadí a počet vnitřních stran. Baseballové karty, karty yuGiOh, sběratelské karty, fotbalové karty, anime karty atd. Světlé barvy a elegantní vzhled, ideální pro sběratele karet, hrací karty, hrací karty, děti nebo ideální dárek pro dospělé. Chrání a prezentuje karty: snadné vkládání a vyjmutí karet bez ohýbání karet nebo poškození grafiky karet.
ZnačkaBJBJJIU #ad
VýrobceBJBJJIU #ad
Výška1.97
Délka9.65
Šířka6.69
Číslo dílu053A
Modelka053A

6. collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS

#ad

Balíček s Lego Ninjago série 8 Next Level, 1 prázdný pořadač + 5 Booster + 2 limitované karty Star Wars + exkluzivní pouzdra Collect-it

#ad
collect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad - Navíc obdržíte 2 limitované karty star wars Star Wars série 1 LE18, Star Wars série 2 LE12. 1 booster obsahuje: 6 karet. Blue ocean lego ninjago série 8 next level - bundle s exkluzivními collect-it. De my home of cards + toys Sleeves. 40 collect-it. De my home of cards + TOYS exkluzivních sleeves. Obdržíte 1 pořadač + 5 booster k sérii blue ocean lego Ninjago série 8 NEXT LEVEL.
Značkacollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výrobcecollect-it.de MY HOME OF CARDS + TOYS #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka10.24

7. Bnimtm

#ad

Bnimtm Sběratelské album s 400 kapsami, album sběratelské karty Pokémon se zipem a černým koženým potahem, obaly na karty sběratelské desky sběratelské album pro Pokémon Ninjago utw

#ad
Bnimtm #ad - 50 stran pouzder na 400 karet. Pokud narazíte na jakýkoliv problém s naším výrobkem, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme udělat vše pro to, abychom Vám pomohli. 4 kapsy na každé straně, 3kroužková vazba prémiová kvalita Trading Card Binder z PU materiálu.

Kvalita balíčku karet je velmi dobrá. Vlastnosti výrobku trading card binder s lemovaným řemeslným dílem pro vytvoření hrany pro zajištění trvanlivosti a zabránění poškození. 100% spokojenost po servisu produkty si vychutnávají 12měsíční bezstarostný servis. Uzavřený zip na vnější straně chrání vaši Pokémon kartu před nárazy, pády a poškrábáním. Pouzdra na karty jsou vyrobena z polypropylenu, jsou průhledná, vodotěsná a chrání vaše karty před vyblednutím a skvrnami. Sběratelské karty nejsou součástí dodávky.

Premium fixing clip pohodlný 3kroužkový fixační kroužek, pohodlně si můžete přizpůsobit pořadí sbírky karet podle vašich vlastních preferencí. Specificatiopn produktu pouzdra zápisníku karet jsou vyrobena z neobsahujícího pvc materiál bez obsahu kyselin, s dlouhou životností a vodotěsný. Pokud jste po nákupu nespokojeni, kontaktujte nás pro bezpodmínečné vrácení peněz. Vysoce kvalitní materiálrozhodli jsme se pro nejlepší materiál eva, který je bezpečný, trvanlivý a vodotěsný.
ZnačkaBnimtm #ad
VýrobceBnimtm #ad
Výška1.77
Délka9.45
Šířka7.09
Číslo dílu400
Modelka400

8. Herritozl

#ad

Sešit, 400 karet, vodotěsné, kapacita sběratelských karet, 50 stran, 24 × 18 × 5, pořadač, držák na karty, kompatibilní Ninjag, album, Sběratelské album na karty Pokémon, PU přenosné, dárek pro děti

#ad
Herritozl #ad - Uschovejte své oblíbené karty, abyste zabránili ztrátě, záhybům a prasklinám. Kompatibilní kartysběratelské album karet herritozl kromě sběratelských karet, je kompatibilní s jinými standardními kartami jako Mini Polaroid, karty YuGiOh, baseballové karty, fotbalové karty, kouzelné karty, MTG karetní hra, karty Dutch Flash atd.

A může zvýšit nebo snížit počet interních stran. Album na sběratelské karty, celkem 400 pro sběratelské karty. Pokud máte dotazy k našemu držáku na pořadače, pomozte dětem rozvíjet dobré skladovací návyky, můžete se na nás obrátit. Dvojitá ochrana vnější kryt a vnitřní strany jsou z vodotěsného materiálu a na straně se nachází zip. Vysoce kvalitní materiál přihrádky na karty se zipem jsou vyrobeny z nepromokavé eva a pU kůže, která vykazuje dobrou odolnost proti nárazu, prachu a vlhkosti.

Vhodné pro každý sběratel karet! ideální dárekdarujte svým dětem album karet herritozl pro péči o jejich sběratelské koníčky, ideální dárek pro děti. Karty při listování rychle najdete. Velká kapacita 4 kapsy na každé straně, včetně 50 kvalitních odnímatelných pouzder, karty lze uložit na obou stranách. Chrání vaši kartu před vyblednutím a dá se snadno čistit.
ZnačkaHerritozl #ad
VýrobceHerritozl #ad
Výška1.97
Délka9.45
Šířka7.09
Modelka‎Card binder-YIBU

9. NAMA-TCG

#ad

Sběratelské album pro sběratelské karty, YuGiOh, vánoční, GX EX Trainer, album na karty, 50 stran, NAMATCG sběratelské karty, Ninjago karty, kompatibilní s MTG, kapacita 900 karet, sběratelské složky

#ad
NAMA-TCG #ad - Dlouhá životnost a styl: pu kůže propůjčuje deskám luxusní vzhled a zajišťuje, že vydrží dlouho i při každodenním používání. Vhodné pro různé tcg: nezáleží na tom, zda jste pokémon, magic: the gathering, Yu-Gi-Oh! nebo hraní jiných karetních her, tato složka je vhodná pro různé druhy karet.

Perfektní na cesty: vezměte si své oblíbené karty všude s sebou, díky praktickému formátu a robustní konstrukci složky. Skvělý nápad na dárek: naše desky na karty jsou perfektním dárkem pro každého nadšence TCG, nezávisle na úrovni jejich zkušeností. Oboustranné kapsy na karty: kapsy na karty ve složce jsou oboustranné, takže můžete uložit ještě více karet ve stejné místnosti. Spokojenost zaručena: jsme přesvědčeni, ale pokud byste přesto nebyli spokojeni, že budete spokojeni s kvalitou a funkčností našeho pořadače na karty TCG, jsme připraveni vám pomoci.

Vysoká kvalita: naše desky na karty tcg jsou vyrobeny z odolné, vodotěsné PU kůže, aby byly vaše karty vždy optimálně chráněny. Maximální ochranný účinek: naše desky byly vyvinuty, nečistotami, vodou a jiným poškozením, aby vaše TCG karty chránily před prachem, aby zůstaly vždy v top stavu. Velká kapacita úložiště: tato složka nabízí místo pro působivých 900 karet a kapacitu paměti lze bez problémů rozšířit tak, aby vyhovovala vaší rostoucí sbírce. Organizovaná sbírka: díky rozložení desky můžete své karty jednoduše uspořádat a rychle najít, co hledáte.
ZnačkaNAMA-TCG #ad
VýrobceNAMACORP #ad
Výška2.36
Délka12.99
Šířka10.63
Modelka1

10. Generisch

#ad

Dragons Rising 2024 Sběratelské karty, Lego Ninjago karty Trading Cards série 9, 1 sběratelské desky

#ad
Generisch #ad - Dodávka: 1 pořadač. Lego ninjago karty trading cards série 9 - DRAGONS RISING sběratelské karty. Nové atraktivní varianty zušlechtění. Ninjago trading card serie 9 - dragons rising. Série má pro sběratele připravené 204 zbrusu nových karet a 30 limitovaných zlatých karet a je kompatibilní se sérií 1-8.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceSTRONCARD #ad