Top 10 Sprühwachs auto – Autoleštidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Meguiar's

#ad

Meguiar's D15601 Detailer Synthetic X-Press sprej vosk ve spreji 3. 78 l

#ad
Meguiar's #ad - Podle směrnic VOC. Nanášejte, setřete. Lesk a ochrana během několika sekund. Možnost aplikace na suchém a mlhovém laku. Hotovo. Zpracování je možné i na přímém slunci. Transparentně schne i na otevřeném pórovém plastu, žádné bílé zbytky. Speciálně sladěné složení s hydrofobní polymerovou technologií.
ZnačkaMeguiar's #ad
VýrobceMeguiar's Car Care Products #ad
Výška7
Délka4.4
Hmotnost8.4
Šířka11.45
Číslo díluD15601
ModelkaD15601
ZárukaNo

2. SONAX

#ad

SONAX 06183000 Profiline Actifoam Energy 1L

#ad
SONAX #ad - Vhodný také na plochy polepené fólií. Koncentrát, pro min. 50 vozidel. Příjemně voňavý, ph neutrální s nejlepší materiální snášenlivostí. Ideální jako autošampon, odstraňovač hmyzu a čistič ráfků. Silný čistič s vysokou pěnivostí.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSonax #ad
Výška9.96
Délka3.31
Hmotnost2.45
Šířka3.31
Číslo dílu06183000
Modelka06183000
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. ADBL

#ad

ADBL Syntetický vosk ve spreji Syntetický Detailer Rychlý vosk do auta 1 l 1 litr

#ad
ADBL #ad - Výrobky adbl jsou extrémně uživatelsky přívětivé a lze je úsporně dávkovat. Inovativní výrobní technologie z evropy: kvalita se snoubí s cenou. Adbl synthetic spray wax: vosk ve spreji sestávající z polymerů – vyznačuje se velmi snadnou a rychlou aplikací – šetrný ke všem vnějším povrchům | Vůně: Bubblegum – budete ho milovat.

Následně rozetřete měkkým hadříkem z mikrovlákna a druhou vyleštěte. Nyní s originální canyon trigger! zapečetění sprejovým voskem s extrémním perleťovým efektem | chrání lak před opětovným znečištěním a povětrnostními vlivy | Vyplňuje malé nerovnosti | Lze použít jako samostatný produkt nebo osvěžit dříve nanesené povrchové úpravy.

Lesklá booster: obsahuje aditiva zesilující lesk, které rozzáří a uchovají vaše vozidlo v novém lesku! Použití: nastříkejte na čistý a suchý lak. Nemusíte se nic vzdát.
ZnačkaADBL #ad
VýrobceADBL #ad
Výška5.51
Délka11.02
Šířka7.09
Číslo díluSSW-Z

4. SONAX

#ad

č. zboží 02875000, SONAX PROFILINE BrilliantShine Detailer 5 litrů konzervační prostředek ve spreji a zesilovač lesku pro nejrychlejší povrchovou úpravu laku

#ad
SONAX #ad - Osvěžuje ošetření voskem, zlepšuje hloubku barvy a dodává laku jemný a hebký povrch. Při dodání vozidel, k odprašování ve výstavních prostorách nebo k poslední úpravě po předchozím leštění. Snáší lakování. Rozsah dodávky: 1x sonax 02875000 profilinE BrilliantShine Detailer 5 litrů. Sonax výrobky pro péči o auto - made in germany – tím se třpytí, co nás hýbe.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSonax GmbH #ad
Výška9.06
Délka3.82
Hmotnost11.6
Šířka2.24
Číslo dílu02875000
Modelka02875000
ZárukaČ

5. Meguiar's

#ad

Meguiar's G210516EU Ultimate Liquid Wax auto vosk, 473 ml

#ad
Meguiar's #ad - Trvanlivá ochrana proti růstu: pokroková, čistě syntetická receptura nabízí dlouhotrvající ochrannou bariéru laku a současně zesiluje odraz pro neuvěřitelnou hloubku, lesk a lesk.

Bezpečný proti čirému laku: bezpečné a efektivní na všechny lesklé a čiré laky a lze jej nanášet ručně nebo pomocí leštičky s variabilní rychlostí, jako je lešticí stroj Meguiar's MT310 Dual Action. Snadno použitelný vosk: snadno se nanáší a otírá – dokonce i na přímém slunci. Vylepšená formule: vylepšená receptura nabízí lesklejší povrch, zvýšenou ochranu a větší efekt odperlování vody v jednom jednoduchém kroku. Efekt vodního odpadu: hydrofobní polymerová technologie zvyšuje povrchové napětí a zajišťuje tak spolehlivý efekt odperlování vody.
ZnačkaMeguiar's #ad
VýrobceMeguiar´s #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluG210516EU
ModelkaG210516EU
ZárukaNo

6. DR. WACK

#ad

250 ml, prvotřídní sprej na motocykly I vhodný pro všechny povrchy I Kvalitní péče o motocykl – Made in Germany, Dr. Wack, S100 lesklý voskový sprej s karnaubským voskem

#ad
DR. WACK #ad - Dr. Wack prémiová péče: již více než 45 let vyrábíme vysoce účinné a inovativní čisticí prostředky a čisticí prostředky pro auto, motocykl a jízdní kola ve vynikající kvalitě.

ExtrÉmnĚ dlouhÁ ochrana: s naším sprejovým voskem získáte zaručenou dlouhou ochranu před vlivy prostředí díky obsaženému karnaubskému vosku. Rychlejší čištění: se speciální kombinací účinných látek našeho voskového spreje můžete svůj motocykl rychle a snadno vyčistit i bez vody. Lak, kov, plast nebo chrom. Díky technologii Carnauba Booster lze vosk snadno zpracovávat.

Pro všechny povrchy: vosk na motocykl je vhodný pro všechny povrchy motocyklů, jako např. Tak lze odstranit i lehké olejové nečistoty. S100 lesklý voskový sprej: pro váš motocykl jen to nejlepší! se speciální recepturou našeho osvědčeného ošetření motocyklu dodáte všem povrchům dlouhodobou ochranu a vyšší lesk.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceDr. O.K. Wack Chemie GmbH #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost0.55
Šířka2.36
Číslo dílu2470
Modelka2470

7. Teroson

#ad

500 ml, Henkel Teroson WX 210 Multi vosk stříkání

#ad
Teroson #ad - Snadné stříkání pryžových dílů poskytuje matný lesk a svěží vzhled. Bez asfaltu. Vhodné pro dlouhodobou ochranu.
ZnačkaTeroson #ad
VýrobceHenkel AG & Co. kgaA #ad
Výška1.18
Délka1.18
Hmotnost1.04
Šířka3.15
Číslo dílu796107
Modelka796107

8. DR. WACK

#ad

Prvotřídní vosk na motocykl pro měsíce trvající efekt, 500 ml, Dr. Wack – Rychlý vosk na motocykl S100, lesk a ochrana laku I pro všechny laky a plasty I kvalitní péče o motocykl – vyrobeno v Německu

#ad
DR. WACK #ad - Pro váš motocykl jen to nejlepší! hydrofobní receptura ošetřování sprejem propůjčuje laku brilantní lesk a zajišťuje dlouhodobou ochranu před povětrnostními vlivy a vlivy prostředí.

Dokonale bez zbytků. Vosk na motocykl zaručuje dlouhodobé ošetření laku s neuvěřitelným efektem odperlování vody. Zanechává skvělý pocit hladkosti s jemným, hebkým povrchem. Držba laku a plastu lze během několika minut zpracovat na celý motocykl, barevné, aniž by docházelo k šmouhám. Od roku 1975 vyrábíme vysoce účinné a inovativní čisticí prostředky pro auto, motocykl a jízdní kola ve vynikající kvalitě. Pro všechny druhy laků metalické, nano a odolné proti poškrábání, lesklé fólie a plast. S rychlým voskem získáte zrcadlový lesk a viditelnou obnovu barvy.
ZnačkaDR. WACK #ad
VýrobceDr. Wack #ad
Číslo dílu2440
Modelka2440
ZárukaZáruka vrácení peněz

9. Aurum-Performance

#ad

Aurum-Performance® Profesionální lešticí hadříky na auto bez okraje ultra šetrné k laku – šetrně měkký lešticí hadřík z mikrovlákna, detaily, perfektní na leštění, stříkací vosk nebo zapečetění

#ad
Aurum-Performance #ad - Nejkvalitnější mikrovlákno v kombinaci se speciálním výrobním postupem činí tyto ručníky jedinečnými. Ultra šetrné k laku – tyto prémiové lešticí hadříky z mikrovlákna z mikrovlákna patří k nejšetrnějším hadříkům z mikrovlákna.

Bezkonkurenční – absolutní nutnost pro perfektní finiš. Politury a zapečetění – hadřík z mikrovlákna bez okrajů v profesionální kvalitě je ideální pro vyleštění povrchu, leštění, detailů a vosku. Díky tomu je s tímto lešticím hadříkem na auto zcela bezpečný i vysoce citlivý univerzální lak nebo klavírní lak. Mnohostranně použitelný – hadřík z mikrovlákna je díky vysoce vlasovým a měkkým mikrovláknům ideální také k čištění kokpitu a odstraňuje bez námahy prach a nečistoty.

Vhodné také pro vysoce citlivé displeje nebo klavírní lak. Vynikající absorpční kapacita a vysoce savá díky vláknové struktuře 500 GSM. Vlastnosti produktu – velikost šátku: 40 x 40 cm | barva: antracitová modrá | 500 gsm | ultra šetrný k laku: žádný šev, žádný okraj ušlechtilý| 70% polyester / 30% polyamid | speciálně pro čištění a péči o auto. Na celém povrchu se nenachází jediný šev ani okraj.
ZnačkaAurum-Performance #ad
VýrobceAurum-Performance #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost0.35
Šířka1.57
Číslo díluMF500

10. Shiny Freaks

#ad

Dr. Wack High End Spray Wax Detailer sada pro péči o auto: A1 High End Spray Wax zapečetění laku + aplikátor + ChemicalWorkz Edgeless Soft Touch utěrka z mikrovlákna 500 GSM | 3dílná úsporná sada

#ad
Shiny Freaks #ad - 500 gsm | 40 x 40 cm | 80 % polyester | 20 % polyamid | 100 % mikrovlákno. Nová formule 2022 – a1 high end spray wax: pro vaše auto jen to nejlepší! s inovativní hydrofobní recepturou našeho rozprašovacího přípravku dodáte Vašemu laku brilantní vysoký lesk a dlouhodobou ochranu před povětrnostními vlivy a vlivy prostředí.

Zapečetění laku je vhodné pro všechny druhy laků. Zanechává velmi hebký povrch. Všechny laky: ať už metalické, barevné, nano laky odolné proti poškrábání nebo lesklé fólie. Rychlé použití: péče o lak lze snadno a bez námahy zpracovat na celé auto během několika minut, aniž by došlo ke šmouhám.

Zpevnění: vosk na auto zaručuje dlouhodobé silné ošetření laku s neuvěřitelným efektem odperlování vody. Perfektní lesk: s péčí o vozidlo snadno získáte lesklý lesk a viditelnou obnovu barvy. Vosk nezanechává žádné bílé zbytky na plastových dílech. S lešticím hadříkem z mikrovlákna chemicalWorkz Edgeless Soft Touch v kombinaci s aplikátorem ručního vosku dosáhnete perfektního výsledku.
ZnačkaShiny Freaks #ad
VýrobceShiny Freaks #ad
Číslo dílu9150