Top 10 Wasserhahn Nur Kaltwasser – Baterie do technických místností

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Vodovodní kohoutek Novus, odtok, vodovodní baterie, chrom, stojanový ventil pro studenou vodu, výtok výška 70 mm s tažnými tyčemi, bez odtokové soupravy

#ad
hansgrohe #ad - Záruka výrobce: 5 let. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Montáž několika jednoduchými kroky: Umyvadlová baterie Novus lze jednoduše nainstalovat na stávající standardní umyvadlo.

Armatura umyvadla se skládá z: základního tělesa, perlátoru, připojovacích hadic, rukojeti, keramické kartuše a omezovače teploty. Záruční podmínky naleznete v části "další technické informace". Perlátor vhodný pro čištění – zbytky vodního kamene lze snadno setřít prstem QuickClean. Blahodárný proud vody díky měkkým, bohatým kapkám, které jsou obohaceny vzduchem Air Power. Specialista na studenou vodu: Tento stojanový ventil je koncipován pouze pro použití se studenou vodou. Etří vodu a náklady, odlehčuje životnímu prostředí: Automatické omezení průtoku omezuje průtok na 5 l/min při 3 barech EcoSmart.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška5.87
Délka5.67
Hmotnost3
Šířka1.85
Číslo dílu71050000
Modelka71050000
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

2. BAUZEIT

#ad

Dlouhá, Nostalgická mosaz armatura k umyvadlu antik jednopáková baterie 1/2 palce umyvadlo nástěnný držák jednodírková armatura do vany

#ad
BAUZEIT #ad - Rukojeť této baterie je robustní a snadno se s ním manipuluje. Specifikace pouze studená voda / pouze horká voda | připojení: g 1/2" vnější závit na stěně | typ ventilu: keramický ventil | druh instalace: Středová sada | Povrchová úprava: mosaz | Vypouštění není součástí dodávky.

Vintage styl umyvadlová baterie s vysokým leskem v nadčasovém, klasickém designu – vhodná pro každý styl koupelny. Komfortní jednoruční ovládání pro větší volnost pohybu v oblasti umyvadla. Humanizovaný design, koupelně, na balkon, WC, rychlá a jednoduchá instalace. Vynikající zručnostbaterie byla vyrobena z robustní mosazi a povrch je lesklý bronzový.

Lze připojit na všechny běžné tlakové systémy teplé a studené vody. Použitelnost jsou to ideální náhradní díly pro koupelnu a domácí vanu. Lze jej použít v kuchyni, zahradu atd. Rozměry celková výška: 110 mm | délka rukojeti spínače: 80 mm 3, 09" | průměr dekorativního krytu: 50 mm 1, 15" | celková délka: 180 mm 7, 97". Samozřejmě splňuje ustanovení německého nařízení o pitné vodě.
ZnačkaBAUZEIT #ad
VýrobceBAUZEIT #ad
Výška4.33
Délka4.13
Hmotnost1.1
Šířka1.97
Číslo dílu2018FKHD0101012-N-L
ModelkaFaucets

3. ATCO

#ad

Nina studenou vodu armatura Stand ventil vodní kohoutek umyvadlo jednopáková EHM WC pro hosty Bílá

#ad
ATCO #ad - Barva: bílá matná RAL 9010 . Kvalitní produkt od Atco. Standardní normovaná přípojka 1/2 " AG. Hlavní materiál: Mosaz. Páková s 25 mm keramickou kartuší.
ZnačkaATCO #ad
VýrobceATCO #ad
Číslo dílu514

4. Grünblatt

#ad

Grünblatt Koupelnový stojací ventil na studenou vodu vodovodní kohoutek koupelnové armatury s připojovací hadicí křížová rukojeť

#ad
Grünblatt #ad - Low-noise Neoperl Perator. Testováno ktw a dvGW W270 Mosaz dle din 50930-6 norma pitné vody, chromový povrch. Přesný a trvanlivý horní díl s keramickým těsněním. Připojovací hadice 35 cm dlouhá DIN 3/8 palce.
ZnačkaGrünblatt #ad
VýrobceGrünblatt #ad
Hmotnost2.03
Číslo dílu4250867110145
Modelka4250867110145

5. TIMACO

#ad

TIMACO Vodovodní kohoutek koupelna umyvadlová armatura jednopáková směšovací baterie koupelnová baterie umyvadlo koupelna studená a horká voda k dispozici, černá a zlatá

#ad
TIMACO #ad - Koupelnová baterie se silnou mosaznou úpravou, dlouhá životnost a snadná údržba. Nový design: zlatý vyřezávaný trojrozměrný design na rukojeti pro snadné ovládání. Horká a studená voda se musí jen lehce otáčet. Lze připojit ke všem běžným tlakovým systémům teplé a studené vody. Abs bubbler, lehký a měkký bez postříkání. Povrch s černým povrchem s odolností proti poškrábání: černá povrchová úprava, silná odolnost proti korozi, odolnost proti poškrábání nevybledne. Standardní 3/8" standardní přípojka, jednoduchá montáž.
ZnačkaTIMACO #ad
VýrobceTIMACO #ad
Hmotnost3
ZárukaDva roky záruční doba.

6. EISL

#ad

EISL Umyvadlová baterie FUTURA nízkotlaká, jednopáková směšovací baterie, NI075FUTCR-LP, 360° otočný vodovodní kohoutek, chrom, energeticky úsporná umyvadlová baterie

#ad
EISL #ad - Záruční podmínky jsou uloženy v části "další technické informace" v návodu k montáži český jazyk nelze zaručit. 1 x vodovodní kohoutek koupelna, připojovací hadice: 3 x flexibilní hadice 350 mm, 1x návod k montáži v němčině český jazyk nelze zaručit.

Umyvadlová baterie s vysokým výtokem a rozsahem otáčení o 360° nabízí mnoho možností použití ve vaší koupelně. Jedná se zde o nízkotlaký vodovodní kohoutek, který můžete připojit výhradně k beztlakovým zařízením pod stolky. Vodovodní kohoutek s funkcí úspory energie studený start – pouze přívod studené vody při nastavení páky. Malý příspěvek pro vaši peněženku. 3 roky. Zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.
ZnačkaEISL #ad
VýrobceEisl Sanitär GmbH #ad
Výška9.09
Délka6.38
Hmotnost1.98
Šířka3.94
Číslo díluNI075FUTCR-LP
ModelkaNI075FUTCR-LP

7. TOLIWEL

#ad

Wasserhahn für Kaltwasser, Antik-Wandmontage, Messing, Waschmaschine, Hebel, für Badezimmer, Griff

#ad
TOLIWEL #ad - Installation gartenarmatur aus messing, nur kaltes Wasser. Breite verwendung: einfach mit Zubehör zu installieren. Ideal für Waschmaschinen und andere Anwendungen. G 1/2 zoll außengewinde an der Wand, Wandarmatur. Antike messing-finish das altmodische Design macht es zu einer klassischen Dekoration für Ihr Zuhause. Hohe qualität hergestellt aus massivem Messing, dieser Wasserhahn ist langlebig, korrosionsbeständig und leicht zu rosten.
ZnačkaTOLIWEL #ad
VýrobceTOLIWEL LIMITED #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluTWL002E4S
ModelkaTWL002E4S

8. AIHOM

#ad

AiHom Armatura na studenou vodu kohoutek na studenou vodu malý vodovodní kohoutek studená voda pro hosty WC jednopáková armatura koupelnové armatury chrom stojací ventil kohout do koupelny

#ad
AIHOM #ad - Nezávislý vnitřní systém zásobování vodou Vás chrání před účinky olova a niklu v pitné vodě. Moderní design: tato kompaktní umyvadlová baterie se hodí pro všechny styly zařízení ve všech domácnostech i pro všechna umyvadla a umyvadla.

Vysoká kvalita: vodovodní kohoutek používá jako hlavní těleso odolnou měď, odolný proti poškrábání, olejům a nerezový. Jeho vodní paprsek je příjemnější a měkčí a chráněný proti stříkající vodě. Upozornění: k dispozici je pouze studená voda. Vodovodní kohoutek se také snadno čistí a používá keramický filtr, chromovaný povrch, aby se zabránilo úniku vody, což je stabilní a spolehlivé. Zdravé a spolehlivé: 100% bez olova a niklu.

Perlátor: perlátor má průtok 9 l/min, žádné stříkání, kvalitní provzdušňovač, rovnoměrný průtok vody, žádný hluk, snadno se čistí nebo vyměňuje vodovodní kohoutek a může dokonce ušetřit 30 % vody. Snadná instalace: používáme standardní 3/8palcové vodovodní potrubí, a dodáváme s pokyny, které se hodí do většiny domácností, takže i začátečníci mohou bez problémů instalovat.
ZnačkaAIHOM #ad
VýrobceAiHom #ad
Hmotnost1.43
Číslo díluQC9001#DKFBA
ModelkaQC9001#DKFBA

9. GRICOL

#ad

Gricol Vodovodní kohoutek koupelna umyvadlo masivní mosaz směšovací baterie jednopáková baterie Koupelnové armatury Baterie na studenou vodu kohout na studenou vodu stříbrný

#ad
GRICOL #ad - Vhodné rozměry: flexibilní hadice z ušlechtilé oceli s 1/2" kompresním připojením a připojením 1/2" až 3/8". Vysoce kvalitní kohoutek: dřezový kohoutek je vyroben z vysoce kvalitního měděného materiálu, z vysoce kvalitní masivní mosazi, 100% bez olova a niklu; absolutně odolný pro zajištění kvality vody.

Nerezové povrchy: několikanásobně leštěné a chromované nabízejí elegantní vzhled, odolné proti poškrábání a snadno se čistí. Spora vody: prémiová keramická patrona byla zavedena pro vynikající utěsněný výkon bez kapek a netěsností. Snadná instalace: rychlá a snadná instalace, kompletní s příslušenstvím a návodem k výrobkům; snadná instalace pro profesionální instalatéry, i pro začátečníky.
ZnačkaGRICOL #ad
VýrobceGricol #ad
Hmotnost2.58
Číslo díluHU-XI-201

10. JOMOLA

#ad

Wasserhahn Bad, JOMOLA Badezimmer Wasserhahn Waschbecken Mischbatterie Badarmatur Waschtischarmatur Einhandmischer Waschtisch Armatur aus Schwarz, Großohne Abtropffläche

#ad
JOMOLA #ad - Der hochqualitative Belüfter sorgt für einen sanften Wasserfluss. Kontaktieren sie uns gerne! Wir lösen das Problem innerhalb der nächsten 24 Stunden. Die verbesserte schwarz Oberfläche bleibt rostfrei und ist widerstandsfähig gegenüber Korrosionen.

30% wassereinsparung: der zinklegierte hebelgriff beugt nicht nur fingerabdrücke vor, sondern erleichtert es zudem, präzise die Wassertemperatur und das Wasservolumen zu regulieren. Modernes design: hat ein einfaches und klassisches Design und ist somit ideal für die private, sowie geschäftliche Nutzung geeignet. Einfache montage: beinhaltet 2 standard g1/2 und 3/8 Zoll Kompressionsgewindeschläuche.

Exellenter kundenservice: jomola gewährleistet 10 jahre garantie und 60 Tage Rücknahmegarantie. Gehobene qualität: der jomola wasserhahn aus massivem bleifreiem Messing ist lange haltbar und absolut gesund. Wirkt schön und elegant in jeder Umgebung und an jedem Waschbecken. Ist bei befolgung der Anleitung in der Verpackung, einfach zu montieren. Außerdem sind lärm- und Spritzschutz und eine einfache Reinigung gewährleistet.
ZnačkaJOMOLA #ad
VýrobceJOMOLA #ad
Výška10.87
Délka9.02
Hmotnost2.12
Šířka2.01
Číslo díluJF-B0412B
ModelkaJF-B0412B