Top 10 roborock Qrevo max V – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. roborock

#ad

Odsávací stanice 5500 Pa, sací síla, vyprazdňování, čištění, 3D mapování, dvojitý otočný mop, roborock Robotický vysavač Qrevo s funkcí vytírání, automatické plnění vodou, vypouštění prachového sáčku

#ad
roborock #ad - Dokovací systém vše v jednom a nejpokročilejší čisticí technologie. S dokovacím systémem roborock all-in-one a robotickým vysavačem roborock Qrevo s funkcí vytírání máte volné ruce a můžete si užívat svůj čas chytřeji. Podporuje až čtyři patra. Reactive 3d obcházení překážek, precisense lidar navigace.

Inteligentnější aplikace: s 3d mapováním postavíte svůj domov s detaily, jako je nábytek, abyste získali přesnou mapu pro co nejlepší čištění. 2, na kterých by se mohl uvíznout, 4 GHz WLAN. Nasaďte robotický vysavač jednoduše na podlahu. Robotický vysavač roborock qrevo s odsávací stanicí umožňuje ještě efektivnější čištění. Zapomeňte na čištění – opravdu! robotický vysavač roborock qrevo s funkcí stírání a odsávací stanicí podporuje automatické plnění/vyprazdňování vody, automatické vyprazdňování sáčků na prach, automatické čištění mopů plus sušení horkým vzduchem.

Dvojité otočné mopy, extrémní sací výkon 5500 pa. Váš robotický vysavač roborock qrevo s funkcí vytírání může před prvním úklidem vytvořit mapu až 6krát rychleji, rozpozná schody a místa, a navrhne je jako uzavřené zóny. V aplikaci roborock můžete také nakreslit neviditelné stěny, abyste vyloučili určité oblasti čištění. Extrémní sací výkon 5500 pa zajišťuje hluboko uložené zbytky a prachové částice tvrdých podlah a koberců.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška16.34
Délka24.61
Hmotnost36.16
Šířka16.73
Modelkaroborock Qrevo

2. roborock

#ad

Aplikace/hlasové ovládání, roborock S7 Max Ultra robotický vysavač se samovypouštěcí/samosušící/samosušící/samočisticí stanicí 5500 Pa, aktivní vyhýbání se překážkám

#ad
roborock #ad - Technologie čištění hands-free odsávací stanice se může samovolně vyprázdnit, vyčistit sama a naplnit. Vyhýbání se překážkám díky reaktivní technologiiroborock s7 max ultra dokáže pomocí senzorů měřit vzdálenost objektů od sebe, aby se zabránilo potenciálním nebezpečím. Ištění vysavače pomocí odsávací stanice roborock s7 max ultra probíhá plně automaticky, umýt, sušit sami, šetří čas a uvolňuje vaše ruce.

S 3d mapami můžete svůj domov postavit prakticky s detaily, a navrhne je jako zakázané oblasti. Samočisticí a samonaplňující vyprázdňovací stanice používá nejnovější metodu vyprazdňování, 5 litru, 5litrový sáček na prach a čistí až jednou za 7 týdnů. Robotický vysavač a mop s odsávací stanicí roborock s7 max ultra je kromě toho vybaven samostatnou 3litrovou nádržkou na vodu a nádobou na nečistoty o objemu 2, 2, která vodní nádrž před čištěním automaticky doplní. Inteligentní aplikaceautomaticky rozpozná, kde by robotický vysavač roborock mohl uvíznout, abyste zabránili čištění určitých oblastí.

Lds precise navigation plánuje efektivní úklidové trasy a pomůže vám co nejpřesněji projít domovem – i ve tmě. V aplikaci s vysavačem roborock app můžete kreslit také neviditelné stěny, jako je nábytek, abyste získali přesnou mapu a zajistili co nejlepší úklid. Nová funkce sušení vysuší mop současně s dřezem. Lepší čisticí výkon robotický vysavač s7 max ultra s odsávací stanicí má sací výkon 5500 pa a ultrazvukový stírací systém, konstantním tlakem, efektivně uvolňuje odolné skvrny a mop se zvedne o 5 mm, 3000krát/min se zvukovými vibracemi, aby se zabránilo sekundárnímu znečištění.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost28.44
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaQ100TSC-personnalisé-noir
ZárukaNe.

3. roborock

#ad

Roborock S8 Pro Ultra robotický vysavač s funkcí vytírání, 6000 Pa.., samomycí/samoschnoucí / samovypouštěcí/samovypouštěcí / samočisticí robotický vysavač, 3D obcházení překážek

#ad
roborock #ad - Inteligentnější aplikace: chytré návrhy pro uzavřené zóny: robotický vysavač roborock s8 pro ultra automaticky rozpozná místa, na kterých by se robotický vysavač mohl uvíznout, a navrhuje je jako uzavřené zóny. Dokovací systém vše v jednom a nejpokročilejší čisticí technologie.

Stačí otřít prstem? jen vysávání? Žádný problém! jak mop, s vylepšenými vibračními moduly, tak kartáč se automaticky zvednou – v závislosti na podkladu nebo na vašem nastavení. Tak se podlaha vydrhne až 3000krát za minutu. S dokovacím systémem roborock all-in-one má robotický vysavač roborock S8 Pro Ultra s funkcí stírání všechny předpoklady, abyste měli volné ruce a mohli svůj čas chytřeji využívat. Duoroller riser kartáč, extrémní sací výkon 6000 pa. Nasávání zvířecích chlupů je nyní ještě o 30 % vylepšeno.

Váš robotický vysavač roborock s8 pro ultra inteligentně překoná překážky a potenciální nebezpečí. Robotický vysavač. Pro automatické, nepřerušované čištění pozadí. Náš roborock najde nejrychlejší cestu k nečistotám: při prvním spuštění vytvoří detailní mapu pomocí navigačního systému PreciSense LiDAR a pokaždé ji aktualizuje. Upozornění: pro připojení k aplikaci je nutná 2, 4 GHz WiFi. S 3d mapováním vytvoříte svůj domov virtuálně přesně a dokonce přidáte nábytek pro vytvoření detailní mapy svého domova.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost41.67
Číslo díluS8PU02-00
ModelkaS8 Pro Ultra - Blanc

4. NexHarb

#ad

NexHarb 19 ks příslušenství pro Roborock S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra/ s7 max Ultra robotický vysavač sada obsahuje 1 x hlavní kartáč 6 x sáček na prach 4 x utěrky 2*HEPA filtr 4*boční kartáče černý

#ad
NexHarb #ad - Vysoce hustý hepa filtr pro příslušenství roborock s7 dokáže efektivně odstranit 99, kouře, 9 % prachu, zvířecích chlupů, alergenů a drobných částic a čistí vzduch. Sada pro příslušenství roborock s7 maxv ultra zahrnuje 1 hlavní kartáč, 4 černé boční kartáče, 4 ubrousky, 2 filtry, 6 sáčků na prach, 1 šroubovák a kartáč.

Lze prát a znovu používat: všechny náhradní díly pro robotický vysavač roborock s7 maxv ultra/s7 pro ultra/ max ultra sada příslušenství lze prát a po úplném zaschnutí je možné je opakovaně použít. Pokud je boční kartáč pro příslušenství roborock s7 pro ultra tlakem deformován, lze jej obnovit varem nebo namočením v horké vodě po dobu 10 minut. Tato sada se snadno instaluje a vyměňuje. Pro zajištění optimální doby výkonu robotického vysavače doporučujeme hlavní kartáč/6 měsíců, boční kartáče a filtr každé 3 měsíce, utěrky / 1-3 měsíce a sáčky na prach / 8 týdnů pravidelně vyměňovat.

Sáčky na prach pro příslušenství roborock s7 pro ultra jsou dobře utěsněné a mají dlouhou životnost, zachytí 99, formaldehydu, 96 % jemných prachových částic. Utěrky z mikrovlákna: aktualizované utěrky pro příslušenství roborock s7 maxv ultra jsou vyrobeny z vybraných extra jemných mikrovláken, které nabízejí lepší výkon než originální materiál a nepoškrábou podlahu. Před nákupem prosím zkontrolujte model vysavače. Lze ji snadno zbavit vlasů a nečistot.
ZnačkaNexHarb #ad
VýrobceNexHarb #ad

5. roborock

#ad

Roborock Robotický vysavač Q8 Max+ se samovypouštěcí odsávací stanicí 7 týdnů / kartáč DuoRoller / sací síla 5500 Pa/zóny No-Go/čištění podél podlahových linií/aplikace Q7 max+ upgrade

#ad
roborock #ad - Nově vylepšený dvojitý kartáč: robotický vysavač roborock q8 max+ má nejnovější pogumované dvojité kartáče, jako jsou vlasy na koberci, které efektivněji odstraňují nečistoty a malé částečky prachu a snižují tak zachycení chloupků. Podporuje automatické rozpoznání nabíjení a po dokončení nabíjení se dále zametá.

Elektronická nádrž na vodu upravuje průtok vody v závislosti na stupni znečištění. Výkonný sací výkon 5 500 pa: sací výkon hyperforce byl zvýšen ze 4 200 pa na 5 500 pa, takže robotický vysavač zametací stroj s odsávací stanicí Q8 Max + může bez problémů nasávat nečistoty, vlasy, prach a zvířecí chlupy a dokonce i malé mince z různých druhů podlah. Může odpadkový koš automaticky vyprázdnit i po každém čištění a prach uschovat po dobu až 7 týdnů. Technologie zamezení překážkám reactive tech: se strukturovaným světlem před robotickým vysavačem q8 max+ měří systém zamezení překážkám Reactive Tech vzdálenost od překážek a inteligentně se jim vyhýbá, aby usnadnil čištění, snižuje kolize s překážkami a řídí neoprávněné zóny oznámení aplikace.

U jiných nečistot, se zvyšuje čisticí síla o 20 %. Delší doba provozu: vylepšený zametací stroj q8 max+ podporuje výdrž baterie až 240 minut ve srovnání s předchozími 180minutovou výdrží baterie a může i nadále zamést větší plochu. Kompatibilita rockdock plus: vysavač q8 max+ se dodává s nádobou na prach o objemu 470 ml a 350ml nádržkou na vodu pro současné stírání a vysávání.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost25.35
Číslo dílu6970995787740
ModelkaQ80ULL-max+-Noir
Záruka1.

6. roborock

#ad

Roborock Robotický vysavač S8 s dvojitým kartáčem a 6000 Pa a 3D strukturovaným lehkým vyhýbáním se překážkám, robotický vysavač kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa pro zvířecí chlupy upgrade

#ad
roborock #ad - Upgrade stírací soustavy roborock s8 robotický vysavač s funkcí zvukového stírání, který drhne až 3 000krát za minutu a mop zvedne na 5 mm, aby se zaschlé skvrny posunuly hlouběji. S8 filtr asin: b0br3C1C7T. Rychle absorbuje nečistoty, vlasy, prach a další z tvrdých podlah a koberců. Učiňte svůj domov čistší než kdy dříve.

Pokud je čištění ukončeno nebo je baterie slabá, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice. Kartáč duoroller roborock s8 robotický vysavač s funkcí stírání má dvojitý gumový hlavní kartáč, který dokáže efektivně odstranit nečistoty a malé částečky prachu, snížit zamotání vlasů a zametat. Sací výkon 6000 pas8 má větší sací výkon než jakýkoli předchozí robotický vysavač roborock a generuje maximálně 6000 Pa. Poznámka: pokud potřebujete mop s8, hledejte prosím asiN: B09HZDNVKD. Vysoce inteligentní vybaveno 3d detekcí překážek se strukturovaným světlem – proces, aby přesně rozpoznal překážky, který využívá vzor promítaný na scénu a používá deformace vzoru, aby robotický vysavač S8 myslel inteligentněji a pracoval rychleji a snadněji než kdy dříve.

To je více než dvojnásobný výkon Roborock S7. Robotický vysavač s8 dokáže snadno automaticky rozpoznat uvízlá místa a v aplikaci Roborock nakreslit neviditelné stěny pro vytvoření zón No-Go. Přesný navigační systém přesný navigační systém vytváří detailní mapy, aby našel optimální trasu pro rychlejší čištění. Uživatelsky definované rutiny uživatelsky definované čisticí rutiny umožňují robotickému mopu nastavit pravidelné nebo v případě potřeby rutiny čištění určitých oblastí v domě.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost3.09
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaS8 Black
ZárukaNe.

7. roborock

#ad

Silikonové boční kartáče pro vysavače řady Q7 Max/Q8 Max/S7 Max Ultra/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra/S8 Pro Ultra/Q5 Pro+, balení po 2 ks černé, roborock Originální příslušenství

#ad
roborock #ad - Nabízí efektivní čisticí účinek a snadno odstraňuje prach, nečistoty a drobky z koberců a podlah. Pro robotický vysavač roborock q7 max/s7/s7 max ultra/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra/S8 +/S8 Pro Ultra.

Boční kartáče zametají přes hrany místnosti a vrhají prach do cesty sacího systému. Silikonová konstrukce čistí důkladně, aniž by zanechávala stopy na nábytku nebo stěnách, a je odolnější než nylonové štětiny. Originální boční kartáčky roborock s8 se hodí pro různé typy podlah a koberců, dřevěných podlah, včetně tvrdých podlah, koberců, dlaždic a mramoru. Snadno se dostanete do rohů a hran místnosti a efektivně čistí rohy podlah a koberců, aby bylo zajištěno, že váš domov zůstane čistý a uklizený.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška4
Délka14
Hmotnost0.1
Šířka14
ModelkaS8

8. roborock

#ad

180 ml nádržka na vodu, mop PreciSense-LiDAR, aplikace pro zvířecí chlupy / Alexa,, roborock Robotický vysavač Q5 Pro s kartáčem DuoRoller, 770 ml nádoba na prach, sací síla 5500 Pa, robotický vysavač

#ad
roborock #ad - Automaticky rozpozná schody a místa, na kterých by se mohl uvíznout, a navrhuje je jako uzavřené zóny. Robotický vysavač vytvoří mapu až 6krát rychleji před prvním úkolem pro rychlé a efektivní čištění. Roborock q5 pro si s uživatelsky definovanými časovými plány čištění sám stanoví časy pro čištění robotickým vysavačem.

2, 4 ghz wlaN. Roboti roborock q5 pro s extrémní sací silou 5500 Pa snadno odstraní nečistoty a prach z nejrůznějších podlah. Inné zacházení s dlouhými zvířecími chlupy pro ještě větší komfort při vaší rutině čištění. Dvojité gumové kartáče výrazně zlepšují absorpční schopnost vlasů a odstraňují nečistoty na kobercích a nejrůznějších podlahách. Uživatelsky definované čisticí rutiny a hlasové ovládání.

Volitelně k dispozici také jako odnímatelné provedení. Robotický vysavač si vytvořte virtuální model svého domu, abyste mohli díky obzvláště podrobné mapě optimálně vyčistit svůj domov. 770 ml nádoba na prach. Robotický vysavač roborock je perfektně kompatibilní s hlasovými příkazy Alexa, Google Home a Siri, reaguje na hlasové příkazy a bezproblémově se začlení do propojeného domova. Můžete také nastavit čisticí postupy pro určité oblasti v domě.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška3.8
Délka13.9
Hmotnost6.6
Šířka13.78
Číslo dílu6970995787795
Modelkaroborock Q5 Pro

9. roborock

#ad

RoboRock Robotický vysavač Q7 MAX+ s odsávací stanicí 2,5 l 4200 Pa Lidar navigační robot, mapování několika pater robotický vysavač, WiFi/Alexa/App S5 max aktualizace

#ad
roborock #ad - Elektronická nádrž na vodu udržuje mop během čištění vlhký a může přizpůsobit tok vody různým preferencím. Samovypouštěcí robotický vysavač robotický vysavač roborock one-stop vám nabízí 4 týdny spravovaného úklidu. Sací výkon 4200 pa a vylepšený gumový kartáč s optimalizovaným materiálem sacího kanálu zlepšuje sací výkon robotického vysavače q7 max na 4200pa, více než dvojnásobná sací síla S5 Max, a bez problémů zvedne nečistoty z podlah a koberců.

Vytírání a vysávání 2 v 1 vybaveno 470ml nádobkou na prach a 350ml nádržkou na vodu, robot q7 max dokáže současně vytírat a vysát. Konstantní tlak 300 g zajišťuje efektivní stírání během celého čištění a zajišťuje důkladně čistý a uklizený domov. Robotický vysavač s funkcí vytírání inteligentně pokračuje v úklidu po automatickém nabíjení. Jakmile robot ukončí čištění, 5 litru, vrátí se do nabíjecí stanice a box na prach se automaticky vyčistí pomocí vysoce výkonné funkce sběru prachu.

Inné, detailní ošetření a komplexní čištění. Robotický vysavač roborock dokáže naskenovat a uložit až 4 různé mapy – perfektní pro vícepodlažní domy a více úklidových oblastí. Celogumový kartáč zvyšuje trvanlivost a zlepšuje odolnost proti zamotání vlasů. Nepřetržité čištění a inteligentní ovládání delší výdrž baterie podporuje až 180 minut provozu pro větší čištění. Aplikace roborock smart funguje s hlasovými ovládacími přístroji alexa a Google Assistant, plánování, režimy čištění, aktualizace stavu, pro ovládání, stav příslušenství.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška2.76
Délka12.99
Hmotnost0.66
Šířka12.99
Číslo díluQ7MAX+ White
ModelkaQ7MAX+ White

10. roborock

#ad

Výdrž baterie 180 min, 200 ot./min rotující mopové podložky, 350ml nádoba na prach/80ml vodu, roborock Robotický vysavač a vytírání Q Revo s odsávací stanicí sací výkon 5500 Pa, ovládání

#ad
roborock #ad - Laserové senzory vzdálenosti LiDAR pro 360° pokrytí. Automatické nadzvednutí dvojitých mopů o 7 mm. Rotující dvojité mopy s 200 otáčkami za minutu odstraní snadno odolné zaschlé nečistoty. Ukládání více karet až pro 4 patra s automatickým rozpoznáním příslušného patra. Sací funkce s velmi vysokým sacím výkonem 55 000 pa a dodávaná odsávací stanice se sáčkem na prach pro automatické vyprazdňování.
Značkaroborock #ad
VýrobceAXDA5 #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost27.34
Šířka19.69
Číslo díluR100037
ModelkaR100037
Záruka2 year manufacturer.