Top 10 Türstopper Plüsch – Zarážky do dveří

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Balancia Verde

#ad

Dveřní zarážka dekorace sova – Balancia Verde design lze použít také jako zarážku na knihu nebo okenní zarážku – zvíře modrá

#ad
Balancia Verde #ad - Dekorativní: sova je navržena v roztomilém designu a vypadá všude skvěle. Použití jako zarážka dveří, doplňky: díky své optimální hmotnosti > 1000 g drží sova každou knihu, okenní zarážka, podpěra knih, okno nebo dveře. Vysoká kvalita: vyrobeno ze skvělých látek má sova vysokou kvalitu a má tak dlouhou životnost. Stabilní bez montáže: zkrášlete váš dětský pokoj/předsíň/ložnici/obývací pokoj/kancelář ve vysoce kvalitním designu - látka/pytel - na podlahu! Vtipný: radostné zvíře se svým skvělým vzhledem postará o zábavu všude.
ZnačkaBalancia Verde #ad
VýrobceBalancia Verde #ad

2. FRANK FLECHTWAREN

#ad

Dveřní zarážka sova "Egon"

#ad
FRANK FLECHTWAREN #ad - Egon eule dveřní zarážka. Dveřní zarážka eule egon. Překrásně z měkké manšestrové, žinylkové a kožešinové látky. Těžká výplň, 100% polyester. Výška: 25 cm. V odstínech hnědé a přírodní barvy.
ZnačkaFRANK FLECHTWAREN #ad
VýrobceFRANK FLECHTWAREN #ad
Číslo dílu33.637.7
Modelka33.637.7

3. mojoliving

#ad

Okenní zarážka, ochrana proti průvanu, podlahový vak, zvíře | těžký a stabilní pro, mojoliving Dveřní zarážka alpaka dekorace "Lucy" | dveřní vak s výškou 27 cm | dárek z alpaky | jako dveřní zarážka

#ad
mojoliving #ad - Jako dveřní zarážka na stěně zabraňuje dorazu. Dveře a okna zůstávají v požadované poloze. Díky dekorativní dveřní zarážce Alpaka Design se již nebudete rozčilovat průvanem dveří nebo oken. Extra těžká náplň: díky své 1, 3 kg pískové výplni a výšce 27 cm zajišťuje dveřní zarážka v podlaze zvířete bezpečnou stabilitu.

Měkká látka zabraňuje poškrábání podlahy. Překrásný design: okouzlete svůj domov tímto zvířecím elegantním držákem na dveře. Perfektní dárek: darujte svým nejmilejším něco zcela mimořádného! plyšová dveřní zarážka Lama se ideálně hodí jako dárek z alpaky a pozornost k narozeninám, Vánocům, stěhování nebo jako dárek na kolaudaci.

Flexibilní, bezpečná: dveřní zarážku lze použít nejen jako spolehlivou dveřní zarážku, jednoduchá, ale také jako originální zarážku na knihu, okenní zarážku nebo okouzlující dekorační předmět. Sladké bytové doplňky: díky dekoračnímu designu alpaka je tato okouzlující dveřní zarážka vkusným dekoračním prvkem, který v dětském pokoji zajišťuje skvělou útulnou atmosféru a náladu.
Značkamojoliving #ad
Výrobcemojoliving #ad
Výška10.63
Délka11.02
Hmotnost1.3
Šířka4.72
Číslo díluMS-CS8
ModelkaCS

4. FRANK FLECHTWAREN

#ad

Dveřní zarážka "Charly", dárek pro milovníky koček, kočičí dveřní zarážka

#ad
FRANK FLECHTWAREN #ad - Rozměry: cca výška 31 cm. Těžká výplň. Hebká měkká látka v pleteném vzhledu. 100% polyester. Hmotnost cca 1 kg. Dveřní zarážka "Charly".
ZnačkaFRANK FLECHTWAREN #ad
VýrobceFRANK FLECHTWAREN #ad
Číslo dílu33.633.4
Modelka33.633.4

5. GALACE

#ad

Galace Dveřní zarážka na stěnu samolepicí 20dílná sada – dveřní zarážka jako ideální ochrana dveří – nástěnná zarážka na dveře – zarážka na stěnu – nástěnná zarážka – samolepicí zarážka

#ad
GALACE #ad - Naše nástěnné dveřní zarážky zajišťují optimální ochranu dveří, aniž by přitom nepříjemně padaly do oka. Snadná montáž – pro upevnění dveřní zarážky na stěnu stačí jednoduše odstranit ochrannou fólii a samolepicí nástěnné zarážky můžete připevnit na požadované místo.

60denní vrácení peněz – náš slib: pokud nebudete s naším dozorem úplně spokojeni, dostanete své peníze zpět – až 60 dní od data nákupu. Decentní a nenápadný – díky své malé, ale mimořádně efektivní velikosti. Rovněž v místnostech s vysokou vlhkostí koupelna nebo zvýšenou teplotou kuchyně.

Pevná přilnavost – ať už dlaždice, sklo nebo hrubé vlákno: naše dveřní zarážky spolehlivě drží na každém povrchu. Univerzální použití – naše dveřní zarážky můžete použít všude ve vašem domě, kde hrozí nebezpečí nepěkného promáčknutí nebo poškrábání: ať už se jedná o dveře do pokoje, lednici nebo okno.
ZnačkaGALACE #ad
Výrobcegalace #ad
Výška0.39
Délka1.57
Hmotnost0.4
Šířka1.57

6. MIK funshopping

#ad

MIK funshopping Dveřní zarážka z plyše, látkový dveřní nárazník 1 kg těžký krab

#ad
MIK funshopping #ad - Bez pevné montáže a je flexibilně použitelný. Malá plyšová figurka zarážky dveří upoutá pozornost v každém domě. Zabraňuje pohybu dveří – při průvanu tak nedochází k žádnému hlasitému třesku.

Dveřní zarážka v veselém plyšovém designu, naplněný granulátem o hmotnosti 1000 g. Dveřní zarážku lze perfektně integrovat do domácí dekorace. Veselou zarážku jednoduše postavte na požadované místo na podlahu. Látkový dveřní zarážka je roztomilý dekorační domácí mazlíček a je také perfektním dárkem z cesty nebo kolaudační dárek. Rozměry cca 20 x 13 x 8 cm, hmotnost cca 1 kg. Materiál: polyester.
ZnačkaMIK funshopping #ad
VýrobceMIK funshopping #ad

7. Heitmann Deco

#ad

18,5 × 9,5 × 17,5 cm, HEITMANN DECO Dveřní zarážka – zelená

#ad
Heitmann Deco #ad - Bytový doplněk: dveřní zarážku lze také jako atraktivní prvek začlenit do vaší dekorace. Praktické: dveřní zarážka je okamžitě použitelná, nemusí se montovat. Skvěle se hodí také jako dárek.
ZnačkaHeitmann Deco #ad
VýrobceBrauns-Heitmann GmbH & Co. KG #ad
Výška6.89
Délka7.28
Hmotnost1230
Šířka3.74
Číslo dílu66185
Modelka66185

8. Pavilion Gift Company

#ad

Pavilion Gift company 72150 Türstopper Hund, 5 von 6

#ad
Pavilion Gift Company #ad - Gewicht: ca. Aus 5% leinen und 95% Polyester mit einer Jute Seil Griff. A house is not a home without A DOG". 2 kg.
ZnačkaPavilion Gift Company #ad
VýrobcePavilion Gift Company #ad
Výška6
Délka5
Hmotnost2
Šířka4.75
Číslo dílu72150
Modelka72150

9. GOODS+GADGETS

#ad

Slon dveřní zarážka – sladká zarážka se zvířaty – dveřní zarážka dveřní zarážka dveřní zarážka ve tvaru dveří – ruční práce 1,3 kg hmotnost

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Zarážka dveří pro psa zaujme svou rafinovaností a spojuje přírodní aspekty, které se orientují na živý jezevčík s hravou kreativitou. Kvalitní materiál je velmi kvalitní, také zpracování švů a aplikací je náročně ručně zpracováno a má okouzlující kvalitu.

Spolehlivě drží i těžší dřevěné nebo skleněné dveře. Zarážka dveří je mnohostranně použitelná a zajišťuje více volného prostoru a přístupu ve vhodných čtyřech stěnách, ať už v oknech nebo dveřích a při větrání. Extrémně roztomilý dveřní tlumič je nejen extra robustní a odolný vůči nečistotám, ale také tak roztomilý, že v dětském pokoji často zmizí. Díky těžké hmotnosti náplně pískem 1300 g bezpečně drží i těžké dveře.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets #ad
Výška7.48
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo dílu36689990

10. Relaxdays

#ad

3dílná sada dveřních zarážek, šedá, dveřní nárazník, s rukojetí, V x Š x H: 20 x 15 x 15 cm, dekorativní, vysoký, hvězda, látka, dveřní vak na dno

#ad
Relaxdays #ad - Dekorativní: moderní design s motivem hvězdy se elegantně hodí do nejrůznějších místností. 3dílná sada: 3 šedé dveřní zarážky na podlahu s dekorativní bílou hvězdou na přední straně. Z látky: dveřní zarážka z polyesteru naplněná pískem – s rukojetí na horní straně – měkká látka. Volně stojící: tlumič dveří nemusí být připevněn k podlaze nebo stěně – flexibilní umístění. Extra vysoká: dokonale se hodí také pro dveře s výškou, jako jsou balkonové nebo terasové dveře.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost3.53
Šířka5.91
Číslo dílu10025264
Modelka10025264