Top 10 Push up Bars – Úchopy na kliky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. woodpower

#ad

Woodpower® PowerBars dřevěné paralety, protiskluzové ingoty na stojan, kliky šetrné ke kloubům, vnitřní a venkovní použití, kalistenika a jóga Classic

#ad
woodpower #ad - Udržitelný af: woodpower používá – pokud možno – pouze dřevo z udržitelného lesního hospodářství a recyklované materiály. Kromě toho pro každý prodaný produkt pěstujeme jeden strom.

Perfektní pro cvičení v těle a balancování: ideální pro cvičení s tělesnou hmotností a držení rukou, straddle press, plachty, vrána, push-up, L-sits, zastrčené sedy, dipy a mnoho dalšího!.1100% přírodní bukové dřevo: věříme, že dobré dřevo má od přírody skvělou sílu a kvalitu! Všechny produkty WoodPower jsou jen lehce naolejovány, aby byla zajištěna kompletně přirozená povrchová úprava pro maximální přilnavost a komfort.
Značkawoodpower #ad
Výrobcewoodpower #ad
Výška3.94
Délka9.06
Hmotnost2.87
Šířka5.51
Číslo dílu10501
Záruka1 rok

2. Lebert

#ad

Standardní, Lebert Unisex – fitness parallettes 820045 pro dospělé – černé kosmetické vybavení dipstation push-up stojan vybavení pro tělesnou hmotnost dip tyče pro intenzivní používání

#ad
Lebert #ad - Paralety bars: pevná konstrukce z ušlechtilé oceli s vysoce hustými, protiskluzovými rukojeťmi v běžné kvalitě. Balení obsahuje: dva lebert parallettes plus dva pomocníky k cvičení PDF Lebert Fitness Parallette průvodce tréninkem pro začátečníky a návrat k základům ekvalizéru český jazyk nelze zaručit.

Lehká a odolná: každá tyč váží 2, 2 kg a nese až 180 kg. Dip stojan: perfektní pro provádění dipů, l sedadel, kliků, strečink a dalších posilovacích cvičení tělesné hmotnosti. Snadné uložení: paralety jsou extrémně přenosné a snadno se montují a skladují – 30, 5 cm délka × 34 cm šířka rukojeti × 40, 5 cm výška × 63, 6 cm šířka nohy.
ZnačkaLebert #ad
VýrobceLebert #ad
Výška12.01
Délka15.98
Hmotnost12.13
Šířka21.73
Číslo dílu07-71926
Modelka07-71926
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Müller & Blum

#ad

Müller & Blum Prémiové dřevěné kliky / trvale udržitelné a protiskluzové kalisthenics paralletes/jóga, kliky nebo rukojeti na stojku/Push Up Bar pro vnitřní i venkovní použití / minibary

#ad
Müller & Blum #ad - Calisthenics training – fitness kliky se perfektně hodí pro trénink s vlastní tělesnou hmotností. Kryty nohou klikové rukojeti zajišťují neklouzavé stání. Vysoce kvalitní materiál – ergonomické kliky calisthenics jsou vyrobeny z německého bukového dřeva.

Dřevěné rukojeti pushup bars nabízejí velmi dobrou přilnavost mezi rukama a rukojetí. Mnohostranné cvičení – kliky calisthenics pomáhají provádět různá cvičení, jako například stojka, push-up, dipy, L-fit a kliky. Díky robustnímu materiálu jsou kliky zatížitelné až 300 kg – perfektní pomůcka při klikách! Protiskluzová a šetrná k kloubům – kliky jsou šetrné ke kloubům. Naše regionální bukové dřevo je biologicky odbouratelné a navíc klimaticky neutrální. Udržitelnost – naše kliková držadla jsou udržitelná a mají dlouhou životnost.
ZnačkaMüller & Blum #ad
VýrobceMüller & Blum #ad
Výška4.33
Délka11.81
Šířka4.72
Číslo dílu3
Modelka3

4. Perfect Fitness

#ad

Perfekt Elite 66306

#ad
Perfect Fitness #ad - Liegestützständer entwickelt, brust, um sich leicht zu drehen, mehr muskeln zu trainieren und die Kraft und Definition in Armen, Schultern, Rücken und Bauchmuskeln zu erhöhen.

Gewichtsweste bereit, 180 kg Gewichtskapazität; auch Perfect V2 Pushup genannt. Ergonomische griffe helfen dabei, das Gewicht gleichmäßig zu verteilen, reduzieren Druckpunkte und Gelenkbelastung auf Handgelenke und Sauen. Gebaut für die ewigkeit mit reibungsloser Rotation und Stahlkugellager-System; Laufflächen auf der Unterseite der Griffe, sicherer Halt auf allen Bodenflächen. Maße: 25, 7 cm; gewicht: 1, 4 x 21 x 15, 8 kg.
ZnačkaPerfect Fitness #ad
VýrobcePerfect Fitness #ad
Výška6.3
Délka10.08
Hmotnost4.06
Šířka8.43
Číslo díluPerfect Pushup V2
Modelka96506310019

5. Perfect Fitness

#ad

Perfect Fitness Pushup Steht

#ad
Perfect Fitness #ad - Gepolsterte Komfort halten Handgelenke in neutraler Position. 360 stabilität mit rutschhemmenden Plattform. Einfache Lagerung mit Stapeln Griffe.
ZnačkaPerfect Fitness #ad
VýrobceImplus #ad
Výška5
Délka8
Hmotnost0.45
Šířka5
Číslo dílu31120
Modelka31120

6. PULLUP & DIP

#ad

PULLUP & DIP Klikové rukojeti s ergonomickou dřevěnou rukojetí a vysoce zatížitelnou ocelí – protiskluzové push-up bary stojky pro silový trénink a kalisteniku

#ad
PULLUP & DIP #ad - Vysokozatížitelné nohy z oceli vám nabízejí extrémní stabilitu a bezpečné stání bez kývání. Maximální zatížení: 200 kg. Prodlužují vaši amplitudu pohybu a díky zvětšenému pohybu dolů vám nabízí dodatečný tréninkový efekt. Včetně bezplatného průvodce pro cvičení jako e-kniha.

Všestranné cvičení a průvodce cvičením: kliky umožňují mnohostranný trénink tělesné hmotnosti a hodí se pro cvičení jako kliky v mnoha variantách, jednoruční push-ups, dipy v sedě nebo jako ruční tyče. Díky vysoce kvalitnímu protiskluzovému držadlu z bukového dřeva bez páchnutí z pěnových rukojetí s plným potem. Posílení horního těla a další tréninkový efekt: s push-up bary cíleně trénujete trup a efektivně budujete svaly hrudníku, ramen a tricepsu. Dný levný plast nebo pěna: trénujte 100% bezpečně. Ergonomická dřevěná rukojeť šetřící řídítka: už žádné bolesti zápěstí díky nepřirozenému zalomení zápěstí.

Moderní praktický design upoutá pozornost a umožňuje vám přepravu v batohu na vaše tréninkové místo. U našich klikových rukojetí záměrně sázíme na vysokou kvalitu ze dřeva a oceli, místo na levný plast. Speciálně vyrobená ergonomická dřevěná rukojeť z bukového dřeva je perfektně přizpůsobena vaší ruce, chrání vaše zápěstí a nabízí ve srovnání s tenkými ocelovými nebo plastovými trubkami perfektní úchop i při potítních rukou.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobcePULLUP & DIP #ad
Výška4.92
Délka8.66
Hmotnost4.6
Šířka5.12
Číslo dílu01000
Modelka01000

7. Juperbsky

#ad

Violett, juperbsky Push-Up steht Bars Parallettes Set für Workout Übung

#ad
Juperbsky #ad - Abriebfest tpr-griff für sorgen für einen steten, weicher und angenehmer Griff, und Vergrößerung der Griff besser passen Ihre Hand-Kurven.

Ideal für allgemeine entwicklung der Oberkörper hervorhebt, vor allem für ihre Brust-, Schulter-, und Rückenmuskeln. Robust stahl konstruktion können hohe als 2200 kg; Breit genug Standfüße mit rutschfesten Deckel in das jedes Ende für Stabilität. Perfekte winkel der griff können maximale verhindern Handgelenk Müdigkeit für besseren Motion Performance. Kann verwendet werden als parallettes für das gymnastik Training, wie pushups, Dips, v-sits und Handstand pushups.
ZnačkaJuperbsky #ad
VýrobceJPS #ad
Výška5.5
Délka12
Hmotnost6
Šířka7
Číslo díluJPS-PUB136-V
ModelkaJPS-PUB136-V

8. Bosu

#ad

BOSU Helm – Liegestützstange, Utility-Trainer, Grau

#ad
Bosu #ad - Leicht zu transportieren: wiegt weniger als 2, 3 kg, unterstützt aber über 317 kg. 3 griffoptionen zielen eine Vielzahl von Muskelgruppen auf und verhindern gleichzeitig Handgelenksbelastung, Müdigkeit und Schmerzen.

Abteilungsname: Unisex-Erwachsene. Internationale produkte haben separate bedingungen, einschließlich Passform, Alterseinstufungen und Sprache des Produkts, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, Kennzeichnung oder Anweisungen. Trainieren sie bizeps, trizeps, oberen Rücken und unteren Rücken, schultern, während Sie die Kernstärke erhöhen.
ZnačkaBosu #ad
VýrobceHELM FITNESS #ad
Výška5
Délka35
Hmotnost5
Šířka13.25
Číslo dílu72-16902
Modelka72-16902

9. BRITOR

#ad

Calisthenics Mini-Handpumpen, Bodybuilding, Aerobic, liegestutzgriff holz Parallettes Gravity Fitness, BRITOR Liegestützgriffe, 1 Paar, Gymnastik, für Fitness, Liegestütze, rutschfest und langlebig

#ad
BRITOR #ad - Die pumpe ist der einfachste und effektivste Weg, Schlafsäle, um Muskeln aufzubauen. Material: kiefer massiv das strapazierfähige Kiefernmaterial kann Schweiß absorbieren und einen rutschfesten und dämpfenden Effekt erzeugen.

Es nimmt wenig Platz ein und ist leicht zu tragen. Tatsächliche verwendung: geeignet für fitnessstudios, Häuser usw. Stabile struktur: "h" förmige struktur, ergonomisch und stark, kann Sie während des Trainings vor Verletzungen schützen. Größe25cm push up griffe Modell kann ein Gewicht von etwa 150kg tragen. Einfach zu installieren: die liegestütz-stangen müssen keine Werkzeuge verwenden, um die Montage und Demontage in Sekunden abzuschließen.
ZnačkaBRITOR #ad
VýrobceBRITOR #ad
Výška3.94
Délka9.84
Hmotnost2.91
Šířka5.71
Číslo díluBR-008-1

10. OTHERSPORTS

#ad

OTHERSPORTS Kliky Brett Pro – Push up Board hrudník tréninkový přístroj pro růst svalů – efektivní alternativa k klikovým držadlům bez polokoleček

#ad
OTHERSPORTS #ad - Navíc lze provádět tahové úlohy jako biceps curls. Ideální pro efektivní trénink a růst svalů prsou a tricepsu. Trénink opěrky zápěstí šetrná k zápěstí kvalitní kliky z bukového dřeva s přídavnými rukojeťmi pro optimální držení rukou šetrné k zápěstí s větší přilnavostí a polstrováním během cvičení.

Pro milovníky fitness a ideální trénink ležící ať už amatérské sportovce v domácí kanceláři, profesionální fitness trenér v parku nebo silové sportovce na dovolené, powerbanka je ideálním společníkem pro trénink s fitness pásy a umožňuje efektivní trénink horní části těla bez kompromisů doma i venku. Prkénko na kliky powerboard se vyrábí v Německu a je vyrobeno ze 100% kvalitního březového dřeva. S fitness pásy lze kliky více zatěžovat, pokud nestačí vlastní tělesná hmotnost. Podpora ležení brett pro perfektní silový trénink s důrazem na kliky.

Volitelně je k dispozici korkový půlválec pro ještě intenzivnější trénink hlubokých svalů hrudníku. Push up board je dimenzován pro trénink s tělesnou hmotností až 120 kg. Pomocí karabin lze na snímcích provádět různé tahové úlohy s hmotností až 50 kg na každé straně. Pokyny k tréninku jsou průběžně aktualizovány a poskytovány jako brožura v německém jazyce a digitálně také v angličtině pomocí QR kódu. Udržitelnost a odborníky výrobky othersports vyvíjejí zkušení odborníci na fitness pro vysoce efektivní trénink bez fitness studia.
ZnačkaOTHERSPORTS #ad
VýrobceOTHERSPORTS #ad
Výška0.59
Délka31.5
Hmotnost6.57
Šířka11.42
Číslo díluPB-OHZ