Top 10 Wenoker Heimtrainer Fahrrad, fitness Fahrrad – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wenoker

#ad

Mini Bike domácí trenažér s magnetickým brzdovým systémem, Wenoker Pedálový trenažér PRO Set, posilovač paží a nohou / mini jízdní kolo / pohybový trenažér pro seniory s LCD displejem

#ad
Wenoker #ad - Efektivní trénink paží a nohou mini kolo wenoker podporuje při hubnutí a prevenci bolesti kloubů. Použití mini domácího trenažéru je možné do 160 kg hmotnosti uživatele. Lcd displej na displeji se zobrazuje aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, uplynulý čas, RPM nebo spálené kalorie.

Pohodlný trénink v sedě kompaktní fitness rotoped vám umožňuje trénink na pohovce nebo u kuchyňského stolu – ideální pro seniory nebo při omezení pohybu. Pomůžeme vám vyřešit všechny problémy během 24 hodin. Spolehlivý poprodejní servis: pokud si koupíte výrobky wenoker, užijete si 2 roky zákaznického servisu. Aktivujte prokrvení a mobilizujte své klouby.

8 stupňů rychlostiupravte si svůj trénink individuálně a pestře tím, že budete flexibilně měnit mezi 8 úrovněmi, které odpovídají tvaru dne. Díky našemu upevňovacímu pásku je posilovač nohou protiskluzový a 100% stabilní. Testovaná bezpečnost vyvinuto inženýry, lékaři a fyzioterapeuty, aby vám nabídli to nejlepší. Náš domácí trenažér může pomoci při problémech jako je artróza, bolesti kloubů a atrofie svalů.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška8.66
Délka20.08
Hmotnost19.84
Šířka12.2
ZárukaZáruka 12 měsíců

2. Wenoker

#ad

Indoor Cycling Bike s LCD monitorem, nosnost 140 kg fitness kolo doma, tichá stacionární jízdní kola do domácnosti, Wenoker rotoped jízdní kolo, rotoped s držákem na podložku

#ad
Wenoker #ad - Pomozte pochopit váš tréninkový pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán. Stabilnější, tišší a hladší tento setrvačník se zvýšenou setrvačností pro vnitřní kola zajišťuje tichý, rovnoměrný pohyb. Má silnější, která zajišťuje, robustní hliníkovou ocelovou konstrukci a aktualizovanou rukojeť na přední tyči řídítek, že rotoped stojí pevně na zemi, takže se během jízdy nekývá ani se nekývá.

Pomozte pochopit váš tréninkový pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán. Trénujte své svaly / zhubněte / zlepšete funkci srdce/plic. Nabízíme 3 roky služby výměny komponentů, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv vašimi obavami, pokud nejste spokojeni se svým rotopedem, protože jsme vždy za vámi. Elegantní design v černé a modré barvě vypadá ve vašem domě nebo ve fitness studiu elegantně. Brzda a odpor: jednoduše otočte knoflíkem, které vám nejlépe vyhovují.

140 kg. Bez problému, že se roztrhne řemenice, spadne řemen, má domácí trenažér wenoker řemenici z materiálu ABS, zbytky řemenů spadnou nebo je slyšet hlasitý zvuk plstěného polstrování staré verze, ložiska průmyslové kvality a vylepšenou brzdu s plstěným polstrováním. Vylepšený domácí trenažér a spolehlivá značka po letech výzkumu vydala wenoker toto vylepšené rotopedy. Stiskněte stejné tlačítko, abyste zvýšili nebo snížili nastavení na různé stupně, abyste rychle a bezpečně zastavili.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška44.88
Délka42.91
Hmotnost65.69
Šířka20.08
Číslo díluLeegosun

3. Wenoker

#ad

Kardio, domácí trenažér, Wenoker Domácí trenažér, trénink, jízdní kolo, vnitřní fitness kolo, fitness kola, nosnost 160 kg, domácí trénink, jízdní kolo s magnetickým odporem

#ad
Wenoker #ad - S těmito funkcemi můžete rozpoznat svůj pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán včas. Díky tomu můžete rychle spalovat tuk, posílit srdce, svaly atd. Jízda na kole je cvičení s nízkým zatížením, plíce, které může přispět ke snížení stresu a strachu, zlepšení nálady a posílení sebevědomí. Sedák je pohodlný, lze jej pohybovat nahoru/dolů nebo dopředu/dozadu.

Vytvořte si svůj tréninkový plán použití tohoto fitness kola pro včasné zaznamenávání vašeho tréninkového plánu může nabídnout několik výhod. Naše magnetické kolo je vhodné pro uživatele s tělesnou výškou 1, 43 – 1, 92 m a hmotností do 160 kg. Perfektní přístroj na čištění v interiéru pro použití v domácí kanceláři. Efektivní rotoped jízdní kolodíky integrovaným přepravním kolům lze kolo velmi pohodlně pohybovat, vhodné na doma, ve fitness studiu nebo v kanceláři. Lcd displej a držák ipad lcd monitor na rotopedu může v reálném čase sledovat dobu tréninku, vzdálenost, rychlost, počítadlo kilometrů a spálené kalorie. Nastavitelná řídítka a pohodlné sezení nastavitelné sedadlo a řídítka dělají stacionární kola všestrannější a mohou nabídnout efektivní trénink mnoha různým osobám.

Silný magnetický odpor a extrémně tichý nejnovější ergometr rotoped kolo s magnetickým odporem od wenoker má magnetický odporový systém, bezproblémový cyklistický zážitek, aniž byste si museli dělat starosti s hlukem nebo rušit ostatní. Můžete si vychutnat klidný, což zajišťuje rovnováhu a bezpečnost kola. Stacionární kola mají řídítka a sedla s nastavitelným odporem, posílit svaly trupu a srdce, aby vyhovovala uživatelům různého tělesného těla a vyhovovala jak začátečníkům, tak i profesionálům.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška7.48
Délka41.34
Šířka29.92

4. JOROTO

#ad

JOROTO Ergometer domácí trenažér X2 – domácí trenažér jízdní kolo se silnou magnetickou brzdou a řemenovým pohonem Speedbike Indoor Cycling Bike Ink. LCD displej zobrazení v KM – nosnost cca 150 kg

#ad
JOROTO #ad - Otáčením brzdového knoflíku lze odpor plynule nastavit, takže je optimální pro váš individuální trénink. Díky své tiché funkci nikdy neruší ostatní členy rodiny nebo spolubydlící a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, nemusí se mazat jako např. Se silným řemenovým pohonem nabízí neuvěřitelně plynulou a bezhlučnou jízdu, je to ideální tréninkový přístroj pro vytrvalostní trénink.

Velikost a hmotnost – rozměry tohoto fitness kola jsou 109 × 50 × 108 cm d × Š × v, což je mnohem těžší než u většiny ostatních značek. Bezplatné náhradní díly jsou pro vaše joroto speedbike garantovány po dobu 1 roku! servisní tým vám odpoví v případě dotazů nebo problémů do 24 hodin! Usilujeme o 100% spokojenost zákazníků, neváhejte se kontaktovat v případě dotazů nebo problémů!70 cm. Ocelové pedály s košíčky jsou vybaveny nastavitelnými popruhy a zajišťují tak různé velikosti nohou. Plně nastavitelné – pohodlné široké sedadlo a řídítka jsou obě nastavitelné ve 4 polohách, výborně se přizpůsobí uživateli s různými velikostmi těla.

Náš slib – nástroje pro stavbu tohoto fitness kola jsou součástí balení. Bezpečné a praktické – tlačítko nouzového brzdění a trubky nastavitelné na řidítka zajišťují vaši bezpečnost. Stabilní konstrukce – av rám s 50 mm zesílenou rámovou trubkou, 16 kg těžký pochromovaný setrvačník a možná hmotnost uživatele do 150 kg zajišťují realistický zážitek z řidiče! 4 intergované výškové vyrovnání mezi předními a zadními nožními trubkami zajišťují bezpečné stání indoorového cyklistického kola. Digitální lcd monitor sleduje vaše tréninkové údaje v kilometrech ne v mílích!, telefon, a díky 2 přepravním kolečkům můžete svůj vnitřní cyklus velmi snadno a jednoduše pohybovat.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška42.52
Délka42.91
Hmotnost93.92
Šířka19.69
Číslo díluX2
ModelkaX2 Exercise bike

5. ANCHEER

#ad

Nastavitelný odpor, se setrvačníkem 18 kg, maximální nosnost 120 kg šedá, LCD displej, ANCHEER Profesionální rotující kolo, nastavitelné sedlo, fitness jízdní kolo

#ad
ANCHEER #ad - S dárkovým držákem na telefon si můžete současně užívat cvičení a hudbu, skenování, spálené kalorie a počítadlo kilometrů, rychlost, tep, což usnadňuje trénink. Během tohoto období dodáváme náhradní díly zdarma. Můžete zvýšit nebo snížit odpor kola, že budete jezdit na kole s vysokou úrovní odporu.

Vítejte na naší domovské stránce pro další fitness tipy. Solidní a vysoce kvalitní konstrukcecvičné kolo prošlo normou astm a certifikátem sgs. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Zintenzivněte svůj trénink a spálte více kalorií tím, což vám nabízí zážitek z jízdy na kole. Stabilní struktura va a řemenový pohonný systém vytvářejí neuvěřitelně jemnou a téměř bezhlučnou jízdu a zajišťují větší švih, aby vám poskytl vzrušující tréninkový zážitek. 4cestné polstrované sedadlo má propustnost vzduchu a propustnost pro odvod tepla, abyste si mohli zvolit jiný stupeň tréninku s jednoduchým otáčením.

Pohybujte sedadlem jednoduše dopředu/dozadu a nahoru / dolů pro větší komfort. Multifunkční digitální monitor lcd monitor domácího tréninku zaznamenává váš čas, vzdálenost, aby vám pomohl sledovat váš pokrok. Přizpůsobte a změřte měření měření srdeční frekvence. Protiskluzové nastavení ve 2 směrech, monitorování srdeční frekvence je naší jedinečnou výhodou, můžete vidět výsledky Vašeho monitorování srdce, abyste je udrželi motivovaní a v rytmu.
ZnačkaANCHEER #ad
VýrobceANCHEER #ad
Výška47.24
Délka47.24
Šířka16.93

6. Ultrasport

#ad

Použitelný jako ergometr, skládací domácí trenažér s osmi stupni odporu, rotoped, černá/červená, Ultrasport F-Bike 200B, fitness přístroj pro vytrvalostní trénink šetrný ke kloubům

#ad
Ultrasport #ad - Nákupem produktů ultrasport si ušetříte své měsíční poplatky za studio. Univerzální multifunkční přístroj: s 8 stupni odporu je možný individuální vytrvalostní trénink pro posílení kardiovaskulárního systému – ideální pro začátečníky a pokročilé.

Funkce lcd displeje: namontovaný počítač s velkým displejem zobrazuje během tréninku všechny relevantní údaje, km/h, spotřeba kalorií, jako je čas, vzdálenost a tepová frekvence pomocí senzorů na řídítkách Speedbike. Kompaktní & prostorově úsporný hometr: pokud fitness kolo není potřeba, lze jej díky dvěma lehce jezdícím kolečkům zasunout do rohu nebo jej pomocí praktické skládací funkce postavit úzce na stěnu. Nejdůležitější vlastnosti f-bike: cyklistický trenažér zajišťuje díky výškově nastavitelnému, širokému a pohodlnému sedlu a protiskluzovým pedálům s nastavitelnými poutky na nohy o komfort a bezpečné držení při fitness tréninku.

Perfektní značka pro fitness: již více než 15 let a s více než 5 miliony prodaných produktů je ULTRASPORT exkluzivní fitness značkou na Amazonu. Technické detaily: rozměry fitness kola d × š × v: v rozloženém stavu cca 94 × 46 × 122 cm, složená cca 51 × 46 × 139, 5 cm – vhodné pro uživatele s hmotností do 110 kg – barva: černo-červená.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška48.03
Délka37.01
Hmotnost30.86
Šířka18.11
Číslo dílu331100000348
Modelka331100000348

7. UREVO

#ad

Stationary Bikes for Fitness Gyms Training Comfortable Seat Cushion, UREVO Exercise Bikes, 10 kg Flywheel Indoor Cycling Bike for Home Workout with 260LBS Weight Capacity

#ad
UREVO #ad - Lcd monitor a floor matlcd monitor na externí čtení vašich tib, rychlostí, vzdálenosti, kalibrování a odometru. Rychlé a pohodlné jízdní kolo s 22lbs flywheel a silentně osvětluje, toto kolo vám poskytne neuvěřitelnou hladkou a silnou jízdu.

Co dělá urevo indoor exercise bike, uživatelský manuál, floor mat, uREVO kolo otevřou 12měsíční párty a můžete je ušetřit během 24 hodin. Nezbytně se stáhne vaší rodiny, když budete při burning calories. Personalizovaná státní bike dlouhá nastavitelná samostatná podpora pro obě strany, 7 – 39, 2cestné nastavitelné non-slip a 4 way seat for people inseam height 32, 4 palce.

A good choice for home use gym equipment. Wheels help you to move the cycle bike easily. Package comes with floor mat helps protect floors and carpets from the impact of heavy equipment. Stable home exercise bike exercise bike se roztáhne do trubky a zablokuje nestálé defectování většiny silničních motocyklů. Solidní montáž, hmotnost cca 260 kg.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška39.4
Délka19.7
Hmotnost52.91
Šířka39.4
Číslo díluT1
ModelkaT1

8. YOSUDA

#ad

YOSUDA 2 IN 1 domácí trenažér jízdní kolo skládací

#ad
YOSUDA #ad - Extra velký sedací polštář a protiskluzové pedály naším cílem je zlepšit fitness zážitek doma. Díky přepravním kolům je manipulace a pohyb hračkou. Naše pedály jsou kromě toho nastavitelné pro uživatele 13 velikostí bot. Velký, měkký a pohodlný sedací polštář 32, 5 cm x 25, 2 cm vám nabízí nejstabilnější držení a nejpříjemnější tréninkový zážitek.

Trénujte, jak chcete, aniž byste probudili svou rodinu. Snadné složení a úspora místa skládací design šetří 70 % úložného prostoru a hodí se do téměř každé místnosti ve vašem domě, bytě nebo fitness centru. Což vám umožní velmi tichý a efektivní kardio trénink. Naše tréninkové kolo těží z vysoce hustých kompozitních magnetů a nabízí vyšší odpor při stejné úrovni. Skládací domácí trenažér můžete umístit kamkoli chcete. Vhodné pro 145 cm až 186 cm 8 stupňů nastavení výšky odolného skládacího domácího trenažéru vám a vaší rodině umožňuje zvolit vhodnou výšku.

Ultra tichýjako zdroj odporu používáme v oboru nejtišší bezkontaktní magnetický systém. Počítač s velkou obrazovkou a monitor srdeční frekvence integrované senzory jsou vybaveny velkou obrazovkou, počet, vzdálenost, rychlost za minutu, přesně monitorují čas, kalorie a puls a díky tomu jsou údaje o tréninku snadno viditelné.8stupňový magnetický odporový systém skládacího domácího trenažéru YOSUDA činí odpor rovnoměrnějším.
ZnačkaYOSUDA #ad
VýrobceYOSUDA #ad
Výška41.34
Délka27.95
Hmotnost36.99
Šířka15.35

9. MERACH

#ad

Domácí rotoped s magnetickým odporem, MERACH Indoor Cycling Bike, komfortní sedací polštář a držák iPadu, Bluetooth ergometr s Bluetooth připojením

#ad
MERACH #ad - Komfortní sedadlo kola: vybaveno měkkým a pohodlným sedákem o rozměrech 10, 3 l × 7, 6 cm, 5 × 3, přizpůsobí se křivce hýždí a zmírňuje únavu při jízdě na kole. Vhodné pro tréninkové přístroje 4'9" až 6'3": stacionární kolo má dvojitě nastavitelná řídítka výška 44, 5 – 41, 8 – 48, 6 palců a 4násobně nastavitelné polstrované sedadlo výška 32, 9 palců.

Patentovaný všestranný design: jízdní kolo merach nabízí bezpečnější a tišší jízdu, aniž byste si museli dělat starosti s náhodným zraněním domácích zvířat a hlukem, který ovlivní vaši rodinu. Tichý magnetický odporový systém: náš rotoped využívá magnetický odpor a řemenový pohon k zajištění konstantního výkonu a současně zajišťuje tichou a jemnou jízdu, díky čemuž je méně náchylný k opotřebení a tím vydrží déle než jízdní kola s třením. Obsažené komponenty: cc indoor cycling bike, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit, 4 d x 21, nářadí, 5 Š x 50 v | půdorysná plocha 6, 92 ft^2 | Hmotnost výrobku: 73, 2 AAA baterie.

Kromě toho bude vaše kolo díky jednoduchému setření opět vypadat jako nové! Podpora aplikace s bluetooth: kompatibilní s merach / kinomap / zwift. Bluetooth se napájí 2 AAA bateriemi. Upozornění: monitor není součástí dodávky. Maximální hmotnost uživatele: 280 liber | Rozměry produktu: 46, 8 liber. Abyste si mohli užívat lepší kurz spinbike.
ZnačkaMERACH #ad
VýrobceMERACH #ad
Výška48.35
Délka44.76
Hmotnost73.85
Šířka21.5

10. Sportana

#ad

Fitness jízdní kolo, X-Bike, Sportana F-Bike domácí trenažér Eagle 4 skládací 10 stupňů, tréninková aplikace, fitness kolo, 7 výšek sedadel, rotoped, 2 fitness pásy, LCD displej

#ad
Sportana #ad - Nosnost: 140 kg. TechnickÉ Údaje: 1 x fitnessbike eagle 4 vč. Ten nabízí díky 10 manuálním stupňům odporu individuální trénink vytrvalosti a budování svalů nezávislý na počasí ve vaší domácnosti. Také přezky rýhovaných pedálů lze přizpůsobit velikosti nohy. Aplikace podporuje trénink s tréninkovými plány, trvání tréninku, skupinovými jízdami, ujetá vzdálenost, závody a mnoha dalšími je rovněž možné.

Na konzoli cyklistického trenéra lze uložit mobilní telefon nebo tablet. Odpor lze individuálně nastavit v deseti stupních. Multifunkční displej: na lcd displeji na baterie se zobrazuje rychlost, spotřebované kalorie a pomocí senzorů srdeční frekvence na baterie velká a dobře čitelná. Pro konečný, optimální silový trénink horní části těla jsou navíc součástí dodávky 2 fitness pásy a posilovač boků. Efektivní domácí trénink: dejte plyn s domácím trenažérem sporttana eagle 4.

2 fitness pásů // velikost š x h x v: 121 x 53 x 118 cm // velikost ve složeném stavu š x h x v: 45 x 53 x 137 cm // Velikost displeje: 15, 5 cm // Nastavení výšky sedáku: 77-90, 5 x 21, 5 cm 7 poloh // max. Snadné uložení: toto prostorově úsporné fitness kolo můžete jednoduše složit a umístit do rohu nebo do skříně, demontáž není nutná. Setrvačník je mimořádně tichý a neruší. Individuálně přizpůsobitelné: výšku polstrovaného sedadla s opěradlem lze nastavit na sedm poloh.
ZnačkaSportana #ad
VýrobceSportana #ad
Výška46.46
Délka20.87
Hmotnost40.79
Šířka47.64