Top 10 Vitavia Gewächshaus Zubehör – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vitavia

#ad

Vitavia Sada dešťových srážek

#ad
Vitavia #ad - Srážkové roury umožňují perfektní odtok dešťové vody. Materiál: PVC. Produkt: vitavia sada dešťových svodů rozměry: L 28 cm, Ø 32 mm provedení: PVC.
ZnačkaVitavia #ad
VýrobceE.P.H. Schmidt u. Co. GmbH #ad
Číslo dílu2603043

2. DANNYRIDIN

#ad

Zařízení k zavěšení oček pro skleník, 50 skleníkových svorek – stabilní držáky rostlin, perfektní mřížové klipy pro váš ráj

#ad
DANNYRIDIN #ad - Perfektní – ať už k zavěšení rostlin, upevnění mříží nebo zastiňovacích závěsů. 50 kvalitních zelených klipů. Zasunout do rámu, otočit a hotovo. Odolné – všechny háčky jsou z vysoce zatížitelného plastu – zatížení až 25 kg. Místo – využijte ušetřené místo ve svém skleníku. Montáž – také pro šikmé skleníkové lišty.
ZnačkaDANNYRIDIN #ad
VýrobceDANNYRIDIN #ad
Výška1.97
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo díluFGFGHRTS
ModelkaFGFGHRTS

3. DANNYRIDIN

#ad

Perfektní spony na popínavé rostliny pro váš ráj, DANNYRIDIN 30 × skleníkové klipy – držák rostlin, plast, závěsná zařízení do skleníku

#ad
DANNYRIDIN #ad - Místo: využijte místo jako dárek pro vás. Montáž i pro šikmé skleníky. M pro vás: 30 kvalitních zelených klipů v balení. Jednoduše zasunout do rámu, otočit a hotovo. Perfektní – ať už k zavěšení rostlin, popínavých rostlin nebo stínových závěsů. Robustní: všechny háčky jsou z robustního Pl stico do m x 30 kg nosnosti.
ZnačkaDANNYRIDIN #ad
Výška1.97
Délka4.72
Hmotnost0.11
Šířka4.72
Číslo dílue22
Modelkae22

4. Weysoo

#ad

Desky do skleníku, svorky z ušlechtilé oceli, příslušenství pro duté komorové desky, desky s dvojitým můstkem, 120 kusů skleníkových svorek, svorek do skleníku, extra silné, odolné proti bouřce

#ad
Weysoo #ad - Snadná instalace skleníkové svorky lze rychle a jednoduše instalovat s pevnou rukojetí, používají se pro každodenní údržbu skleníkového skla a snadno se používají. Náhradní díly pro skleníkobdržíte 60 kusů w drátěných svorek a 60 kusů klipů z překrytí, 14 x 9 mm, velikost spon z překrytí, W drátěné svorky velikost: 30 x 95 mm, vhodná velikost, dostatečné množství pro vaše náhradní potřeby.

Jsou robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům skleníkové svorky z ušlechtilé oceli mají vysokou stabilitu a mohou zesílenou skleněnou desku ve skleníku při bouřích, aby byla chráněna před poškozením silným větrem nebo silným deštěm. Ideální příslušenství pro skleníkypříslušenství do skleníku se hodí pro většinu skleníků, ideálně slouží k upevnění skla ve skleníku.

Vysoce kvalitní ušlechtilá ocelskleníkové svorky z ušlechtilé oceli, jsou silné a s dlouhou životností, snadno nerezaví a nedeformují, lze je používat dlouhou dobu, jsou odolné proti opotřebení, zajišťují bezpečnost vašeho skleníku. Vhodné pro duté komorové desky, polykarbonátové desky, skleníkové desky, skleníkové sklo atd.
ZnačkaWeysoo #ad
VýrobceWeysoo #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1
Šířka0.39

5. Vitavia

#ad

Vitavia Automatický střešní větrák/ovládání oken sezamová semínka Spiro s teploměrem, skleníky

#ad
Vitavia #ad - Produkt: vitavia automatický střešní ventilátor sezamová spiro provedení: Hliníková zinková vrstva, nerezavějící. Tento automatický střešní ventilátor je vhodný pro hliníkové a dřevěné skleníky. Barva: hliník blank. Nabídněte své rostliny.
ZnačkaVitavia #ad
VýrobceE.P.H. Schmidt u. Co. GmbH #ad
Výška0.79
Délka13.39
Hmotnost0.88
Šířka0.79
Číslo dílu360326
ModelkaS-S 18

6. Fzyisw

#ad

Zavěšení rostlin, Fzyisw 30 kusů skleníkových klipů, skleníkových klipů s háčky, opora pro popínavé rostliny, plastové skleníkové klipy – příslušenství pro skleníky pro skleníky

#ad
Fzyisw #ad - Děkujeme za pochopení. Doufám, že vás tento produkt uspokojí. Iroké použití skleníkový klip se hodí k zavěšení rostlin, zahradu, držáku na květináč atd. Perfektní pro skleník, popínavých rostlin, popínavé rostliny, držáků rostlin, velmi praktické v našem každodenním životě.

Odpovíme na vaše dotazy do 24 hodin. Sada skvělých hodnot obdržíte 30 zelených skleníkových klipů s 30 háčky do skleníku, které postačí na náhradní díly a náhradní díly v každodenním životě kolem vašeho skleníku, opory popínavosti a zahrady. Je to perfektní příslušenství pro skleníky do zahrady, jednoduše vložit svorky do horního rámu skleníku a zcela otočit, optimální závěsná zařízení.

Spokojivá zákaznická podpora v případě problémů s našimi skleníkovými klipsy nám prosím napište. Vysoce kvalitní materiál skleníkové klipy jsou z plastu, která má silnou plastovou strukturu, háček pro skleník je vyroben z ušlechtilé oceli, takže je odolný a pevný při používání. Snadná instalace spony greenhouse lze uložit v hotovém skleníku, lze pevně zafixovat.
ZnačkaFzyisw #ad
VýrobceFzyisw #ad
Výška0.24
Délka1.26
Šířka0.79
Číslo díluFzyisw
ModelkaFzyisw

7. OwnGrown

#ad

50 × skleníkové klipy: upevnění pro popínavé rostliny nebo pro stínící síť do skleníku – extra stabilní držák rostlin na stěnu – opora popínavé rostliny pro okurky – skleníkové příslušenství od

#ad
OwnGrown #ad - Ať už jako opora pro popínavé rostliny nebo k zavěšení závěsných rostlin, regály do skleníků nebo nářadí. S nosností až 30 kg můžete zavěsit i ty největší rostliny! jednoduchá montáž: vložte hlavu skleníkového klipu do mezery skleníkové kolejnice a otočte ji v úhlu 90 stupňů.

Kvalita, která se ukazuje! naše klipy na držáky rostlin jsou vyrobeny z robustního a odolného plastu odolného proti povětrnostním vlivům. Design je podobný designu šroubů s kladivovou hlavou m6. Klip se pevně sevře a už ho lze použít! milujeme rostliny a nabízíme kvalitní owngrown zahradní semena a zahradní příslušenství: semena květin, staré druhy, semínka pro pěstování rostlin, semena rajčat, kokosové bobtnaté tablety, semínka ředkviček a další!.

Získejte víc! háčky do skleníku owngrown rozšíří váš skleník o několik úrovní. Malý, ale jemný! naše skleníkové klipy dodrží, co slibují, a ideálně tě podpoří ve vašem skleníku.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Hmotnost150

8. Elionless

#ad

Gewächshaus-Verglasung, Überlappung Z Clips, Gewächshaus-Verglasungsklammer, 100 Stück, Edelstahl

#ad
Elionless #ad - Gewächshaus-verglasungs-clip, 100 Stück, Gewächshaus-Verglasung, Edelstahl, Überlappung Z-Clips. Ideal für die montage von Gewächshausglasscheibe, Polycarbonat in einem Aluminiumrahmen. Oberfläche verzinkt und rostfrei, gute Griffigkeit und einfach zu befestigen. Größe der w-clips: 7 x 4 x 1, 5 cm. Geeignet für die meisten Aluminium-Gewächshäuser. Material: gewächshaus-Verglasungsclips sind aus hochwertigem Edelstahl und rostfrei und stabil. Größe der z-clips: 15 x 9 x 0, 5 mm.
ZnačkaElionless #ad
VýrobceElionless #ad
Číslo díluElionless
ModelkaElionless

9. GAO Flora

#ad

100 kusů skleníkových svorek/svorek GAO Flora® pro skleník se zvýšenou napínací silou | příslušenství pro skleníky pro duté komorové desky a skleněné desky od 3 mm do 6 mm

#ad
GAO Flora #ad - Díky speciálnímu designu skleníkových svorek získávají vysokou napínací sílu. Tyto skleníkové klipy se ideálně hodí jako držák skla nebo pro duté komorové desky. Tyto skleníkové spony jsou vhodné pro kotouče nebo dutinkové desky o velikosti 4 až 6 mm. Pružinový drát odolný proti korozi dodává skleníkovým svorkám dlouhou životnost a chrání před korozí. S velikostí svorek 70 x 30 mm mají dlouhé středové můstky a mohou tak skla bezpečněji držet, tím více svorek drží skla.
ZnačkaGAO Flora #ad
VýrobceOefner #ad
Výška0.39
Délka2.76
Hmotnost200
Šířka1.18
Číslo dílu620263001
Modelka620263001

10. ZUZGO

#ad

ZUZGO Skleníkové svorky skleníkové svorky ušlechtilá ocel 304 pro dutou komorovou desku skleník příslušenství 120 ks nerezové

#ad
ZUZGO #ad - Perfektní pomocník proti větru a počasí. Pokud přijde tajfun nebo bouřka, můžete tyto klipy předem připravit, aby vaše skleníková skla byla posílena a zabránilo se poškození.

Bezchybně kompatibilní – naše prvotřídní montážní svorky jsou vhodné pro všechny skleníkové desky do tloušťky 6 mm – ať už je váš skleník vyroben z můstkových desek, dutinových desek nebo skleněných desek. Dodávané velikosti: svorky skleník mají celkové rozměry 85 x 30 mm a tloušťku materiálu 1, 5 mm. Materiál: skleníkové svorky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 304, což umožňuje dlouhou životnost a radost ze svorek. Ochrana: naše skleníkové svorky mohou chránit vaše rostliny, deštěm, ovoce a salát po celý rok před krupobitím, silným větrem a silným slunečním světlem, zeleninu, aby byla zajištěna uspokojivá sklizeň.
ZnačkaZUZGO #ad
VýrobceZUZGO #ad