Top 10 Thermoskanne 1 5 Liter Edelstahl – Dekantační karafy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Emsa

#ad

Emsa 515514 izolační konev Soft Grip

#ad
Emsa #ad - Kvalitní víko z ušlechtilé oceli s ručním ovládáním, přesné dávkování, 100 % těsné. Ideální do kanceláře a gastronomické podniky. Elegantní štíhlý tvar - úspora místa. Jedinečný x-safe izolační píst se zárukou uchování aromatu a top izolace. Ušlechtilá ocel 18/10 s úchytem Soft Grip: protiskluzový, bezpečný úchop.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška11.22
Délka5.9
Hmotnost1.36
Šířka4.92
Číslo dílu514499
Modelka85039

2. Blumtal

#ad

červená, 1000 ml, termoska bez BPA s uzávěrem Quick Tip – udrží nápoje teplé a studené celé hodiny, Blumtal Termoska – odolná proti rozbití a vytečení

#ad
Blumtal #ad - Konvici lze na přání také bez problémů naplnit studenými nápoji. Přitahuje pozornost na kávový stůl: Čajová konvice je k dostání ve 4 různých barvách.

Udrží dlouhou teplotu: termoska 1 l udrží teplé nápoje jako čaj nebo káva až 10 hodin teplé a zachovává si přitom čerstvou chuť. Zapínání quick tip: díky uzávěru quick tip je ovládání termosky jednou rukou absolutně bez problémů a umožňuje přesné ovládání na porci. Perfektní každodenní průvodce: konvice na kávu se snadno čistí, je odolná proti vytečení a kromě toho odolná proti rozbití. Vysoce kvalitní: termoska má objem 1 litr, neobsahuje BPA a je vhodná pro potraviny.
ZnačkaBlumtal #ad
VýrobceEverbrent #ad
Výška23
Délka15
Hmotnost1.39
Šířka15
ModelkaEB0027

3. Olerd

#ad

GetränkSchwarz, Tee, Wasser, Edelstahl Thermoskanne, Olerd Isolierkanne 1,5 L, Thermoskanne für Kaffee, doppelwandige Vakuum Kaffeekanne Teekanne

#ad
Olerd #ad - Keine andere thermokaraffe gibt ihnen diese art der reinigung oder Füllfähigkeit! Reaktionsschneller kundenservice und bonus Thermo-Kaffeespender Garantie - Wenn Sie mit Ihrer Thermo-Kaffeekaraffe nicht vollständig zufrieden sind, kontaktieren Sie uns sofort! Die große Öffnung dieses isolierten Kaffeespenders ermöglicht auch eine einfache Reinigung von Peezie.

Jeder spender, teespender, kann dieser thermospender sein: Heißwasserspender, den Sie benötigen, um Getränke Ihrer Wahl über Stunden warm oder kalt zu halten. Edelstahl qualität und design – dieser thermo-kaffeespender ist aus einer doppelwandigen innen- und außenseite hergestellt, der den Anforderungen des täglichen Gebrauchs standhält. Einhand-kaffee-ausgießen – kaffee ist ein luxus, der sich ohne schweiß öffnet. Getränke bleiben 6-8 Stunden heiß oder kalt. Aber das ist noch nicht alles. Dieser thermo-kaffeespender ist mit einer vakuumisolationstechnologie entworfen, die die Temperatur für jedes Getränk der Wahl einschließt, 5 l Kaffeekaraffe ist das wichtigste Kaffeegeschirr, um Geschmack und Frische zu jeder Gelegenheit zu erhalten.

Frischer kaffee und getränke für stunden – diese 1, das jeder kaffeefan braucht, um getränke stundenlang frisch zu halten. Dieser kaffee-spender besteht aus robustem Edelstahl, Heißschokoladenspender und natürlich auch ein Kaffeespender. Der einfache druckknopf dieses Kaffeespenders ermöglicht das einhändige Ausgießen von Kaffee, der das Trinken oder die Handhabung erleichtert. Nach jedem Gebrauch einfach mit einem Schwamm abwischen.
ZnačkaOlerd #ad

4. MIGHTYDUTY

#ad

Fitness zelená 1500 ml, na jógu, MIGHTYDUTY Termoska 610/800/1100/1500 ml, láhev z ušlechtilé oceli, teplá a chladivá, přenosná, vakuově izolovaná láhev na vodu, sportovní pohárek na vodu, 6-24 hodin

#ad
MIGHTYDUTY #ad - Více zdravé pitné vody, bezpečné a zdravé. Je protiskluzová, odolná proti opotřebení, dlouhá životnost a stolní deska je tichá. Vnitřní strana hrnku se skládá ze silikonového těsnicího kroužku bez zápachu, který nevychází s ústí hrnu.

Materiál: vyrobeno z potravinářské ušlechtilé oceli 18/8, které jsou odolné vůči oxidaci a korozi. Perfektní dárek & diy servis – vhodné pro doma, do školy, do fitness studia nebo na cesty. Protiskluzové dno: dno je vyrobeno z tpu pryže, která zvyšuje tření dna hrnku.

Dlouhodobá izolace: dvoustěnné, vakuově izolované prostředí zabraňuje přenosu tepla. Leak proof: speciálně vyvinutá čepice zabraňuje rozlití nebo vytékání. Dné škodlivé chemikálie, bez rzi nebo trhliny, která se nerozbije. Také skvělý dárek pro rodinu, do práce, kolegy, přátele. Lze udržovat v teple 6 – 24 hodin.
ZnačkaMIGHTYDUTY #ad
VýrobceMIGHTYDUTY #ad
Výška13.19
Délka3.74
Hmotnost1.76
Šířka0.01
Číslo díluFBA-ADK28-MTA

5. Esmeyer

#ad

Esmeyer Izolační konvice Thermoart 1,5 litru, stříbrná/černá, ušlechtilá ocel

#ad
Esmeyer #ad - Udrží nápoje teplé nebo studené po mnoho hodin. Roubovací víko s praktickým ovládáním jednou rukou. K dostání také s objemem 1, 0 litru a 2, 0 litru. Zabaleno ve fotokartonu, vhodné také jako dárek. Kabát z dvoustěnné, matné ušlechtilé oceli s nerozbitnou vložkou z ušlechtilé oceli.
ZnačkaEsmeyer #ad
VýrobceEsmeyer #ad
Výška11.02
Délka5.71
Hmotnost1.7
Šířka5.71
Číslo dílu290-071
Modelka290-071

6. Emsa

#ad

Nerezova ocel, Emsa 618101600 termoska 1000 ml

#ad
Emsa #ad - Rozsah dodávky: 1x izolační hrnek Emsa Senator, nerezová ocel. Hodiny chuti čerstvě uvařené kávy díky stálé teplotě a vzduchotěsnosti. Ideální pro pití teplých a studených nápojů s sebou; Šálky na pití s izolační vložkou jako víko; 100 procent těsné; Kontrolované lití díky praktickému uzavření Safe Loc. 12h horké / 24h studené; Žádné spálené prsty díky vysoké kvalitě; Vakuově izolovaná nerezová baňka. Snadné čištění láhve; ruční uzavření a pití pohár.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška11.81
Délka3.54
Hmotnost0.2
Šířka3.54
Číslo dílu618101600
Modelka618101600

7. Tiken

#ad

Silbrig, Tiken 1.5L Thermoskanne Edelstahl Doppelwandige Vakuumisolierung Isolierkanne Kaffeekanne

#ad
Tiken #ad - Unsere doppelwandige thermoskanne besteht innen und außen aus robustem 304 Edelstahl und verfügt über eine rutschfeste Silikonbasis. Bitte kontaktieren sie uns so schnell wie möglich und wir werden innerhalb von 24 Stunden einen zufriedenstellenden Kundendienst anbieten. Es ist langlebig, büro, wiederverwendbar, leicht zu reinigen und ideal für Zuhause, Restaurant, Hotel usw.

Wir sind so überzeugt von seiner qualität. Die vakuumisolationstechnologie von tiken hält die temperatur fest, einer Raumtemperatur von 20℃ und Wasser, wodurch die Temperatur nach 12 Stunde über 72 °C bleibt. Rillenauslauf und innere doppelte silikonringe sind erhältlich, die ein auslaufen beim Gießen von Wasser verhindern können. Unter der annahme einer starttemperatur von 95℃, das während der gesamten Testdauer unberührt bleibt. Bitte beachten sie, um geschmack und Frische zu bewahren, dass die Testergebnisse je nach Starttemperatur des Getränks und Füllstand der Karaffe variieren.

Unsere thermo-kaffeekanne verwendet einen Press-Down-Öffnungs-/Schließmechanismus. Unser auslaufsicherer deckel ist mit einer neuen isolierten und luftdichten Konstruktion ausgestattet, die beim Schließen immer an der richtigen Stelle verriegelt wird. Vor gebrauch vorheizen oder vorkühlen, um der Effekt besser zu sein. Mit aussgießtaste können Sie per ein Hand reibungslose bedienen.
ZnačkaTiken #ad
VýrobceTiken #ad
Výška9.57
Délka7.06
Šířka5.35

8. VETIN

#ad

12 h žáruvzdorná/18 h studená stříbrná, termoska na čaj s odnímatelným čajovým sítkem, konvice na kávu z dvoustěnné ušlechtilé oceli 304, izolační konvice s dřevěnou rukojetí, Termoska 1,5 l

#ad
VETIN #ad - Dné prasknutí, snadno se čistí. Perfektní pro dojíždění, takže se vaše ruce nespálí při horkých kapalinách. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás prosím co nejdříve. Ručně leštěné, žádný zápach, bez chemie, bez BPA, kancelář a na cesty. Robustní a dlouhá životnost – – termoska má protiskluzovou silikonovou základnu, která nabízí stabilitu.

Jednoduché a jednoduché! Použijte malý kartáček, který slouží také jako termočajová konvice, abyste konvici vyčistili bez těžko přístupných rohů a hran. Termoska je izolovaná, nárazuvzdorné a odolné vůči vysokým teplotám. To usnadňuje kontrolu teploty při pití a zabraňuje popálení teplotní čidlo měří teplotu páry. Design teploty – — nahoře na kávové konvici je ukazatel teploty kapaliny. Při nedostatku tekutiny v láhvi se mohou vyskytnout chyby. Díky vyjímatelnému čajovému filtru lze džbán z ušlechtilé oceli snadno plnit a čistit a díky širokému otvoru je čištění hračka. Snadné čištění – – izolační konvice má vyjímatelný čajový filtr, takže si můžete vychutnat šálek horkého čaje.

Super kapacita akumulace tepla – termoska se skládá z ušlechtilé oceli 304 + pp + vodotěsného silikonového kroužku, se čtyřmi vrstvami silné tepelné izolace + tři vrstvy vakuové izolační technologie, pro o 30 % větší tepelnou ochranu. Těsně a bezpečně proti vytečení – – víko termosky zabezpečené proti vytečení se silikonovým kroužkem v tepelně izolované a vzduchotěsné struktuře vždy správně zapadne, dřevěná rukojeť je příjemná v ruce a odolnější než dřevěná rukojeť, ani po obrácení nevyteče z naší izolované čajové konvice ani jedna kapka.
ZnačkaVETIN #ad
VýrobceVETIN #ad
Výška8.46
Délka5.31
Hmotnost1.76
Šířka5.31
ModelkaBWH-01

9. alfi

#ad

Alfi SKYLINE 1,5 l, izolační konvice z ušlechtilé oceli s hygienickou vložkou z tvrzeného skla, nerezová ocel mat, šroubovací uzávěr s pohodlným tlačítkem, ergonomická rukojeť, jednou rukou, ideální

#ad
alfi #ad - Horké nebo 24 hod. Obsah zůstává 12 hod. Premium od roku 1914: značka alfi je synonymem prémiových produktů s dlouhou životností, které jsou funkční a zároveň krásné. Studená.

Upoutá pozornost, jak barevně ladí k zařízení nebo záměrně kontrast. Prvotřídní izolační výkon s vložkou z tvrdého skla: termoska září vynikající izolací a podává kávu a čaj jako čerstvě připravené. Komfortní vylévání pohodlným tlačítkem: konvice umožňuje snadnou obsluhu. Designový kus pro domácnost: termoska je vyvinuta společně s designovou kanceláří Pearl Creative Design a těší se svým tvarově krásným designem i při vysokých nárocích na design.

Vysoce kvalitní materiály a dokonalost se setkávají s designem a požitkem. Moderní hra barev: tělo z ušlechtilé oceli je zaobleno odolným lakem a vyznává tak barvu. Kávu a čaj lze nalévat stisknutím tlačítka jednou rukou.
Značkaalfi #ad
Výrobcealfi #ad
Výška11.42
Délka5.31
Hmotnost2.2
Šířka6.5
Číslo dílu1321205150
Modelka1321205150
ZárukaZáruka výrobce.

10. Haosens

#ad

Dvouvrstvá vakuová konvice na kávu – elegantní design, dvoustěnná izolace červená, Haosens Termoska z ušlechtilé oceli 1,8 litru

#ad
Haosens #ad - Potravinářského silikagelu, které je odolné vůči teplu a chladu; víko a vnitřní těsnění jsou vyrobeny z potravinářského PP materiálu, který je bezpečný a zdravý bez obav z vysokých teplot a horka; povrch je galvanizovaný a lešticí design je okouzlující. Funkce: díky vysoce kvalitnímu a bezpečnému materiálu se náš produkt hodí k uchovávání velkého množství horkých a studených nápojů, jako je káva, čaj a mléko; vynikající výkon uchování tepla udrží vaše nápoje horké až 12 hodin nebo studené až 24 hodin účinek uchování tepla je ovlivněn okolní teplotou a množstvím nápojů uvnitř.

Materiál: vnitřek termosky je vyroben z vysoce kvalitní potravinářské ušlechtilé oceli 304 díky elektrolytickému broušení, resp. Vlastnosti: jedinečný vzhled, díky nimž je nejen jednoduchá termoska, rozmanité funkce a mnoho módních barev na výběr, ale také bytová dekorace a dobrý dárek pro přátele nebo rodinu.

Služby: staráme se o klid zákazníka při nákupu. Design: dvouvrstvý vakuový design zajišťuje dlouhou dobu akumulace tepla a dobrý účinek; rotující těsnění víka a vodotěsný silikonový kroužek zajišťují silnější utěsnění a současně zlepšují uchování tepla; humanizovaná rukojeť z odolného, žáruvzdorného materiálu se pohodlně a bezpečně drží a nabízí pohodlné používání. Pokud máte během používání dotazy, odpovíme vám do 24 hodin a určitě vám nabídneme uspokojivé řešení. Naše výrobky a služby byly vyvinuty pouze proto, obraťte se na nás, aby vám umožnily lepší život.
ZnačkaHaosens #ad
VýrobceHaosens #ad
Výška10.6
Délka5.5
Hmotnost1.7
Šířka5.5
Číslo dílu1
ModelkaSH05-Thermal Coffee Carafe