Top 9 Hue Motion Sensor – Beleuchtung und Smart Home

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Philips Hue senzor pohybu, inteligentní hlásič pohybu, senzor denního světla, příslušenství pro váš systém Philips Hue, bílý

#ad
Philips Hue #ad - Extrémně rychlá reakční doba méně než 0, pokud není k dispozici dostatek denního světla, 5 sekundy; dosah 5 metrů. Senzor hue reaguje pouze tehdy, a tím je extrémně energeticky úsporný.

Individuální nastavení osvětlení lze naprogramovat prostřednictvím aplikace Hue, například nastavení podle místností nebo citlivosti vůči světlu. Automatické ovládání světla: Senzor Hue se aktivuje/deaktivuje, pokud zaregistruje, resp. Jednoduchá instalace pomocí magnetu, takže senzor Hue lze natočit horizontálně nebo vertikálně o 60°.

Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge k dostání samostatně. Philips hue senzor pohybu – příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: propojte senzor pohybu Hue přes aplikaci Hue se svým systémem Hue a vaše lampy Philips Hue se automaticky zapnou, když vstoupíte do pokoje. Nezaregistruje pohyb.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka2.17
Hmotnost0.17
Šířka2.17
Číslo dílu929003067501
Modelka929003067501
Záruka2 roky.

2. Aqara

#ad

Vyžaduje AQARA-HUB, Aqara Detektor pohybu P1 aktualizovaná verze, IFTTT, kompatibilní s HomeKit, nastavitelný časový limit detekce, pro výstražný systém a automatizace, výdrž baterie 5 let, Alexa

#ad
Aqara #ad - Výdrž baterie 5 let: detektor pohybu p1 má špičkovou výdrž baterie pět let a přijatelnou výdrž baterie, a to i při nízkých teplotách nebo bleskurychlé časové limity detekce. Díky konfiguraci časového limitu 1–200 s v aplikaci aqara Home App můžete šetřit energii nebo nechat senzor zaznamenat každý pohyb v co nejkratším čase.

Výstražný systém a domácí automatizace: pokud nastavíte systém aqara home alert nebo jej použijete v homekit nebo jiných podporovaných systémech, místní zvuk, pokud je detekován pohyb. Detektor pohybu p1 je kompatibilní s Aqara Home, HomeKit, IFTTT a dalšími. S univerzálním 360° stojanem můžete jednoduše nastavit úhel pohledu a senzor spustit pouze tehdy, které se vztahují na vzdálenost, když je potřeba. Nastavitelný pozorovací úhel a detekční vzdálenost: extra široké zorné pole: 170° až 4 m a 150° až 7 m. Aktualizujte pro použití na nejnovější verzi firmwaru.

Kromě toho lze konfigurovat tři režimy citlivosti vysoká, střední a nízká, ze které je senzor spuštěn. Nastavitelný časový limit detekce: časový limit detekce lze snadno nakonfigurovat bez nutnosti hardwarových změn. Upozornění: vyžaduje rozbočovač aqara zigbee 3. 0 a zabezpečené 2, alexa, 4 ghz wi-fi síťové připojení. Nakonfigurujte podmínky a poté akce a mnoho rutinních úkolů, světelné alarmy a oznámení v cloudu, užívejte si neustálé sledování, jako je zapnutí světla pomocí chytrého vypínače Aqara nebo ovládání televizoru pomocí chytré zásuvky lze automatizovat.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceLumi United Technology Co., Ltd #ad
Výška2.76
Délka2.17
Hmotnost0.07
Šířka1.46
Číslo díluMS-S02
ModelkaMS-S02

3. Mobilefox

#ad

Držák pro Philips Hue Motion Sensor detektor pohybu rohový držák pohybové čidlo Držák na stěnu Držák

#ad
Mobilefox #ad - Technické detaily: rozměry: cca 49, 5 x 42 x 40 mm | materiál: plast | Upevnění: Šrouby nebo lepení | Barva: Bílá | Hmotnost: 21g. Se používají pouze jako popisné údaje pro ilustraci.

Vezměte prosím na vědomí: výslovně se upozorňuje, že se u tohoto výrobku nejedná o originální produkt firmy Philips, … atd. Praktický a jednoduchý držák vhodný pro senzor pohybu philips hue | detektor pohybu Philips Hue Motion můžete připevnit na každý roh stěny a stropu | Úhel nastavení je: 45° a 90°. Kompatibilní s: detektor pohybu philips hue Motion Sensor | Pozor: Detektor pohybu není součástí dodávky | Made in Germany. Rozsah dodávky: 1x rohový držák pro philips hue motion sensor bílý | 2x univerzální šrouby | 2x univerzální hmoždinky | 7x lepicí body.
ZnačkaMobilefox #ad
VýrobceMobilefox #ad
Výška1.57
Délka1.65
Šířka1.95
Číslo dílu700139-W
Modelka700139-W

4. Burakme

#ad

Kompatibel mit Hue Sensor V1 & V2, UK-Designed., einfache DIY-Installation, Deckeneinbauhalterung für Philips Hue Bewegungsmelder, Erhöhen Sie die Ästhetik Ihres intelligenten Zuhauses

#ad
Burakme #ad - Erhöhter komfort: die versenkte deckenhalterung ermöglicht durch ihre abnehmbare Frontplatte einen schnellen und effizienten Batteriewechsel, ohne dass die gesamte Halterung von der Decke entfernt werden muss. Aktivieren sie die bewegungsaktivierte Beleuchtung und verbessern Sie die Hausautomatisierung für ein komfortableres Wohnumfeld mit Ihrem Philips Hue Bewegungssensor separat erhältlich.

Vielseitige anwendung: mit dieser halterung können sie ihr beleuchtungserlebnis in Fluren, Eingängen und Badezimmern individuell gestalten. Langlebige konstruktion: hergestellt aus hochwertigem ABS im Spritzgussverfahren, garantiert dieser Bewegungssensor eine lange Lebensdauer, die auch bei längerem Gebrauch erhalten bleibt, ohne seine Zuverlässigkeit zu beeinträchtigen. Nahtlose integration: diese halterung wurde speziell für den Philips Hue Indoor-Bewegungsmelder entwickelt und sorgt für eine makellose Passform ohne unansehnliche Wandhalterungen, die sich nahtlos in Ihre Umgebung einfügen.

Kompatibilität und benutzerfreundlichkeit: die halterung ist so konzipiert, die im lieferumfang des Philips Hue Bewegungssensors separat erhältlich enthalten ist. Dies gewährleistet eine problemlose installation und kompatibilität mit Ihrer bestehenden Philips Hue-Einrichtung, dass sie sich nahtlos in die Philips Hue Magnetic Cylinder Mount integrieren lässt, vereinfacht den Prozess und spart Ihnen wertvolle Zeit und Mühe. Einfache diy-installation: erstellen sie mühelos das perfekte Installationsloch 75 oder 76 mm mit einer Lochsäge oder einer Stichsäge, wie in unserem Installationsvideo gezeigt.
ZnačkaBurakme #ad
VýrobceBurakme #ad
Výška1.4
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluBURK001
ModelkaBURK001

5. Shelly

#ad

Shelly Blu Motion | Bluetooth senzor pohybu a luxu | domácí automatizace | není nutný rozbočovač | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google | aplikace pro iOS Android | dosah až 9 metrů

#ad
Shelly #ad - Dokáže zachytit pohyby ve vzdálenosti až 9 metrů a zakrýt úhel až 120 stupňů, včetně samolepicí nálepky na stěnu. Rychlá oznámení vás v reálném čase informuje o každém pohybu, zatímco baterie s dlouhou životností zajišťuje dlouhodobou bezpečnost. S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě.

Díky tomu může senzor okamžitě upozornit na váš telefon, jakmile je detekován neoprávněný pohyb. Senzor pohybu s okamžitou reakcí a dlouhou výdrží baterie. Jakmile je váš domov prázdný a není rozpoznán žádný pohyb, můžete si být jisti, se automaticky vypnou. Shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků.

Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Shelly blu motion je bluetooth senzor pohybu a luxu s baterií s dlouhou životností až 5 let a světelným senzorem. Můžete nastavit uživatelsky definované poplašné zóny a definovat určité oblasti, ve kterých je detekce pohybu rozhodující.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška1.85
Délka2.17
Hmotnost0.06
Šířka1.81
Číslo díluShelly_B_Motion
Modelka3800235266700
Záruka2 roky výrobce.

6. Cadelux

#ad

Sada 2 ks Cadelux rohových držáků nástěnných držáků vhodných pro pohybový senzor Philips Hue Motion Sensor

#ad
Cadelux #ad - Všechny značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Uvedení značek a chráněných ochranných známek má pouze popisný charakter. Vyrobeno v Německu. Rozsah dodávky: 2x cadelux rohový držák pro senzor Philips Hue Motion Sensor | vždy předinstalované 3 x 3M VHB Tape | návod.

Vezměte prosím na vědomí: nejedná se o originální výrobek značky philips hue. Barva: sněhově bílá | Materiál: umělá hmota. Printapart engineering - felix radisch nemá žádná práva a nároky na použité názvy značek. 2dílná sada originálních rohových držáků Cadelux pro pohybové čidlo Philips Hue Motion.

Philips, philips hue nebo signify nejsou v žádném partnerství, spolupráci ani ve spojení s Printapart Engineering - Felix Radisch. Jednoduchá a rychlá instalace bez vrtání. Důležité: detektor pohybu, šroub a magnet nejsou součástí dodávky! Vysoce kvalitní a odolné 3bodové lepení s páskou 3M VHB.
ZnačkaCadelux #ad
VýrobcePrintapart Engineering - Felix Radisch #ad
Výška1.77
Délka1.77
Šířka1.77
Modelka100.101.104.9016

7. SONOFF

#ad

Vyžaduje SONOFF ZBBridge, Senzor pohybu ZigBee SONOFF SNZB-03 2 ks, bezdrátový detektor pohybu. Obdržíte alarmy nebo spustí zapnutí světel, baterie jsou součástí dodávky

#ad
SONOFF #ad - S detekční vzdáleností 6 m a zorným úhlem 110°. Senzor můžete připojit k rozbočovači, aby se automaticky zapnulo, abyste aktivovali WiFi zařízení a nejen zařízení ZigBee. Můžete jej umístit všude ve svém domě, koupelny, včetně chodby, kuchyně a dalších.

Senzor můžete sdílet se svou rodinou a společně sledovat svůj domov. Můžete například nastavit scénu pro osvětlení vašeho obývacího pokoje tak, když procházíte obývacím pokojem. Kontrola 3 měsíců historických záznamů. Jednoduchá montáž bez nářadí, montáž pomocí 3m lepidla jsou součástí dodávky vám ušetří čas.

Senzor pohybu zigbee odešle na váš mobilní telefon okamžité upozornění na alarm, jakmile je detekován pohyb. Připojte kameru k pohybovému senzoru a umístěte senzor téměř všude ve vaší domácnosti, pak můžete pomocí kamery na straně senzoru aplikace vidět, co se děje ve vaší domácnosti. K tomu je nutný most sonoff zigbee.
ZnačkaSONOFF #ad
VýrobceSONOFF #ad
Výška1.34
Délka3.03
Hmotnost0.11
Šířka2.24
Číslo díluSNZB-03
ModelkaSNZB-03

8. Philips Hue

#ad

černý, Smart Home Security a ovládání osvětlení pouze jednou aplikací nutný Philips Hue Bridge, snadná instalace, Philips Hue Kontaktní senzor pro dveře a okna Secure Smart Home

#ad
Philips Hue #ad - Můžete dokonce vidět, kdy byl senzor naposledy spuštěn a zda se k němu někdo rozhodl zvládnout. Barevně přizpůsobitelné: kontaktní senzor je k dostání v černé a bílé barvě. Ovládání světla: použijte bezpečnostní kontaktní senzor pro zapnutí světla při otevření – perfektní pro často používané oblasti.

Rozšiřte svůj chytrý domov pomocí hue bridge: získáte tak celou paletu inteligentních bezpečnostních funkcí pro váš domov. Varování v reálném čase na vašem mobilním zařízení: přijímejte zprávy v reálném čase, když se otevře senzor. Pro kontaktní senzor je nutný Hue Bridge.

V případě potřeby spusťte pomocí aplikace Hue světelný alarm. Bezpečný pocit: pomocí přiložené lepicí plochy připevněte kontaktní senzor na dveře, skříně, okna, trezory a mnoho dalšího – a obdržíte oznámení nebo dokonce světlo zapnete, když se senzor otevře. Rozsvítí světlo na chodbě, když se otevřou domovní dveře. Nechte např.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.87
Délka0.79
Šířka0.87
Číslo dílu929003563803
Modelka929003563803

9. Onvis

#ad

Senzor pohybu se světelným senzorem a teploměrem vlhkosti, Onvis Chytrý detektor pohybu Thread, kompatibilní s Apple HomeKit, automatická aktivace světel a přístrojů

#ad
Onvis #ad - Aktivovat/deaktivovat přepínání rozpoznávání – aktivujte/deaktivujte pohybový senzor SMS2 jedním kliknutím v aplikaci Onvis. Generace a apple TV 4K 2021. Přístup k aplikaci onvis home český jazyk nelze zaručit pro kontrolu teploty, vlhkosti vzduchu a záznamů o pohybu.

Rychlá reakce – jako senzor pohybu založený na protokolu thread nabízí SMS2 pohybový senzor rychlejší, energeticky úsporné spojení pro spolehlivou komunikaci. Oznámení o stavu a domácí automatizace – zorné pole 100° a dosah až 7 m. 100% ochrana soukromí uživatelů. Můžete jej tak přímo deaktivovat, aniž byste jej museli z aplikace odstraňovat. Jakmile se detektor pohybu spustí, odešle oznámení v reálném čase na váš smartphone, ať už jste doma nebo na cestách. Víceúčelový senzor – detektor pohybu onvis sms2 rozpozná nejen pohyby, ale také monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu.

A díky světlu/tmě spouští další zařízení AppleKit Smart Home, aby šetřila energii. A automaticky aktivuje další příslušenství HomeKit přes váš domácí rozbočovač HomePod mini, HomePod 2. Nechte například senzor pohybu sms2 pracovat, když opustíte dům, když se vrátíte domů. Plánovaná detekce – můžete se rozhodnout, a přestaňte posílat oznámení, kdy chcete dostávat oznámení. Lze jej bez problémů integrovat do automatizační platformy Apple Home.
ZnačkaOnvis #ad
VýrobceOnvis #ad
Výška1.46
Délka2.52
Hmotnost0.15
Šířka1.97
ModelkaSMS2