Top 10 OBD Tester Alle Fahrzeuge – Nástroje pro diagnostiku motorů OBD-II

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. mucar

#ad

Diagnostický přístroj do auta s 34 servisními funkcemi a všemi systémovými diagnostikami, aktivní testování/kódování, MUCAR VO8, čtečka automobilů pro programování klíčů, Diagnostický přístroj OBD2

#ad
mucar #ad - Optimalizovaná hardwarová konfigurace 2024 univerzální diagnostika motoru automobilu mucar vo8 obd-ii diagnostické nástroje aktualizované a optimalizované ve srovnání s hardwarem 3. 0 Ušetříte spoustu času a peněz! Pokud máte ještě dotazy k tomuto problému, je to kvůli přítomnosti chyby hardwaru v autě a je nutné opravit odpovídající chybu hardwaru v autě, kontaktujte nás prosím.

34 funkcí resetování služeb + obousměrné + ecu kódování + adaptace + inicializace + párování-vynikající software vyžaduje také solidní hardware. Thinktool pd8 je vybaven řadou spolehlivého hardwaru! tato čtečka automobilů má také 34 celoživotních bezplatných služeb resetovacích funkcí olejová lampa, TBA, TPMS, ABS, EPB, SAS, DPF atd. Bi-směrové ovládání a ecu kódování bezplatné aktualizace na 2 roky. Bude tento skener obd2 rychle vědět, jako jsou vstřikovače, chladicí čerpadla, zda určitý systém, pomůže vám přesně najít problémy s autem.1

1, 0 starší verze. Verze silnější baterie 9450 mah aktualizovaný cpu z 1, 0 ghz dvoupásmové wifi se 4x rychlejšími přenosovými rychlostmi než 3, 4 GHz na 2, 4 GHz a 5, 0 GHz Quad-Core. Upozornění: pokud chybový kód nelze smazat, jinak diagnostický přístroj chybový kód nevymaže. Bi-směrové ovládání/aktivní testování mucar vo8 může posílat příkazy přímo z diagnostického přístroje obd2 do řídicí jednotky vozidla a provádět tak aktivní testování.
Značkamucar #ad
VýrobceMUCAR #ad
Výška1.38
Délka9.45
Šířka6.3
Číslo díluYHDE-VO8

2. Autel

#ad

2024 Neues Modell von MS906 Pro/ MS906BT/ MK906BT, Vollständige System, ECU-Codierung als MS908 MK908, 36+ Dienste, Bidirektionale Steuerung, Autel MaxiCOM MK906 Pro Diagnosegerät Scanner mit MV108

#ad
Autel #ad - Oe-level-diagnosetool, aktive tests durchzuführen, ihnen bei diagnose ihres autos hilft. Mk906s pro mit gleichen diagnosefunktionen wie ms908/mk908, kann alle verfügbaren fahrzeugsysteme drahtlos scannen, Live-Daten/Standbilddaten/ECU-Informationen anzuzeigen, geführte Funktionen auszuführen, zu codieren, einen zuverlässigen Arzt zu beauftragen, um DTCs zu Lesen und zu Löschen, seien Sie Ihr AutoarztEs ist an Zeit, anzupassen usw.

Sparen auf jeden fall zeit und mühe. Aus. Für jeden benutzer werden €18 für einmalige Freischaltung Gerät berechnet, für gerade Upgrade durchgeführt wird. Kompatibel mit Inspektionskamera MV108 im Lieferumfang enthalten. 36+ wartungsdienste, bitte fahrgestellnummer an autelofficial@outlook. Com, indem es mehr als 36 dienste integriert und meisten wartungsanforderungen erfüllt, dass bereits eine kleine Reparatur viel Geld kosten kann.

Leistungsstarke hardware & abdeckung von über 10000 fahrzeugenfantastische hardware, von keinem scanner übertroffen wird! mk906s pro mit android 100, 128gb speicher, 16mp dual-Kamera und kann mit 3-mal schnellerer Geschwindigkeit arbeiten. Englisch als standard, wenn Sie eine andere Sprache wie Deutsch benötigen, um es zu entsperren. Europa – juke/ qashqai/ sentra/ x-trail/ pathfinder fahrzeugjahr sollte nach 2019 sein); Japan: X-trail/ Note e-power/ Aura Fahrzeugjahr dürfte voraussichtlich nach 2022 sein)Bei Interesse können Sie uns gerne über auteldirect@outlook.
ZnačkaAutel #ad
VýrobceAutel #ad
Výška0.31
Délka7.56
Hmotnost3.48
Šířka4.72
Číslo díluAutel
ModelkaAutel MaxiCOM MK906 Pro
Záruka1 Jahr Garantie

3. Innova

#ad

Innova 3149 Verlängerungskabel für Ford Codeleser Art. 3145

#ad
Innova #ad - Inklusive 1, 8 m langem hochleistungskabel mit Anschlüssen für MCU und EEC-IV Systeme. Hilft, alle codes zu lesen, ohne die Hilfe einer anderen Person. Ermöglicht die bedienung des INNOVA 3145 Ford Codelesers mit einer Person. Ermöglicht dem techniker, sein Scan-Tool zu sehen, während sich im Auto befindet.
ZnačkaInnova #ad
VýrobceInnova #ad
Výška1
Délka6
Hmotnost0.5
Šířka11
Číslo dílu3149
Modelka3149

4. ANCEL

#ad

Ancel AD310 Classic Enhanced Univerzální OBD II tiskárny Auto diagnóza motoru chyba kód čtečka Can Scan nářadí – Černá

#ad
ANCEL #ad - Klasický design, um chybové kódy číst, také pro začátečníky může tato jednotka verwenden, rychlé skenování a výrazné problém kódy, problém poznat a případně opravit. Te vorprogrammierte memory a aktuální Intermittierende a historické kódu a ukazuje jejich popis.

Monitor bereitschafts test pro kontrola/údržbu i/m, vypnutí rušení zobrazení světlo motor světla zkontrolujte a zobrazení stojící obrázek dat. Funguje se všemi americké auta od roku výroby 1996 a se všemi auta eu a asii od roku výroby 2000 a novějších Inlaendischen nebo importovaným vozidel s OBDII & CAN – systém podporuje jazyky angličtina, holandsky, finsky, španělština, francouzština, němčina, rusky a portugalština. Baterie nejsou nutné a zachovává proud přímo od OBDII datový přenos konektor ve vozidle.

Existuje 4 tlačítka na as310; s vysoce/dolů tlačítko listy se díky menu. Etří peníze a proud. Je vybaven 2, 5 m dlouhý kabel a je vyrobena z velmi silné flexibilní isolator-material-design. Může se základní určit, proč motoru kontrolní světlo svítí. Z ad310 skener je dobře konstrukce s velkým lcd displej 128 x 64 pixel, který má bílé podsvícení a kontrast přizpůsobení; ukazuje výsledky testů přímo na. Které enterprise a exit tlačítko umožňuje navigaci zpět a zobrazení menu.  – -.
ZnačkaANCEL #ad
VýrobceANCEL #ad
Výška4.92
Délka2.76
Hmotnost0.6
Šířka0.87
Číslo díluAD310
ModelkaAD310

5. BlueDriver

#ad

BlueDriver – Bluetooth Profi OBDII Scan nástroj pro iPhone®, iPad®, Android

#ad
BlueDriver #ad - Všechny nástroje, možnosti drahého ručního skenování plus výhody vašeho smartphonu nebo tabletu bezplatné aktualizace aplikací, ukládání dat, přenosnost, interaktivní grafy živých dat. Profesionální diagnostický scan nástroj pro mechaniku a důvěru vyvinutý profesionálními inženýry. Bluedriver app a bluedriver sensor pracují výhradně navzájem a zaručují kvalitu. Oficiálně licencované a certifikované pro zařízení Apple a Android.
ZnačkaBlueDriver #ad
VýrobceLemur Vehicle Monitors #ad
Výška1
Délka2.2
Hmotnost0.13
Šířka1.9
Číslo díluLSB2
ModelkaLSB2

6. LoongGate

#ad

LoongGate Old 2x2 k OBDII 16 pin adaptér konektor kabel 4 pin Pass Through pro auta 40 cm

#ad
LoongGate #ad - Pro diy pro přístup ke starým automobilovým tyčinkám nebo vytahování energie nebo připojit k nástroji pro diagnostiku rozhraní. Kvalitní materiály propůjčují kabelu vynikající flexibilitu a trvanlivost.

Ne všechny piny obdii lze připojit. Pokud ji použijete s diagnostikou obdii, porovnejte prosím nejprve nastavení pinů s požadavkem vašeho diagnostického systému. Pokud není potřebný kolík, nelze provádět odpovídající funkci nebo diagnostický přístroj nemůže řádně fungovat. 2x2 na standardní obd2 obdii 16 pin kabel. Kompatibilní diagnostické nástroje s 16pinovou zdířkou. Zákaznický servis: pokud máte jakékoliv dotazy nebo nebudete s našimi výrobky spokojeni, kontaktujte nás prosím nejprve a my Vám poskytneme 12měsíční záruku kvality a 30denní peníze zpět.
ZnačkaLoongGate #ad
VýrobceShenzhen Hengye #ad
Číslo díluCTC6252-22
ModelkaCTC6252-22

7. LAUNCH

#ad

Personalizace, programovací nástroj J2534, žádné omezení IP, LAUNCH X431 Pro5 obousměrný OBD2 Auto diagnostický přístroj, kódování ECU, imobilizér, aktivní test, 50+ funkcí resetování

#ad
LAUNCH #ad - Reprogramovací nástroj j2534, bez omezení ip: vylepšené ver. Rozšířený hardware jako 8jádrový procesor a 32 gb paměť a 24 jazyků lámou komunikační bariéry, zlepšují 5× rychlejší účinnost. Není nutné kupovat hardware pro hd nákladní automobily, ušetřete 900 + dolarů za vás. Prvotřídní ecu kódování a rozšířené funkce: launch pro5 má sílu odpovídat komponentům palubního panelu, online funkce a mnoho dalšího.

Aktualizace jedním kliknutím přináší i nejnovější modely pro diagnostický přístroj LAUNCH. Diagnostický přístroj x431 pro5 sdílí všechny funkce x431 v+, prosv, pad3 a 8× rychlejší zpracování. Se zařízením j2534 může programátor launch pro5 stáhnout oem software ze serveru výrobce a programovat tak data na prázdných/použitých řídicích zařízeních; 2 znovu blikat řídicí jednotky se ztrátou dat; 3 aktualizovat verzi softwaru řídících zařízení. To maximalizuje vaše podnikání a zisky.

Dalších 300+ funkcí opravy v katalogu vozidel pro určité modely rozšiřuje možnosti resetování, konfigurace a systému. Inteligentní diagnostika z jedné ruky: tento uživatelsky orientovaný diagnostický přístroj launch x431 pro5 obd2 nabízí dtc analýzu, měření komponent, relevantní případy pro zjednodušení komplexní diagnostiky a dosažení bezproblémové opravy. Inteligentní diagnostika zvyšuje přesnost dat skeneru LAUNCH pro auto na 99, tipy na opravy, pomoc při opravách, TSB, 99 %. Funkce se liší podle modelu, které vyřeší i ty nejmenší části.
ZnačkaLAUNCH #ad
VýrobceLAUNCH #ad
Výška1.3
Délka10.51
Šířka7.52
Číslo dílu‎Pro 5-EU
ModelkaAMZLC-LC52110115FBAGMLp2u

8. TONWON

#ad

IOS a Windows Bluetooth 4.0, OBDII Bluetooth, TONWON Vgate vLinker BM+ OBD2 diagnostický přístroj OBD adaptér, kontrola světla motoru pro Android

#ad
TONWON #ad - Funguje s carista, jscan, torque, dashcommand, BimmerCode a desítkami dalších aplikací. Ochrana proti přepětí, aktualizace firmwaru.

Tp přenosový protokol, přehřátí a vybití baterie, nadměrnému proudu, zajištění bezpečnosti bezdrátové komunikace. Proměňte své zařízení android nebo windows pc v profesionální diagnostický skenovací nástroj. Podporuje pokles napětí baterie, aktivní OBD sběrnice atd. Doporučeno bimmerCode/BimmerLink pro Android a iOS. Až 3 možnosti, jak se probudit z režimu spánku. Aktualizovaná verze vgate icar pro, speciálně pro kódování aplikací, které vyžadují velký přenos dat.
ZnačkaTONWON #ad
VýrobceVgate #ad
Číslo díluvLinker BM+

9. OPUS | IVS

#ad

Mongoose-Plus J2534 OEM Fahrzeugschnittstellenkabel – entworfen für Chrysler/Dodge/Jeep OEM Neuprogrammierung und Diagnose

#ad
OPUS | IVS #ad - Sparsame und kompakte pass-thru-geräte bieten eine einfach zu bedienende schnittstelle, nissan, mit der Sie komplexe Fahrzeuge mit OE-Anwendungen in Ihrem Shop reparieren können. Jeder typ siehe einzelne marken oben mongoose-plus wurde entwickelt, GM, um mit einer der folgenden OEM-J2534-Anwendungen für Chrysler, Ford, Toyota und VW Audi zu arbeiten.

Abnehmbares usb-kabel: ermöglicht einfachen Austausch von Feldern. Experten-support: mitarbeiter von technikern, die die Fahrzeugreparatur verstehen und J2534 Pass-Thru-Anwendungen, um Ihnen bei allen technischen Setup-Fragen zu helfen. J2534 toolbox3: herunterladbare software-anwendung enthält OEM-Links, die Sie brauchen, Lernvideos und Echtzeit-TSBs mit dem aktuellen Wissen und Ressourcen, um die Arbeit selbst zu erledigen. Funktioniert mit dem oem-software-abonnement - stellen Sie sicher, dass Ihr Betriebssystem von der OEM-Software unterstützt wird.

Unterstützte schlüsselregistrierung und Wegfahrsperre: mit professionellen Anmeldedaten für NASTF Fahrzeugsicherheit. Unterstützt aktuelle chrysler/dodge/jeep/ram-fahrzeuge: jetzt enthält can-FD, DoIP Diagnose über Internet-Protokoll – wie in J2534-2 und Unterstützung für J2534 Version 5. 0 Branchenführende j2534 pass-thru-technologie für chrysler / Dodge / Jeep / Ram-Fahrzeuge: Ermöglicht Diagnose, Umprogrammierung und Sicherheitsfunktionen für Händler und unabhängige Reparatureinrichtung. Gewinner des motor top 20 Tools Award für 2021.
ZnačkaOPUS | IVS #ad
VýrobceOpus | IVS #ad
Číslo díluMongoose-Plus - Chrysler2
ModelkaMongoose-Plus - Chrysler2

10. Power Probe

#ad

Power Probe PPECB Break Out Box OBD II hilft bei der Diagnose von CAN-Bus-Problemen wie Polarität und Spannung Kurzschlüsse auf jedem der 16 Pins

#ad
Power Probe #ad - B. Ermöglicht einen schnellen Zugriff auf alle 16 Pin-Anschlüsse während der Fahrzeugreparatur und -diagnose. Kommunikationsprotokollsignale, vom Hersteller zugewiesene Pins zur schnellen Identifizierung von Fehlern, falls vorhanden.

Sobald er an den dlc-obd-anschluss des Fahrzeugs angeschlossen ist, prüft er die Pins auf vorhandene Spannung. Berwachung der eingangsspannung während der Chip-Programmierung mit Unterspannungsalarm. Der can-bus-schaltkreistester ist für 12- und 24v-systeme geeignet. Prüfen sie das Vorhandensein der Spannung an einzelnen Pins. Live-anzeige der kommunikationssignale z. Wenn spannung vorhanden ist, leuchten die entsprechenden LEDs auf. Testen sie den verbindungsstecker des fahrzeugs OBD-Port auf Anomalien wie Kurzschluss und Verpolung an den Pins, bevor das Diagnosewerkzeug Scanner an das DLC angeschlossen wird.
ZnačkaPower Probe #ad
VýrobcePower Probe #ad
Výška2.9
Délka9.3
Šířka4
Číslo díluPPECB
ModelkaPPECB