Top 10 Schwanenhals Lampe Klemmbar – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EYOCEAN

#ad

Lampa s funkcí časovače, ochrana očí, EYOCEAN Stolní lampa LED s automatickým stmíváním, 80 cm stolní lampa upínací s nastavitelnou teplotou barev

#ad
EYOCEAN #ad - Co dostanete a zaručujete: 1x stolní lampa materiál: hliníková slitina v letecké kvalitě, matná černá povrchová úprava; 1x držák z hliníkové slitiny s kovovou svorkou; 1x adaptér GS délka: 71 in / 180 cm; 1x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. 80 cm super široká led světelná lišta nabízí stejný jas jako 80w žárovka, ultra široký zdroj světla: naše stolní lampa používá nejnovější LED technologii, žádné modré světlo a žádné oslnění, přírodní a směrový zdroj světla může pokrýt celý pracovní stůl.

Automatické stmívání a nastavitelná barevná teplota: vestavěný senzor okolního světla, který dokáže přizpůsobit stupeň jasu prostředí. Jas a teplotu barvy můžete také ručně nastavit pomocí dotykového ovládání podle potřeby. 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční příslib EYOCEAN bezstarostný po nákupu. Teplé světlo může lidi uvolnit a zpříjemnit, díky chladnému světlu se lidé soustředí a efektivněji pracují.

Funkce paměti si zapamatuje vaše poslední nastavení, není nutné resetovat. Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. Ochrana očí, měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. AsymmetrickÝ optickÝ design: zabudovaných 160 led čipů šetrných k očím 80 studená bílá, 80 teplých světla, eliminuje odrazy obrazovky, asymetrický optický design pro profesionály s více obrazovkami, které produkují většinu běžných stolních lamp a osvětluje pouze pracovní prostor.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška37.01
Délka2.36
Hmotnost4.01
Šířka32.28
Číslo dílu004
Modelka004

2. EYOCEAN

#ad

EYOCEAN LED lampa na psací stůl, nastavitelný jas a teplota barvy, otočné rameno architektonická lampa, duální světelný zdroj, kancelářská stolní lampa, pracovní světlo, ochrana očí, upínací svítidlo,

#ad
EYOCEAN #ad - Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, vrátí se do posledního režimu osvětlení. 5 stupňů jasu a 5 barevných teplot od 3000 k do 5500 k, nastavitelný jas a teploty barev – design se dvěma zdroji světla, hraní, hobby, který pokrývá celý váš psací stůl, tvoření atd.

Energeticky úsporné a co dostanete – vysoce účinné 98 + 56 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky. Péče o oči, kreslení, ideální pro každou příležitost: čtení, práce, rovnoměrný světelný výkon, žádné blikání a oslnění.11 x upínací světlo na psací stůl materiál: prémiová hliníková slitina v letecké kvalitě s tenkou, 8 metru, kartáčovanou povrchovou úpravou, 1 x CE adaptér délka síťového kabelu 1, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vysoký cri 90 obnovuje skutečnou barvu objektů.

Flexibilní lampa na psací stůl s dlouhým ramenem – tříosý design a volně nastavitelný úhel, otočná světelná hlava, se kterou můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb. 4 přednastavené režimy osvětlení a funkce časování – 4 přednastavené režimy osvětlení často používají a rychle přepínejte, abyste je přizpůsobili vašemu scénáři použití. Extra široké kovové klipy, což šetří místo na psacím stole. Nastavte funkci časovače, pokud chcete spát, světlo se po nastaveném čase automaticky vypne.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEyocean #ad
Výška47.24
Délka1.97
Hmotnost0.79
Šířka1.38
ModelkaCLED-2600C

3. EYOCEAN

#ad

Upínací lampa s paměťovou funkcí a funkcí časovače, Eyocean LED lampa na ochranu očí, lampa na psací stůl, lampa s husím krkem, nastavitelné stmívání a teploty barev, kancelářská stolní lampa, 12 W,

#ad
EYOCEAN #ad - Funkce paměti, když lampu zapnete, režim čtení – naše architektonická lampa má paměťovou funkci, vrátí se do posledního režimu osvětlení. Měkký světelný zdroj, flexibilní lampa na psací stůl s husím krkem – jednoduché ovládání se čtyřmi tlačítky, žádné blikání a oslnění. 1 x upínací světlo na psací stůl, zabudovaná automatická vypínání 10/40 minut, nikdy neztrácejte elektřinu tím, co dostanete – Vysoce účinné 84 LED diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Extra široké kovové klipy, 3 cm stolní desku. Energeticky úsporné, 1 x napájecí zdroj ce délka síťového kabelu 1, 8 metru, že zapomenete vypnout světlo. Péče o oči, nastavitelné teploty barev – 34 cm hlava lampy, plynulé stmívání, ideální pro každou příležitost: čtení, rovnoměrná světelná účinnost.

Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, silná svorka podporuje až 5, kompatibilní s nástěnnými spínači a inteligentními zástrčkami – extra široké kovové klipy, což šetří místo na psacím stole. Plynulé stmívání, nastavitelné teploty barev od 3000 k do 5500 K s paměťovou funkcí, hobby, práce, hraní, kreslení, tvoření atd. Flexibilní husí krk o 360°, úhel volně nastavitelný pomocí kterého můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb. Tyřtlačítkové dotykové ovládání, snadné ovládání.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceCep #ad
Výška8.58
Délka13.4
Hmotnost2.38
Šířka13.39
Číslo dílu196B
ModelkaCLED-0196C
Záruka180-denní záruka vrácení peněz a záruka 24 měsíců eyocean bezstarostná po prodeji.

4. Lepro

#ad

3 barvy a 5 stupňů jasu, stmívatelná s USB přípojkou, Lepro Stolní lampa, stolní lampa, ochrana očí, 15 W, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, stolní lampa, LED stolní lampa, 3000 K-6500 K, 655 lm

#ad
Lepro #ad - 1× led lampa na psací stůl, 1× 10 v/2 a ce síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.

S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a. Práce, prodloužená životnost. Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, čtení, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, učení, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, spaní atd. Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu.

Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, jako např. Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, 5 metru, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, perfektní pro dospělé a děti. Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání. Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

5. Neatfi

#ad

4 stupně jasu, 117 SMD LED, barevná teplota 6500 K, profesionální pracovní světlo pro domácnost neCCT se svorkou, stmívatelná, Neatfi XL LED stolní lampa 2 200 lumenů, 24 W, černá

#ad
Neatfi #ad - Komfort očí – pokroková technologie ochrany očí minimalizuje zatížení a zaručuje dlouhotrvající komfort při čtení a práci. Ekologická a skladná – vynikající led technologie zajišťuje energetickou účinnost, zatímco štíhlý design maximalizuje pracovní prostor.

Ekněte bolesti hlavy a únavu a užívejte si delší, příjemnější pracovní sezení. Perfektní pro velké pracovní plochy, které osvětlují velkou zónu 51 cm. Vychutnejte si uspořádaný psací stůl. Ideální pro úkoly jako čtení, kreslení, tak pro amatéry, aby bylo zajištěno, že každý detail je viditelný a dobře osvětlený. Přizpůsobte si světlo svému úkolu a zajistěte maximální produktivitu a komfort. Profesionální osvětlení – vyvinuto jak pro profesionály, malování, se 117 led světly smd, kutilství, šití a další detailní práce.

Přizpůsobitelné a uživatelsky přívětivé – vyberte si ze 4 stupňů jasu 100%, 75%, 50% nebo 25% a přizpůsobte si pomocí flexibilní svorky pro optimální úhel osvětlení. Záruka spokojenosti – pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s nákupem, kontaktujte nás a my to napravíme! Kompletní tříletá 3 záruka je zahrnuta.
ZnačkaNeatfi #ad
VýrobceNeatfi #ad
Výška32.28
Délka37.4
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo dílu9501LED
Modelka9501LED

6. KableRika

#ad

Světlá stolní lampa, svorkovatelná pro domácí kancelář, LED stmívatelná, KableRika Stolní lampa s dvojitou hlavou, lampa s husím krkem se 4 barevnými režimy a jasem, ochrana očí, moderní kancelářská

#ad
KableRika #ad - Jasný, které lze plně vysunout až na 68 cm a nabízí dostatek světla pro velké pracoviště, ideální pro široké zakřivené monitory, široký rozsah osvětlení a ideální pro více úloh led lampa na psací stůl pro domácí kancelář má dvě tyče, dva monitory nebo psací stůl ve tvaru L. Super energeticky úsporné a pohodlné osvětlení stolní lampa s ochranou očí se svorkou poskytuje rovnoměrně měkké, cri>90 a chrání vaše oči před únavou.

16 kombinovaných režimů osvětlení a funkce časovače na 30 minut led stolní lampa nabízí jemné přepínání 4 barevných teplot 3000 k – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, abyste si mohli přizpůsobit požadované kombinované režimy. Kovová svorka zabírá málo místa a podporuje maximální šířku psacího stolu 4, 5 cm, 5 cm. Díky citlivému ovládacímu panelu na předním dotyku jsou tlačítka viditelná a snadno ovladatelná, studium atd. Pokud složíte tyče lampy jako boční lampu, můžete se více soustředit na příslušnou oblast práce/práce. Vybaveno kvalitními žárovkovými kuličkami, rozptýlené světlo bez oslnění nebo blikání, spotřebuje o 85 % méně energie než běžné žárovky.

Prostorově úsporná samostatná svorka a vysoce flexibilní husí krk s oddělenou c svorkou lze vysokou stolní lampu namontovat v libovolném směru. Dné nepořádné kabely a snadno se dotýkají předních tlačítek stolní lampa kablerika s dvojitou hlavou led má minimalistický, perfektní pro práci, kompletně černý design se skrytými kabely, když sedíte na monitoru, čtení, který je stylovým doplňkem pro pracovní prostor. Dlouze stiskněte tlačítko zapnutí, aby se aktivovala 30minutová funkce automatického vypnutí přerušení dlouhým stiskem, dokud kontrolka jednou nezačne blikat, dokud lampa dvakrát neblikne.
ZnačkaKableRika #ad
VýrobceKableRika #ad
Výška24.8
Délka1.97
Hmotnost1.98
Šířka26.77
Číslo díluEP-24V-670
ModelkaEP-24V-670

7. LASTAR

#ad

Architektonická lampa s dotykovým ovládáním a časovačem do práce,, ochrana očí, LASTAR LED lampa na psací stůl s dálkovým ovládáním, stmívatelná, 82 cm, s husím krkem, 24 W, lampa na psací stůl

#ad
LASTAR #ad - Pro větší pohodlí podporuje lampa také Smart Plugs. S dálkovým ovládáním led lampy nemusíte ani opustit své sedadlo, abyste nastavili jas nebo teplotu barev. Víceúhlové nastavení: naše stolní lampa na počítač je perfektní kombinací flexibility a funkčnosti. Poloha lampy se řídí podle vašich potřeb a kovová svorka nastavitelná o 360° usnadňuje upevnění na jakýkoli povrch.

Silná ochrana očí: stolní lampa lastar se svorkou je vyrobena z hliníkové slitiny a materiálu abs. Teplota barvy se pohybuje od 3000 k – 3800 k-4500 k-5500 k a jas lze nastavit od 5 % do 25 %–50 % – 75 % – 100 %, takže si můžete osvětlení přizpůsobit vašim potřebám. Tato stolní lampa pro domácí kancelář se velmi dobře hodí pro kancelářské práce, učení a umělecké tvoření. Alternativně můžete použít dotykové ovládání pro dosažení hmatového zážitku. Různé režimy osvětlení: led lampa na psací stůl lastar s klipem, má 5 režimů osvětlení a 5 stupňů jasu.

Nosník lampy je nastavitelný mezi 0 a 180°, malování, šití, architektonické kreslení, design, takže si můžete osvětlení přizpůsobit vašim potřebám. Ať už pracujete, hrajete hry nebo relaxujete, čtete, můžete jednoduše přepínat mezi různými režimy stisknutím tlačítka. Led lampa na psací stůl kromě toho disponuje nočním světlem a praktickými funkcemi časovače a zajišťuje tak uklidňující spací prostředí. Počítačové svítidlo nabízí čtyři přednastavené režimy osvětlení.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLastar #ad
Výška12.95
Délka0.98
Šířka11.42
Číslo díluDL024
ModelkaDL024

8. brightower

#ad

Svorkovná, 24 W, denní světlo s dálkovým ovládáním, stolní lampa, LED stmívatelná, kancelářská stolní, 80 cm, husí krk, ochrana očí, pro domácí kancelář, brightower Stolní lampa s dvojitou hlavou

#ad
brightower #ad - Ultra široká, ideální pro kancelářské práce, čtení, malování, velká a světlá 80 cm dotyková kancelářská stolní lampa nabízí o 300 % širší oblast osvětlení než běžné lampy a osvětluje celou vaši pracovní oblast. Flexibilní design husího krku o 360° husí krk této stolní lampy lze otáčet o 360°.

Podržte obě horní tlačítka dálkového ovládání současně po dobu 2 sekund, aby se spojení uzavřelo. Ochrana očí, úspora energie, dlouhá životnost tato lampa pro denní světlo disponuje pokrokovou technologií soft-light. Robustní stojan podporuje stolní desky o tloušťce až 6, kterou lze vysunout až o 180 stupňů, 5 cm. 196 vysoce kvalitních led perel vyzařuje přirozené světlo bez blikání a snižují tak vizuální únavu a stres. Upozornění: před použitím dálkového ovládání je nutné spárování. Design s dvojitou hlavou a úspora místa: stolní lampa je vybavena dvojitou hlavou, úhel světla můžete volně nastavit.

Stolní led lampy jsou energeticky účinnější než běžné osvětlení a mají normální životnost 50 000 hodin. Můžete flexibilně nastavit požadovanou výšku a zvolit různé úhly osvětlení, neváhejte nás kontaktovat. Dálkové ovládání a dotykové ovládání stolní lampa brightower led se dodává s bezdrátovým dálkovým ovládáním a dotykovými tlačítky, takže si můžete vybrat nejvhodnější režim rychleji a přenosněji. Stolní lampu lze snadno upevnit na stůl a nezabírá téměř žádné místo na stole.
Značkabrightower #ad
Výrobcebrightower #ad
Výška17.52
Délka13.03
Hmotnost2.87
Šířka2.52

9. LIBORA

#ad

LED lampa na psací stůl, šetrná k očím, černá, lampa na psací stůl, stmívatelná lampa na psací stůl se 3 barvami a 10 stupni jasu, lampa na psací stůl

#ad
LIBORA #ad - Lampa je vyrobena z hliníkové slitiny a ABS, má velmi dlouhou životnost. Má 3 stupně teploty barvy: teplé světlo 2700 k, teplé bílé světlo 4500 K a studené světlo 6500 K. Stolní lampa může být napájena přes USB port notebooky/PC/PowerBank/USB adaptér.

Flexibilní design husího krku a dlouhá životnost s husím krkem potaženým silikonem, abyste dosáhli nejlepšího osvětlení. Kvalitní servis naše exportní produkty jsou 100% testovány na kvalitu. Každý režim osvětlení nabízí 10 stupňů jasu. Díky tomuto flexibilnímu designu husího krku můžete volně nastavit výšku a zvolit různé úhly osvětlení, což vede k lepšímu odvádění tepla a prodlužuje životnost lampy. Ochrana očí a funkce ukládání stolní lampa je vybavena vysoce účinnými energeticky úspornými led diodami, které nemihotají a neoslňují, aby se zabránilo namáhání očí způsobenému plápolajícím nebo ostrým světlem.

Usb připojení a robustní držák lampa pro denní světlo nabízí usb připojení pro zvýšenou mobilitu. Dá se jednoduše připevnit na psací stůl a nezabere téměř žádné místo. Nabízíme vám vyhrazený servis. Světelná deska je vyrobena z kvalitního hliníku, který lze otáčet o 360°. Pokud narazíte na problémy během používání, neváhejte nás kontaktovat.
ZnačkaLIBORA #ad
VýrobceLIBORA #ad
Výška28.35
Délka3.15
Hmotnost1.43
Šířka1.97
ModelkaYTDL-501

10. Lithomy

#ad

Stmívatelná, 24 W dvojitá hlava stolní lampa s klipem, 1500 lumenů, stolní lampa s dálkovým ovládáním, ochrana očí, 4 barevné teploty a 5 stupňů jasu, Lithomy LED lampa na psací stůl

#ad
Lithomy #ad - V kombinaci s ultra širokým 24w 1500 lm led světelným panelem lze roztáhnout až 77 cm a výšku může dosáhnout 78 cm. Snižuje únavu očí o 100 % a pomáhá vám lépe se soustředit na práci nebo studium. Perfektní pro práci s více monitory, domácí kanceláře, studia, kterou lze otáčet o 360°, hraní a další.

Funkce plynulého stmívání může nabídnout 20 režimů osvětlení, aby vyhovovala vašim různým potřebám osvětlení. Stolní lampa spotřebuje méně energie, vytváří méně tepla, šetří energii a lze ji používat po mnoho let bez výpadků. Extra velká led lampa na psací stůl s dvojitou hlavou tato 77 cm široká stolní lampa má design s dvojitou hlavou, velké psací stoly, čtení, kreslení, počítače, takže úhel světelného paprsku lze nastavit podle libosti. Má 4 barevné teplotní režimy 3000 k-6000 k a 5 stupňů jasu 20 % – 100 %.

Perfektní design design stolní lampy s dvojitou hlavou, skládací rameno husí krk a široká svorka. Základnu otočnou o 360° lze připevnit na jakýkoli vertikální nebo horizontální povrch o šířce až 2, 76 palce. Cri>95 činí barvy živější a přesnější, 5/1/2 hodiny a v plánovaných časech ji vypnout, vytváří příjemné a realistické světlo a zabraňuje závratím. Tato stolní lampa má extrémně dlouhou životnost a vydrží až 50 000 hodin. Obě hlavy lampy lze pro práci také složit a směr hlavy lampy lze podle potřeby upravit.
ZnačkaLithomy #ad
VýrobceLithomy #ad
Výška3.15
Délka20.87
Šířka6.69