Top 10 Rucksack 65l Damen – Turistické batohy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Osprey

#ad

Osprey Europe Renn 50 Challenger

#ad
Osprey #ad - Přihrádka na spací pytel s vnitřní přepážkou. Nastavitelná větraná zadní deska AirSpeed z napnuté síťoviny. Ze dvou stran přístupné přihrádky PowerMesh pro lahve na vodu. Střih pro ženy. Integrovaná a odnímatelná pláštěnka.
ZnačkaOsprey #ad
VýrobceOSPTY|#Osprey #ad
Výška26
Délka13
Hmotnost3.31
Šířka15
Číslo dílu10001768
Modelka10001768

2. Tasmanian Tiger

#ad

Trekkingový batoh se systémem Molle a odnímatelným bederním popruhem, rozšířitelný batoh 52 l až 65 l, Tasmanian Tiger TT Base Pack 52 modulární

#ad
Tasmanian Tiger #ad - Rozšířitelný: díky odnímatelnému, výškově nastavitelnému víku a chytrému rolovacímu uzávěru na hlavní přihrádce lze objem nasazovacího batohu rozšířit z 52 litrů na 65 litrů.

Díky tomu je i při těžkém zatížení po delších túrách zajištěn maximální komfort. Ergonomické: pohodlně polstrovaný, inovativní nosný systém tt v2 plus lze individuálně přizpůsobit uživateli a zajišťuje optimální rozložení zatížení. Daje: rozměry 74 x 31 x 21 cm / objem 52 l až 65 l / hmotnost 2, 67 kg / materiál CORDURA 700, T-Square Rip FD. Modular: velkorysé plochy molle na přední a boční straně umožňují připevnění přídavných kapes, jako jsou kapsy TT Tac nebo upevnění vybavení a vybavení. Variabilní: polstrovaný bederní pás má praktické smyčky, je odnímatelný a lze jej použít samostatně jako válečný pásek.
ZnačkaTasmanian Tiger #ad
VýrobceTasmanian Tiger #ad
Výška29.13
Délka8.27
Hmotnost5.89
Šířka12.2
Číslo dílu40907

3. GZ XINXING

#ad

Groß, 43 l, schwarz 1, Large, Laptop, GZ XINXING Molle Assault Pack Militärischer taktischer Armee-Rucksack

#ad
GZ XINXING #ad - Er ist f眉r 3 tage ausfl眉ge konzipiert und gro脽 genug, 5 x 28 cm B x H x T, Gr枚脽e ca. Die gro脽e f盲cherfl盲che hat zwei weich gepolsterte Laptoptaschen und 1 Netztasche zum Tragen Ihrer Ausr眉stung. Bitte achten sie darauf, dass die wasserdichte regenh眉lle in der rei脽verschlusstasche an der unterseite des rucksacks versteckt ist.

Molle & multipurpose - der taktische molle-rucksack hat molle-system, Range Bag, molle-gurtband zur befestigung zus盲tzlicher taktischer taschen oder Ausr眉stungen als 3-Tage-Assault Pack, Armee-Rucksack, Bug Out Bag Rucksack Kampf-Molle-Rucksack verwendet werden. Rucksack mit doppeln盲hten, Seiten- und Frontlader-Kompressionssystem. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions.33 x 50, um all ihre Ausr眉stung zu tragen. Mehrere f盲cher 鈥� es gibt 2 hauptf盲cher, 2 kleine f盲cher vorne und ein r眉ckfach f眉r eine trinkblase Rucksack ohne Trinkblase.

Der milit盲r-rucksack ist aus hochdichtem Stoff gefertigt 鈥� langlebig und wasserabweisend. Dieser taktische assault pack rucksack kann als 3-tage-Assault Pack, Bug-Out-Tasche, Jagd-Rucksack, Survival-Rucksack, Trekkingrucksack oder Tagesrucksack f眉r den t盲glichen Gebrauch verwendet werden.43 l gro脽es fassungsverm枚gen 鈥� milit盲rischer taktischer Rucksack, Fassungsverm枚gen: 43 l; Milit盲r-Rucksack ist aus hochdichtem Stoff 鈥� langlebig und wasserabweisend. Jedes der f盲cher hat verschiedene Taschen, um bei der Organisation zu helfen.
ZnačkaGZ XINXING #ad
VýrobceGZ XINXING #ad
Výška20
Délka11
Hmotnost3.68
Šířka13

4. Teton

#ad

TETON Batoh Explorer 4000 s vnitřním rámem, stříbrná

#ad
Teton #ad - V zásuvných kapsách po stranách si stanové tyče nebo dlouhé vybavení najdou své místo, kompresní pásy nahoře a dole pro připnutí spacího pytle, podložky nebo stanu.

Přizpůsobitelné na většinu délek zad díky mnoha nastavitelným nastavením horní části těla. Integrovaná svítící žlutá pláštěnka proti dešti, odpuzuje vodu. Polštáře na záda a boky jsou vyrobeny z odolné pěny s otevřenými póry a mají bederní oporu se tvarovanými kanály pro maximální komfort a dobré větrání. Robustní batoh s vnitřním rámem a objemem 65, 5 l, dostatečně velký pro 2 - 5 dní cestování.
ZnačkaTeton #ad
VýrobceSUN7E #ad
Výška15.75
Délka31.89
Hmotnost4.98
Šířka17.72
Číslo dílu163
Modelka163

5. Osprey

#ad

Osprey Europe Race 65 Challenger

#ad
Osprey #ad - Přihrádka na spací pytel s vnitřní přepážkou. Nastavitelná větraná zádová deska AirSpeed z napnuté síťoviny. Přihrádky powermesh na lahve na vodu přístupné ze dvou stran. Střih specifický pro ženy. Integrovaná a odnímatelná pláštěnka.
ZnačkaOsprey #ad
VýrobceOSPTY|#Osprey #ad
Výška26
Délka14
Hmotnost3.44
Šířka15
Číslo dílu10001766
Modelka10001766

6. Osprey

#ad

Osprey Rook 65 Midnight Blue O/S

#ad
Osprey #ad - Internes Trinkblasenfach. Deckelfach mit Reißverschluss-Zugang. Kordelverschlusspunkte. Verstellbares Rückensystem. Großes unteres Fach mit Reißverschluss.
ZnačkaOsprey #ad
VýrobceOsprey #ad
Výška14.2
Délka16.3
Hmotnost3.52
Šířka29.1
Číslo dílu10002862
Modelka10002862

7. Fjällräven

#ad

Fjällräven Dámský batoh Kajka 65 W

#ad
Fjällräven #ad - Nosný systém s dřevěným rámem. Podpůrný bederní pás a ergonomické ramenní popruhy. Objem: 65 litrů. Přihrádka na mokré prádlo ve spodní části. 100% odolný vinylon-F.
ZnačkaFjällräven #ad
VýrobceFjällräven #ad
Výška28.74
Délka11.81
Hmotnost7.05
Šířka14.17
Číslo díluF27092
ModelkaF27092-Black

8. Tashev Outdoors

#ad

Turistický batoh, Tashev Outdoors Mount trekkingový batoh přední a horní plnění, batoh na batoh, pánský, dámský, velký 100 l Plus 20 l s ochranou proti dešti vyrobeno v EU

#ad
Tashev Outdoors #ad - Tento cestovní batoh je vyroben z obzvlášť odolného materiálu Cordura, který se používá v mnoha vojenských zařízeních. Vysoký komfort nošení: díky systému vario back vbs je trekingový batoh vhodný pro všechny tělesné výšky. Do tohoto outdoorového batohu se vejde 120 litrů a je ideálním cestovním batohem pro dlouhé túry nebo expedice.

Navíc vydrží zatížení 60 kg. Na rozdíl od batohu o objemu 50 l nebo batohu 60 l má dvakrát větší objem. Ergonomicky tvarované bederní popruhy tohoto batohu vedou společně s vnitřní konstrukcí hmotnost na pánevní kosti a zajišťují vyvážené rozložení zátěže. Vybavení: tento batoh je vybaven mnoha materiálovými a upevňovacími poutky, signální píšťalkou a světelnými reflektory pro větší bezpečnost, skládacími bočními kapsami, D-kroužky pro lepší uložení zavazadel, poutka na ruce a rukojeť pro větší komfort při nošení.

Velký objem: přichází jako volání k plánování cest. Mnohostranně použitelný: ať už jako kempinkový batoh, cestovní batoh, festivalový batoh, cestovní zavazadlo, jako turistický batoh pánský nebo dámský je tento batoh použitelný při mnoha outdoorových aktivitách. Systém vb lze flexibilně přizpůsobit různým délkám zad, ramenní popruhy lze přizpůsobit obrysu ramen. Vyrobeno v EU. Hlavní vlastnosti: díky integrované ochraně proti dešti je turistický batoh vodotěsný.
ZnačkaTashev Outdoors #ad
VýrobceTashev Outdoors #ad
Výška35.83
Délka15.75
Hmotnost5.29
Šířka13.39
Číslo díluMount 100
ModelkaMount 100 + 20

9. Fjällräven

#ad

Fjällräven Turistický batoh Kajka 65 litrů

#ad
Fjällräven #ad - Snadno se přizpůsobí délce zad a šířce ramen nositelky. Robustní, pohodlný turistický batoh, který je dimenzován pro těžké zavazadlo. Poutko nastavitelný, fixovaný popruh. Odolný, komfortní trekingový batoh. Jedinečná rámová konstrukce ze dřeva z březového dřeva s certifikací FSC. Pánský batoh pro volný čas a sportovní zboží. Hmotnost balení: 7. 8 lb. Podpůrný bederní pás a ergonomické ramenní popruhy pro ženy.
ZnačkaFjällräven #ad
VýrobceFjällräven #ad
Výška29.92
Délka11.02
Hmotnost7.04
Šířka13.78
Číslo díluF27094
ModelkaF27094-Forest Green

10. Wisport Original

#ad

Robustní trekingový batoh Wisport + ultrapower šátek na hadici | přežití | expedice | tábor | skauti | taktika | Cordura | Raccoon 45 l nebo 85 l

#ad
Wisport Original #ad - Jednoduše to vyzkoušejte! raccoon 85 – váš spolehlivý průvodce: tento trekingový batoh je vybaven mnoha kapsami, popruhy a poutky a nastavitelnou přihrádkou na víko, která rozšiřuje objem. Ať už celé dny trekkujete v horách nebo v lesích nebo také cestujete světem – tento batoh s dlouhou životností se bezpochyby stane tvým věrným a ideálním společníkem.

Objem a rozměry: > 85 litrů > 65 x 38 x 34 cm > 3, 2 kg > počet komor: 2 > počet kapes: 5 > 2 boční kapsy: každých 9 litrů > systém nošení fas plus ergonomicky nastavitelný s extra polstrovanými širokými ramenními popruhy > systém kompatibilní s Camelbak > Systém kompatibilního s popruhem MOLLE > Quick. 350 km od berlína ručně vyráběné ve známé manufaktuře wisport, splňují batohy i ty nejtvrdší požadavky pro skutečně každé vaše dobrodružství. Nabízí tak optimální úložný prostor pro všechny vaše vybavení, které jsou díky praktické konstrukci rychle uchopitelné.

SystémsystémsystémsystémsystémSystémSystém> Integrovaná pláštěnka. Ergonomický nosný systém se zesíleným bederním pásem odlehčuje zádům i při vysoké hmotnosti nákladu a zaručuje bezpečný tvar a stabilitu. Kvalita, záruka & udržitelnost: 5letá záruka výrobce a celoživotní servis. Super lehký, velmi robustní a odolný proti namáhání – ať už počasí nebo skála! Vodoodpudivá, rychle schnoucí a snadno se čistí. OriginÁlnÍ usa cordura 500 / 1000: hodně kopírováno a nikdy nedosáhlo – zde koupíš absolutně prémiový produkt.
ZnačkaWisport Original #ad
VýrobceWisport Original #ad
Výška13.39
Délka25.59
Hmotnost7.28
Šířka14.96
Číslo dílu11715