Top 10 Saugnapf Haken Badezimmer – Háčky na ručníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eowihor

#ad

Eowihor Háčky na ručníky, nástěnné háčky samolepicí z ušlechtilé oceli, 6 kusů lepicích háčků, kanceláře, držák na ručníky, bez vrtání, ideální do koupelny, toalety, kuchyně, stříbrné

#ad
Eowihor #ad - Snadná instalace není nutné vysekávat žádné otvory a ozdobená stěna se nepoškodí, aby se zcela držela na cíli, lepicí podložku lehce přitlačte, jednoduše stáhněte ochrannou fólii lepicí podložky a nalepte háčky na stěnu na hladký povrch stěny, počkejte 24 hodin a pak je připravena k použití.

Pozorpřed instalací háčků se ujistěte, že je povrch stěny čistý a suchý. Esteticky atraktivníelegantní design a vynikající zpracování tohoto háčku jsou umělecké dílo, které nezhoršuje krásu stěny, ale může přispět ke změně stylu místnosti. Rozmanité možnosti použití háčky na ručníky bez vrtání lze snadno připevnit na sklo, dřevo, deštníky, koupelnách, klobouky, oblečení, župany, kov, vysoušeče vlasů, kancelářích, dlaždice atd.

K zavěšení různých předmětů jako ručníky, skříních, keramiku, kuchyních, batohy atd. Vysoce kvalitní materiál vyrobeno z ušlechtilé oceli. Lze jej použít v ložnicích, klíče, šatnách atd. Perfektní pro úsporu místa. Háčky na ručníky eowihor jsou kompaktní a robustní bez deformace, což výrazně snižuje výskyt korozi, škrábanců, s dobrou odolností proti korozi a rzi, zbarvení a otisků prstů při každodenním používání.
ZnačkaEowihor #ad
VýrobceEowihor #ad
Výška1.77
Délka5.51
Hmotnost0.79
Šířka2.17
Číslo dílu102
Modelka102

2. MORCART

#ad

Háčky na šaty do obývacího, šatní háčky z ušlechtilé oceli, věšák na ručníky, MORCART 4 kusy samolepicích háčků na ručníky, háčky na župan, háčky na sovy, koupelna a kuchyň, háčky na stěnu, háčky

#ad
MORCART #ad - Iroké použití – doporučeno jako nástěnný držák na ručník, kabát, bundu, na hladkém povrchu z mramoru, oblečení, kalhoty, skla, keramiky, akrylu, dlaždic, tašku, deštník, sukně, kovu, dřevěné desky, klobouk, klíče, věci, šálu, PVC desky atd.

Odolná vůči korozi a korozi – ušlechtilá ocel sus 304 a stříbro kartáčované. Vysoká nosnost – díky samolepicí schopnosti lze tento vysoce výkonný háček pevně připevnit na stěnu nebo skleněný povrch atd. Doporučení po 24 hodinách, očistěte stěnu a udržujte povrch v suchu, závěsné předměty jsou lepší. Zabraňte tomu, aby tento háček zrezivěl a korodoval. Roztomilý háček na sovy – patentovaný design značky morcart. Dodá vašemu domovu mnoho zajímavých barev.

Pro zavěšení předmětů o hmotnosti až 5 kg pro maximální nosnost. Vodotěsný design také zabraňuje tomu, aby silná přilnavost byla slabá. Demontovat? jednoduše zahřejte lepicí podložku a odstraňte ji řezačkou beden z okraje. Roztomilý design sovy je nejlepším dárkem pro děti a milovníky sov. Snadná instalace a vrácení zboží – jednoduše stáhněte ochrannou vrstvu na zadní straně, nalepte ji do požadované polohy.
ZnačkaMORCART #ad
VýrobceMORCART #ad
Výška0.08
Délka2.44
Hmotnost0.35
Šířka2.36
Číslo díluCU26J-407
ModelkaCU206CF407

3. HAKENSCHMIEDE

#ad

Držák na ručníky bez vrtání – sada 2 ks – samolepicí háčky, háčky na ručníky, stylové háčky na stěnu jako extra silné lepicí háčky černé, koupelnová ocel, HAKENSCHMIEDE

#ad
HAKENSCHMIEDE #ad - Vysoce kvalitní materiály – naše koupelnové háčky jsou vyrobeny z nerezové oceli a ve spojení s extra silným 3M vysoce výkonným lepidlem zajišťují perfektní držení.

Snadná instalace – samolepicí háčky na šaty na stěnu bez vrtání, samolepicí háčky se lepí na všechny čisté povrchy koupelny. Isté linie a minimalistický design propůjčují našemu držáku Towel Holder nadčasovou eleganci. Ideální koupelnové doplňky. Stylový a luxusní design – funkčnost a krása jdou ruku v ruce. Rozmanité možnosti použití – ať už v kuchyni nebo koupelně, kanceláři nebo šatně, naše nástěnné háčky lze libovolně použít a přesvědčí svou dlouhou životností a flexibilitou.

Háček bez vrtání – 2 kvalitní, stylové háčky k nalepení přesvědčí silnou přilnavostí a osvědčeným klasickým designem; perfektní jako držák na ručníky v koupelně.
ZnačkaHAKENSCHMIEDE #ad
VýrobceEinzelunternehmen Christian Axt #ad
Výška1.18
Délka1.77
Hmotnost0.33
Šířka1.77
Modelka170000

4. Bateya

#ad

Držák na ručníky do koupelny a kuchyně, není nutné vrtání stříbrný, háčky na ručníky z ušlechtilé oceli, 4 kusy samolepicí svorky na ručníky

#ad
Bateya #ad - Moderní dekorace hladký kovový vzhled se velmi dobře hodí pro váš moderní dům a učiní váš obytný prostor krásným a uklizeným. Lze je použít jako háčky na ručníky, háčky na osušky, háčky na kuchyňské utěrky nebo háčky na ručníky venku atd.

Stěna nebo sklo se také nepoškodí. Samolepicí držák na ručníky z ušlechtilé oceli je samolepicí a lze jej jednoduše připevnit na jakoukoli rovnou plochu bez vrtání otvorů nebo upevňovacích šroubů, aniž by došlo k poškození stěny nebo skla. Použití ideální volba pro utěrky, ručníky nebo hadry.

Samolepicí design držák na ručníky z ušlechtilé oceli je samolepicí a lze jej bez problémů upevnit na jakýkoli rovný povrch, bez vrtání otvorů nebo montáže upevňovacích šroubů. Materiál proti rzi povrch z kartáčované ušlechtilé oceli, perfektní odolnost proti každodennímu poškrábání, korozi a rzi.
ZnačkaBateya #ad
VýrobceBaTeYa #ad
Hmotnost0.57
Číslo díluKSNX0143
ModelkaKSNX0143

5. LJLink

#ad

Kuchyně, ložnice, LJLink 2dílný držák na ručníky černý samolepicí háček koupelna ušlechtilá ocel háček plášť ručník klíč nástěnný hák kulaté háčky do koupelny, kanceláře

#ad
LJLink #ad - Samolepicí háčky 3m: 2 kusy háčků na ručníky s lepidlem 3M jsou z ušlechtilé oceli. Tip: lepicí háčky se nehodí na štukové stěny, dlaždic atd. Dřeva, stěny tapety nebo nerovné stěny! Můžete je nalepit na povrch skla, kovu, PVC, aby snadno nespadly.

Snadná instalace: nemusíte vrtat, ale pouze stáhněte ochrannou vrstvu na zadní straně háčku a vložte na požadované místo. Silná nosnost: silná lepivost a chrání před vodou, snadno drží 5 kg. Ušlechtilá ocel sus304: materiál z ušlechtilé oceli zaručuje kvalitu a životnost kulatých nástěnných háčků, je odolný vůči korozi a korozi. Nemusíte si dělat starosti, kdy spadne. Lze také beze zbytku odstranit, na dveře a kancelář, do kuchyně, na toaletu, perfektní do koupelen, chodbu atd.
ZnačkaLJLink #ad
VýrobceLJLink #ad
Hmotnost0.24

6. ZUNTO

#ad

Zunto samolepici drzak 4 ks

#ad
ZUNTO #ad - Nosnost: maximální zatížení činí 8 kg. Snadná instalace: jednoduše stáhněte ochrannou fólii lepicí podložky a nalepte háčky na stěnu na hladký povrch stěny. Iroké použití: použitelné na dřevo, latex, dlaždice, sklo, dveře do koupelny, stěnu, kuchyň a jiné hladké stěny. Pozor: před instalací háčků do koupelny se ujistěte, že je povrch stěny čistý a suchý. Materiál: ušlechtilá ocel sus 304, ručně leštěná povrchová úprava z ušlechtilé oceli, odolává každodennímu poškrábání, zmatnění.
ZnačkaZUNTO #ad
VýrobceZUNTO #ad
Výška1.18
Délka1.77
Šířka1.77
Číslo díluSUS304
ModelkaSUS304

7. Auxmir

#ad

Nerezový, Auxmir Držák na ručníky 5 kusů háčků na ručníky z ušlechtilé oceli lepicí háčky na šaty háčky samolepicí bez vrtání, stříbrné, ideální do koupelny, kanceláře, kuchyně, toalety

#ad
Auxmir #ad - Tapety s texturami se nedoporučují, ložnice, kuchyně, karavanu atd. Silná nosnost: lepicí páska nabízí maximální nosnost až 5 kg. Můžete bez problémů zavěsit ručník, deštníky atd. Snadná instalace: samolepicí lepicí pásky, nejsou nutné žádné nářadí ani šrouby.

Praktický a moderní design: elegantní a moderní háčky na ručníky se harmonicky začlení do každého prostoru, šetří místo a dodají vašemu domovu nádech stylu, funkčnosti a pořádku. Jednoduše stáhněte ochrannou vrstvu lepicích háčků na zadní straně a nalepte ji na hladký povrch. Hodí se pro všechny druhy mokrého nebo suchého prostředí; kvalita a životnost lze dobře zaručit. Nezavěšujte prosím nadváhu, čepici, klíče, župan, klobouky, tašky, drahé nebo křehké zboží. Iroké použití: můžete je nalepit na hladké, protože by jinak mohly spadnout nebo poškodit stěnu.

Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel: háček na ručníky auxmir je kompletně vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli SUS304, voděodolný, nerezový a snadno se udržuje. Lepicí háčky auxmir se výborně hodí do vaší koupelny, jako jsou dlaždice, mramor, kanceláře, nerezová ocel, dřevo, obývacího pokoje, tvrdé povrchy, sklo, latexová barva na stěnu atd. Pro zajištění lepší přilnavosti doporučujeme nechat ho 24 hodin odpočívat, než použijete háček.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Hmotnost0.17
Číslo dílu102
Modelka102

8. KATELUO

#ad

KATELUO 24 kusů samolepicích lepicích háčků, průhledné háčky, závěsy, háčky na ručníky do kuchyně, koupelny, na stěnu a strop, max. 10 kg

#ad
KATELUO #ad - Vysoká kvalita: není nutné vrtání, unese každý prvek o hmotnosti do 10 kg, nepoškozuje stěnu ani sklo. Vodotěsné a odolné vůči oleji: 24 kusů samolepicích lepicích háčků, voděodolné, odolné vůči oleji, opakovaně použitelné, nezanechává stopy při odstraňování.

Snadná aplikace: odstraňte ochrannou fólii, vyčistěte a osušte hladký podklad, pevně přitlačte háček na podklad a odstraňte případné vzduchové bubliny hladícími pohyby. Díky čirému a silnému pvc materiálu jsou háčky téměř neviditelné, velikost: 60 mm D * 60 mm Š. Po krátkém zaschnutí fénem lze vypraný lepicí háček znovu použít. Iroké použití: vhodné na dřevo, mléčné sklo, sklo, keramické dlaždice, mřížku na sklo, kov, akryl a jiné tvrdé rovné povrchy. Opakovaně použitelné: lepicí plochu jednoduše omyjte vodou.
ZnačkaKATELUO #ad
VýrobceKATELUO #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluTOMPOL-0602-1449-15
ModelkaTOMPOL-0602-1449-15

9. Aikzik

#ad

Aikzik 4 ks samolepicí háčky na ručníky, 304 háčky na župan z ušlechtilé oceli háčky na stěnu koupelna a kuchyň věšák na ručníky bez vrtání, černý

#ad
Aikzik #ad - Silná nosnost: silná lepivost a chrání před vodou. Počkejte prosím 24 hodin, než něco umístíte. Bez vrtání: není nutné vrtání, nepoškozuje stěnu nebo sklo.

Iroké použití: univerzální háčky jsou multifunkční v kuchyni, koupelně a domácnosti na utěrky, župan, plast, oblečení. Materiál: vyrobeno z nerezové oceli a kartáčované, aby byla zajištěna dlouhá životnost a spolehlivost. Vhodné pro hladké povrchy jako dlaždice, osušky, sklo atd. Dřevo, hadry, není vhodné pro malování stěn. Stylový design: elegantní design háčků na ručníky opticky pozvedne každou koupelnu nebo kuchyň a podporuje moderní a nadčasově elegantní atmosféru.
ZnačkaAikzik #ad
VýrobceAikzik #ad
Výška1.77
Délka1.77
Hmotnost0.51
Šířka1.77
Číslo dílu102
Modelka102

10. EOSWRU

#ad

Do kuchyně,, samolepicí háčky na stěnu, EOSWRU Samolepicí háčky, víceúčelové lepicí háčky, transparentní, bez vrtání max. 10 kg, 30 kusů lepicích háčků, bezešvé vodotěsné a odolné proti oleji

#ad
EOSWRU #ad - Jednoduchá instalace bez nehtů: bezešvé lepicí háčky potřebují jen několik kroků k dokončení instalace během několika sekund. Vysoce kvalitní materiály: samolepicí háčky jsou z ušlechtilé oceli a pvc, postříkání mokrém stěnách zůstávají naše bezešvé lepicí háčky silné, běžné lepicí háčky při kontaktu s vodou odpadnou.

Háčky můžete jednoduše připevnit na jakýkoli hladký povrch stěny, kov, sklo, jako jsou dlaždice, ložnici, koupelně, ušlechtilá ocel. Ale nedoporučuje se pro malování stěn a tapet. Také při vodě a oleji, ideální pro dlouhodobé používání. Jednoduše odstraňte ochrannou fólii ze samolepicí zadní strany, přitlačte háčky na stěnu bez hřebíků a hladícími pohyby odstraňte vzduchové bubliny. Stropní háčky bez vrtání lze otáčet o 180° a používat je po horizontálním a vertikálním použití, háčky na ručníky extra silné ohýbání velikosti max.

Hooks home storage hooks. Lze použít také jako háček do koupelny k zavěšení ručníků, kabátu, klíčů, vánočního osvětlení, tělových kartáčů atd. Vhodné pro různé povrchy: sada s 30 kusy těžkých háčků se často používá v kuchyni, dřevěné dveře, obývacím pokoji. Poté zavěšené předměty 24 hodin pro dlouhou životnost. Víceúčelové háčky na domácí skladování: tyto samolepicí kuchyňské háčky jsou ideální pro zavěšení kuchyňského nádobí, klobouku, ručníků, županů, vánočních věnců atd.
ZnačkaEOSWRU #ad
VýrobceEOSWRU-DE #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.33
Šířka0.98
Číslo dílu0001
Modelka123