Top 9 Krokodil Zähne Ziehen – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ikonka

#ad

Plast, 12,5 x 10,5 x 6 cm, Krokodýl u zubaře, ikonka, hra, dárek, pro dívky a chlapce, pro děti, hra dovedností, rodinné hry, společenská hra

#ad
ikonka #ad - Hra šikovnosti: během hry se dítě seznámí se zdravou soutěží a efektivní komunikaci. Pravidla: každý hráč po řadě vytlačuje zub a ten, jehož prst kousne krokodýl, je ven.

Stiskněte na zuby krokodýla – jakmile narazíte na bolavý zub, tak se zaklapne. Rodinná hra: fantastická hra pro celou rodinu, která jistě přinese spoustu zábavy a radosti. Radost ze hraní: zajímavá hra s jednoduchými pravidly. Počet hráčů: hru lze hrát samostatně nebo ve skupině. Hra bude pokračovat tak dlouho, dokud nezůstane jen jeden hráč. Skvělá možnost, jak trávit volný čas se svými blízkými. Hru lze hrát s libovolným počtem osob.
Značkaikonka #ad
VýrobceKontext #ad
Číslo dílu5901779361512
Modelka5901779361512

2. Hasbro Gaming

#ad

Hra pro děti od 4 let, Play-Doh Hasbro E4898100 Kroko Doc

#ad
Hasbro Gaming #ad - Kroko má bolesti zubů: u kroko doc je nutné krokodýla prozkoumat a stiskem zubů zjistit, který zub je nemocný. Veselé nervové sítko pro velké i malé: hra kroko Doc se snadno hraje a veselý krokodýl s bolestmi zubů zajišťuje napětí a zábavu.

Zde se z hráčů stávají malí zubaři a vyhraje, kdo nebyl chycen. Pozor: po každém "snapperu" lze hru zcela jednoduše resetovat tím, že se hru opět otevře. Snadná montáž a jednoduchý herní princip: hledáte dětskou hru, která je zároveň zábavná a jednoduchá? Kroko Doc nepotřebuje žádné baterie, dospělý ho rychle sestaví a nabízí spoustu zábavy. Jakmile hráč stiskne nemocný zub, krokodýl bleskově zaskočí.
ZnačkaHasbro Gaming #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka5.75
Hmotnost1.28
Šířka10.51
Číslo díluE4898100
ModelkaE4898100
ZárukaZáruka 2 roky

3. OPEIXSAYKOC

#ad

Dárek pro děti, dinosauří kousnutí prstů, hra na dovednosti, krokodýl zuby hračka hra pro děti, party hry, Hračka krokodýl zuby, krokodýl hra pro děti zuby, pro rodinnou hru

#ad
OPEIXSAYKOC #ad - Tuto hru lze hrát s libovolným počtem osob. Ve hře se děti učí zdravé soutěži a efektivní komunikaci. Vzdělávací hračkamůže trénovat reakční a koordinační schopnost dětí a přímo odlehčit tlak.

Počet hráčů hru lze hrát samostatně nebo ve skupinách. Jednoduché pravidlo při otevírání zubů krokodýlí hračky hráči kliknou na zuby a zkusí své štěstí. Nejsou zapotřebí žádné baterie. Hodí se pro všechny příležitosti, odměny, dárky, jak strávit šťastný čas a mnoho zábavných okamžiků s rodinou. Vysoce kvalitní materiálkrokodýl hračka krokodýl má krásný vzhled a je z kvalitního plastu, který je pevný a má dlouhou životnost.

Hra pro rodiče a děti je to také vynikající volba, narozeniny, přáteli a spolužáky a otestovat lámače srdce. Pokud máte smůlu a zvolíte špatný zub, krokodýl náhle zavře ústa a hráč ztratí. Můžete si hrát se svou rodinou, jako jsou večírky, vzdělávací účely, a je tou nejlepší volbou pro všechny věkové skupiny. Lehký a přenosný.
ZnačkaOPEIXSAYKOC #ad
VýrobceOPEIXSAYKOC #ad

4. Noris

#ad

Pro děti od 3 let, akční hra pro celou rodinu není nutné baterie, Noris 606064050 Bulldog

#ad
Noris #ad - Dovednosti jsou podporovány podle věku. Rozsah dodávky – bull dog 18 cm, pro 1 až 4 nebo více hráčů od 3 let. Veselá hra dovedností – střídavě zatlačte zuby dolů, dokud někdo nekousne. Veselý dárek – pro každou party také jako hra na pití, pro svobody, Vánoce a Sylvestr. Nejsou nutné žádné baterie – vhodné pro děti od 3 do mladých a dospělých. Univerzální hry – značka noris vyvíjí hry se zábavou pro celou rodinu.
ZnačkaNoris #ad
Výrobcenoris #ad
Výška4.33
Délka7.09
Hmotnost0.63
Šířka6.3
Číslo dílu4000826002741
Modelka606064050
Zárukazákonem předepsáno

5. KOMUNJ

#ad

Společenskou hru, dárek pro děti, KOMUNJ Krokodýlí zuby hračka hračka pro děti, dívky a chlapce, náhodně kousne prsty zábavná hračka, pro rodinnou hru

#ad
KOMUNJ #ad - Kousací hračka zubař z úst je založena na krokodýle, umožňuje dětem naučit se hrát. Materiál výrobku je netoxický plast, pečlivý pohyb, hračka zabalená v krásné barevné krabičce je perfektní jako dárek.

Hrajte si s rodinou, vyzkoušejte společně pocity srdce. Koordinace rukou a očí, interakce rodičů a dětí, spolupráce. Tato kousací hračka je perfektní dárek k narozeninám, který je živý a zajímavý, vánoční dárek, dárek na Halloween a jistě překvapí děti. Veselá hračka pro děti a dospělé £ přinese vaší rodině nekonečnou zábavu.

V každém kole zkusí hráči své štěstí při kliknutí na zuby, pokud mají smůlu a zvolí špatný zub, krokodýl náhle zavře tlamu a hráč ztratí. Dekompresní hračka přímo uvolňuje tlak. Je také vynikající volbou pro šťastné chvíle s rodinou a mnoho zábavných okamžiků. Nejedovatý plast a pohodlný vzhled, přáteli a spolužáky, velmi bezpečné pro děti.
ZnačkaKOMUNJ #ad
VýrobceKOMUNJ #ad
Číslo díluEYWJ
ModelkaEYWJ

6. Agatige

#ad

Veselá zvířecí kousnutí ústa, CrocodileTeeth hračka pro děti, krokodýlí zubařská hračka

#ad
Agatige #ad - Hlavní vlastnosti: díky přijetí roztomilého a zajímavého kresleného designu a výběru barevného sladění může hračka zubaře vyvíjet vizuální smyslový vývoj a současně upoutat pozornost dětí. Při použití materiálu abs je hračka na kousání úst stabilní a odolná proti nárazu a může být zaručena, aby si děti mohly hrát, vhodné pro děti od 3 let.

Pulzující vzrušení: Ústa vypadnou, když stisknete "bolavý zub", a může dítě překvapit a vést k veselému smíchu a křiku. Pomozte svému dítěti zbavit se strachu z jmenování lékaře a podpořte ho při trénování sociálních dovedností a vývoje řeči. Vynikající dárek: kousací hračka zubař z úst je založena na krokodýle, vánoční dárek, umožňuje dětem naučit se hrát. Hladký bez okrajů a rohů: seznamte se s prací zubaře a budete vědět, že konzumace více čokolády a sladkostí negativně ovlivňuje vaše zubní zdraví.

Zubní hry: když děti hrají simulační hry, vklouznou do různých rolí jako lékař, zdravotní sestra nebo pacient. Tato kousací hračka je perfektní dárek k narozeninám, který je živý a zajímavý, dárek na Halloween a jistě překvapí děti. Tato hračka je super veselá a neuvěřitelná pro malé děti nebo hry pro rodinnou zábavu.
ZnačkaAgatige #ad
VýrobceAgatige #ad
Výška3.54
Délka7.09
Šířka5.91
Číslo díluAgatige43765dm1ez

7. NAVESO

#ad

Dětská hra krokodýlí zuby, krokodýl hra pro děti zuby, hračka krokodýl zuby, vyzkoušejte své štěstí, NAVESO Krokodýl herní zuby, společenská hra, akční zručnost hra pro rodinnou hru

#ad
NAVESO #ad - Krásný vzhled: krokodýl hračka krokodýl má krásný vzhled, z plastu, krásné oči, nejsou nutné žádné baterie. Velký výběr přizpůsobitelných scén: perfektní pro různé příležitosti, jako jsou večírky, narozeniny, vzdělávací účely, dárky.

Hra pro rodiče a děti: je zábavné hrát si s malými partnery nebo členy rodiny, abyste zlepšili interakci v jejich životě. Jednoduchá pravidla: otevřete zuby krokodýlí hračky, střídavě zatlačte na zuby hračky, jehož prst je kousnut krokodýlem, vypněte spínač a ten, je venku. Pedagogická hračka: může trénovat schopnost reakce a koordinace dětí, vhodná pro děti od 4 let.
ZnačkaNAVESO #ad
VýrobceNAVESO #ad
Výška3.54
Délka6.3
Šířka5.51
Číslo dílu00837-12
Modelka00837-1

8. VGEBY

#ad

Sada přívěšků na klíče kousavý minikrokodýl náhodná barva, 3dílná dětská karikatura zvířecí zuby hračka hračka, roztomilá hračka na kousání prstů, VGEBY Hračka na kousání prstů

#ad
VGEBY #ad - Pokud máte smůlu a zvolíte špatný zub, hračka náhle zavře tlamu a hráč ztratí. Nízká hmotnost a malá velikost, dodává se s přívěskem na klíče, který se při vycházce snadno nosí a nabízí vám pohodlí.

Vyrobeno z kvalitního plastu, netoxické, bezpečné a ekologické, pevné a s dlouhou životností. Vhodné pro osoby od 4 let, vhodné pro 1 až 4 hráče, zubní hra přinese radost a smích vašim příbuzným, přátelům a vaší rodině. Ivý vzhled, tvar zvířete, zářivá barva, veselá hračka, vypadá celkově roztomilý a krásný, která je vhodná pro děti i dospělé. Není nutné žádné sestavování, hráč se snaží každé kolo štěstí, že klikne na zub.
ZnačkaVGEBY #ad
VýrobceVGEBY #ad
Číslo díluVGEBYxig1m9srhv1575-11
ModelkaNouveau

9. Toyvian

#ad

Toyvian Krokodýl zubní lékař Hra Zvířecí prsty hračka žraločí ústa prsty hračka veselé zuby pro děti malé děti

#ad
Toyvian #ad - Snadno se obsluhuje. Velmi veselé používání s dětmi, udržujte zaměstnanost. Je vhodný pro všechny druhy příležitostí, jako například na party, školní kamery si po výuce hrají termín s přáteli. Tato hračka je super veselá a úžasná pro malé děti nebo rodinné zábavné hry. Byl by to skvělý vánoční dárek nebo dárek pro děti. Po stisknutí zubů by zavřel ústa a pokusil se okousnout prsty. Není vůbec bolestivé.
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška4.33
Délka6.3
Šířka4.72
Číslo díluU1100054V00
ModelkaU1100054V00