Top 9 KEYBOARD US Layout – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Tiché psaní, stojan na klávesnici, robustní, připojení USB, odolný proti stříkající vodě, Logitech K120 Kabelová obchodní klávesnice pro Windows a Linux, rozložení US QWERTY, černé

#ad
Logitech #ad - Doporučujeme také: naše sada bezdrátové klávesnice a myši logitech mk270 pro větší volnost pohybu, bezdrátové spojení, klávesové kombinace, multimediální tlačítka a dlouhou životnost baterie.

Kvalita, která vydrží: 3letá záruka zajišťuje bezstarostný a trvanlivý výkon. Jednoduše začít: jednoduše zapojte usb kabel klávesnice do usb portu vašeho PC nebo notebooku a můžete začít – není nutná žádná instalace softwaru. Vhodné do kanceláře: k120 klávesnice je cenově výhodná mechanická kancelářská klávesnice, která zaručuje dlouhou životnost, robustní klávesy a úzký design chráněný proti stříkající vodě.

Design s dlouhou životností: Úzký profil, design odolný proti stříkající vodě, robustní tlačítka a nastavitelné držáky klávesnice dělají z K120 ideální kancelářskou klávesnici. Příjemné psaní: klávesnice logitech k120 nabízí lepší a trvalý zážitek z psaní s obvyklým rozložením včetně číselného bloku, F tlačítek a nízko položených kláves.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.93
Délka17.72
Hmotnost1.21
Šířka6.1
Číslo dílu920-002479
Modelka920-002479
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

2. ProCase

#ad

PC, ProCase Univerzální bezdrátová klávesnice z US-English rozložení QUERTY-US pro MacBook, Mini Slim and Portable -Black,, pro Android Windows IOS Device, iPad, laptop, smartphone, iMac, tablety

#ad
ProCase #ad - Provoz na baterie napájení 2 bateriemi aaa nejsou součástí dodávky; nepřetržité používání po dobu 30 dnů. Mini size, big performanceqweRTY Layout with Hot Keys Perfectly compatible with different operating system.

Iroká kompatibilitakompatibilní se všemi hlavními operačními systémy na trhu: ios, ipad mini, imac, Android, Macbook, ipad pro, iphone, iPad 10.55, windows a mac OS, iPad 9. 7, včetně iPadu 102, galaxy tablet, ipad air, surface a dalších tabletů a telefonů se systémem Android Windows. Responsive keys poskytuje tichý a hladký zážitek z typování. Neat and lightweight vestavěný s cool a hladkým finish; kompaktní velikost je snadná na přenášení.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška0.29
Délka11.5
Hmotnost0.63
Šířka4.7
Číslo díluPC-08362168
ModelkaPC-08362168

3. Logitech

#ad

Logitech K120 kabelová klávesnice pro Windows, anglické rozložení QWERTY – černá

#ad
Logitech #ad - Kompatibilita: klávesnice v plné velikosti je kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo vyšším a spolehlivým a trvanlivým společníkem pro psací stůl doma nebo v kanceláři. Upgrade s bezdrátovou klávesnicí logitech k270: k270 nabízí výdrž baterie 2 roky, jednoduché Plug & Play a spolehlivé bezdrátové spojení – pro svobodu bezdrátového připojení.

Jednoduché nastavení a použití: kabelová klávesnice jednoduše připojte přes USB k počítači nebo notebooku a můžete ji okamžitě začít bez nutnosti instalace softwaru. Ochrana proti stříkající vodě: klávesnice s dlouhou životností má design chráněný proti stříkající vodě 2, klávesy s dlouhou životností a stabilní, sklopný stojánek na klávesnici – pro dlouhou životnost.

Celodenní komfort: logitech klávesnice zajišťuje díky klávesám s nízkým profilem a standardnímu rozložení v plné velikosti s klávesami F a číselnou klávesnicí pohodlný zážitek z psaní.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLOGITECH #ad
Výška0.93
Délka6.1
Hmotnost1.21
Šířka17.72
Číslo dílu920-002501
Modelka920-002501
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

4. CHERRY

#ad

Kabelová klávesnice, neslyšný stisk kláves, mezinárodní rozložení USA QWERTY, plochý design, jedinečný pocit při psaní, černá, CHERRY STREAM KEYBOARD

#ad
CHERRY #ad - Nejproduktivnější práce: tichý stisk tlačítek, bezkonkurenční pocit při psaní. Nejvyšší kvalita: trvanlivý popis tlačítek, vlastní mechanika SX, ekoznačka Modrý anděl. Schválení GS. Nejmodernější design: plochá konstrukční výška, se zaměřením na to podstatné, homologace GS. Nejlepší komfort obsluhy: 3 integrované stavové ukazatele, perfektní odolnost proti skluzu, 10 kancelářských a multimediálních tlačítek.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry #ad
Výška0.71
Délka18.23
Hmotnost2
Šířka6.42
Číslo díluJK-8500EU-2
ModelkaJK-8500EU-2
ZárukaZáruka výrobce

5. THE G-LAB

#ad

Magnetická opěrka dlaní, THE G-LAB Keyz Palladium herní klávesnice QWERTY US/NL/PL rozložení – vícebarevná RGB LED herní klávesnice s podsvícením, tlačítka proti ghostingu – PC/PS4/Xbox One

#ad
THE G-LAB #ad - Keyz palladium z abs zesíleného termoplastu je obzvlášť robustní a nárazuvzdorný. Reakční a tiché klepnutí. Je nepostradatelným příslušenstvím, abyste zůstali pohodlně nainstalováni během nejdelších herních relací. Odnímatelné magnetické opěrky.

V případě dotazů nebo problémů vám náš zákaznický servis odpoví do 24 hodin, aby vám pomohl. Zajišťuje rychlé, league of legends, přesné a pohodlné psaní. Podsvícení můžete nakonfigurovat pomocí personalizačního softwaru nebo přímo na klávesnici pomocí klávesových zkratek. Hrajte celé hodiny v naprosté diskrétnosti, aniž byste rušili své okolí. Ergonomický design nabízí ideální polohu a stará se o zdraví vašich zápěstí. Sestavte klávesnici, která odpovídá vašim přáním, a změňte ji díky 5 dostupným profilům.

S funkcí anti-ghosting můžete používat 26 tlačítek současně, bez sebemenších konfliktů nebo nežádoucích akcí. Tato hráčská klávesnice se používá zejména pro hry jako Fortnite, Minecraft. Programovatelné + praktické. Dlouhá životnost + zaručena. Keyz palladium kromě toho nabízí 12 multimediálních klávesových kombinací a pomocí softwaru lze naprogramovat mnoho kombinací kláves Windows.
ZnačkaTHE G-LAB #ad
VýrobceAXS #ad
Hmotnost1.76
Číslo díluKEYZ-PALLADIUM/INT
ModelkaKEYZ-PALLADIUM/INT
Záruka2 roky

6. CHERRY

#ad

Neslyšný stisk kláves, mezinárodní rozložení, kabelová klávesnice, SX nůžková mechanika, klávesnice QWERTY, modrý anděl, CHERRY STREAM KEYBOARD TKL, černá

#ad
CHERRY #ad - Vylepšené, ergonomické držení ramen díky menší vzdálenosti klávesnice a myši. Pogumované nožky pro perfektní odolnost proti skluzu. Tichý stisk kláves díky nůžkové mechanice SX. Ekologická značka Modrý anděl. Nejlepší stream všech dob – v kompaktní verzi bez číselného bloku.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry Europe GmbH #ad
Výška0.71
Délka14.84
Hmotnost1.5
Šířka6.42
Číslo díluJK-8600EU-2
ModelkaJK-8600EU-2
ZárukaZáruka výrobce

7. Logitech

#ad

Logitech K280E Pro Wired Business Klávesnice pro Windows, USA QWERTY Layout, Black, PC / Laptop, USB port, Splash-Oof, odpočinek Palm, Linux a Chrome

#ad
Logitech #ad - Kryt chráněný proti stříkající vodě: Optimální ochrana hardwaru klávesnice v každodenním životě. Rozsah dodávky: kabelová klávesnice K280e od Logitech.

Moderní, elegantní profil: zaměstnanci oceňují rafinovaný design klávesnice a cítí se dobře na svém moderním pracovišti. Opěrka dlaní: velká podložka klávesnice od Logitech umožňuje i dlouhodobě vysoký komfort při práci. Plochá tlačítka: tlačítka umožňují tichou a pohodlnou práci. Doporučujeme také: naše logitech k280e for business pro spolehlivé bezdrátové spojení, přehledný psací stůl a přídavná myš v plné velikosti s gumovou rukojetí.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.79
Délka18.07
Hmotnost2.05
Šířka7.17
Číslo dílu920-005217
Modelka920-005217
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

8. Logitech

#ad

Rozložení US QWERTY – černá, Logitech K120 kabelová klávesnice pro Windows

#ad
Logitech #ad - Ochrana proti stříkající vodě: klávesnice s dlouhou životností má design chráněný proti stříkající vodě 2, klávesy s dlouhou životností a stabilní, sklopný stojánek na klávesnici – pro dlouhou životnost.

Kompatibilita: klávesnice v plné velikosti je kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo vyšším a spolehlivým a trvanlivým společníkem pro psací stůl doma nebo v kanceláři. Upgrade s bezdrátovou klávesnicí logitech k270: k270 nabízí výdrž baterie 2 roky, jednoduché Plug & Play a spolehlivé bezdrátové spojení – pro svobodu bezdrátového připojení.

Jednoduché nastavení a použití: kabelová klávesnice jednoduše připojte přes USB k počítači nebo notebooku a můžete ji okamžitě začít bez nutnosti instalace softwaru. Celodenní komfort: logitech klávesnice zajišťuje díky klávesám s nízkým profilem a standardnímu rozložení v plné velikosti s klávesami F a číselnou klávesnicí pohodlný zážitek z psaní.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.93
Délka6.1
Hmotnost1.21
Šířka17.72
Číslo dílu2227373
Modelka920-002508
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

9. Logitech

#ad

US QWERTY rozložení, Logitech MX Keys S – grafitová

#ad
Logitech #ad - Inteligentnější osvětlení. Automatizace opakovaných úloh. Multi-device, multi OS Bluetooth klávesnice. Plynulý zážitek ze psaní. Více pohodlí, hlubší zaměření.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka16.94
Hmotnost1.79
Šířka5.18
Číslo dílu920-011587
Modelka920-011587
Záruka2 roky výrobce